Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Kotlebovská národná psