Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

KOTLEBA JE NEPRIJATEĽNÝ DOMA AJ V ZAHRANIČÍ. KOTLEBA NIE JE SLOVENSKÁ ĽUDOVÁ STRANA ANDREJA HLINKU. POSLANCI KOTLEBU,NEMYSLIA NEZÁVISLE LEBO ZA TO IM HROZÍ TAKMER “TREST SMRTI”

https://peterpuskar.sk/kotleba-je-neprijatelny-doma-aj-v-zahranici-kotleba-nie-je-slovenska-ludova-strana-andreja-hlinku-samostatne-mysliet-nemozu-poslanci-kotlebu-lebo-za-to-im-hrozi-takmer-trest-smrti/

 Áno neprijateľný, lebo očividný podvodník jeho typu, nemôže byť pre nikoho prijateľný. Za tých pár rokov vo verejných funkciách, sa veľmi rýchlo vypracoval na špičkového systémového klamára. Tak ladne a krásne, zapadol do kolektívu parlamentných osobných egoistov a prospechárov, no povedal by som, že aj vyniká.

     Povedal by som, že zatiaľ ho nikto neprekonal a tak skoro ani neprekoná v “napoleonskom syndróme”. A v tom, že bez mihnutia oka, bez svedomia triešti národné sily a svojím podvodníckym štýlom, zviedol mnoho ľudí, k tomu, aby mu verne a oddane slúžili a verili. Veľmi veľa ľudí, videlo v ňom jedinú záchranu a spásu pre Slovensko a Slovákov. No tí bystrejší, sa už prebudili z tej ilúzie, ktorú sa mu podarilo vyvolať, prekukli ho a začali sa dívať aj na jeho skutky, ktoré často nesúhlasili a nesúhlasia, s tým čo hovorí.

     Pekne zapadol do systému a oddane mu slúži, výdatne mu k tomu slúži reklama, od reklamných partnerov, ktorými sa stali, generálna prokuratúra SR, polícia, SMER -SD a kopec ďalších užitočných idiotov. Pekne zinscenované divadelné predstavenia a preferencie rastú. Scénka o zrušení jeho strany, scénka o tom, ako jeho poslanca Mizíka, vytiahla NAKA zo zasadania parlamentného výboru, následné obvinenie, súd a oslobodenie – nič iné, len DIVADLO.

     Naoko najväčší vlastenec, ale v skutočnosti bezcharakterný človek, ktorý pre peniaze, funkcie a moc, zrádza aj sám seba. Zrádza všetko, za čo “bojoval”, sprofanoval čo sa len dalo, zneuctil “otca národa” Andreja Hlinku, zdehonestoval odkaz našich skutočných dejín a osobností. Nič nové nevymyslel, iba okopíroval od Slovenskej ľudovej strany Andreja Hlinku – program, ciele, stanovy, heslá, ktorej je stále členom.

     Verejnosti je málo známa informácia o tom, že Kotleba mal veľmi blízky vzťah, s generálom Ladislavom Pittnerom, ktorý bol okrem iných funkcií, aj riaditeľom SIS. Bývalý župan, sa už vtedy zasväcoval do sveta intríg, klamstiev, špekulácií a podvodov.
     Z prostredia SMERU-SD, prenikla taká informácia, že Kotleba dostal odporúčanie, že keď chce byť naďalej systémovým hráčom a napredovať, tak nech si upraví logo strany, ktorú vlastní a nech pustí do éteru aj nejaké záporné vyhlásenia, na adresu nášho Slovenského štátu, ktorého bol veľkým obhajcom. Dobre všetci vieme, že aj v tomto bol ústretový a “odporúčaniu” vyhovel, veď čo by nespravil pre svoje ego a napredovaniu k funkciám. Okrem iných činností v prospech systému, poslúžil veľmi dobre aj v prezidentských voľbách, kde s jeho pomocou zasadne do úradu prezidenta, bývalá členka “Agresívneho Slovenska”. Kšeft so Smerom za Šefčoviča síce nevyšiel, ale nejaké výhody to určite Kotlebovi prinesie.

     Veľmi radi prívrženci Kotlebu, berú na ľahkú váhu ten fakt, že Kotleba sa TAJNE stretával v Maďarsku s Richardom Sulíkom. To je dosť vážna vec, keď ” najväčší vlastenec”, má potrebu tajne sa stretávať s neoliberálom Sulíkom, také niečo neveští nič dobré. A vraj si vtedy Sulík zaplatil za to, aby Kotleba trieštil národnú scénu a aby odoberal hlasy SNS. Nuž, rôzne sú cestičky fírera Kotlebu.

     Mnohým z vás uniklo, že boli časy, keď pri vyslovení mena Fico, mal Marianko penu na ústach a zastrájal sa, že až sa raz dostane do parlamentu, tak Fica zničí, no a čuduj sa svete, Marianko aj v tomto otočil. Hneď pri prvej možnosti ukázal svoju skutočnú tvár, keď už bol v parlamente a mohol sa pustiť do boja proti Ficovi, tak pri hlasovaní za jeho odvolanie, zavelil odchod z rokovacej sály, pre svojich poslušných mopslíkov(poslancov ĽSNS) a bolo vymaľované. Oni to tam majú veľmi ťažké, lebo všetko čo by chceli urobiť, alebo povedať, musí odsúhlasiť samotný fírer, v prípade neposlušnosti by bol rebel vyhodený zo strany a kotlebovci by žiadali, aby sa vzdal svojho poslaneckého mandátu. Samostatné myslenie je pri Kotlebovi neprípustné a nedajbože, že by sa nezhodovalo s myslením fírera, to by už zaváňalo pomaly “trestom smrti.”

     Kotleba nie je ani náhodou ten, ktorý národ spája, veľa z vás to tvrdí, ale nevidí, že doteraz neurobil nič, čo by ľudí spájalo, ba práve naopak.
     Kotleba je na to systémom určený, platený, aby národnú scénu trieštil a musíte uznať, že sa mu to aj darí. Nechce spolu s ďalšími organizovať akcie, protesty, oslavy a nezúčastňuje sa na akciách druhých a svojim členom zakazuje zúčastňovať sa. Veľa rozumných a schopných ľudí vyhodil zo strany bez rozumného dôvodu, nepripúšťa to, že by išiel s niekým spoločne do volieb. Jeho fanatici kričia, že on spája, veď umožní ísť na jeho kandidátku, to je ale divná predstava, alebo spôsob spájania ľudí.
     On nie je ochotný akceptovať nikoho, sám seba považuje za vyvoleného a z jeho správania, arogancia a pýcha len tak srší. Dokáže ľudí využiť, zneužiť, odkopnúť a potom ich ohovára, obviňuje zo spolupráce s políciou, alebo SIS, zrejme sa drží príslovia – “podľa teba, súdim teba”.

     Niekedy sa bola v médiách prehnala informácia, že doma u Kotlebu, zasahovala polícia ohľadne domáceho násilia, no ale nejako to utíchlo. Lenže z prostredia polície, ako aj obyvateľov v blízkom okolí Kotlebu, prenikla informácia, že Kotleba mláti svoju mladú ženu Frederiku, mlátil ju aj pred pôrodom, aj po pôrode, že ju často vídali s monoklami, ba čo viac, vraj sa často ukrývala v susedstve pri cigánskej rodine. Jedna suseda z blízkeho okolia sa vyjadrila, že takého despotu a neurotika, akým je Kotleba, by nechcela a nevolila, hoc by bol jediný na svete.

     Veľmi rád robí to, čo u druhých kritizuje, okrem toho, že nesedí v rokovacej sále, keď tam sedieť má, za čo berie peniaze, neštíti sa tancovať na hrobe zabitých ľudí, ako aj zneužívať pre svoje politické ciele, chorých, telesne postihnutých ľudí. Kritizoval tých, ktorí vytĺkali politický kapitál na vražde Kuciaka, ale on urobil to isté, keď si “zatancoval” na hrobe, cigánom zavraždeného, Števa V Dobšinej.

     Kotlebu v krátkosti vystihujú slová v pesničke Dalibora Jandu : “já, já, já jenom já”, no možno by sa mal zamyslieť aj nad slovami pesničky M. Gombitovej, “Pýcha a Pád”.

     Slovenky, Slováci, neverte tomu, že Kotleba je tá správna voľba, že strana, jedného pyšného človeka, je cesta ! Že inej voľby, inej alternatívy niet, naopak ! Je tu strana, ktorú Kotleba podviedol, ktorej program, ciele a stanovy okopíroval.

JUDr. Peter Puškár
Kandidát na poslanca
do Európskeho parlamentu

SLOVENSKÁ ĽUDOVÁ STRANA
ANDREJA HLINKU
č.26


   PRINT RSS

Hlavná stránka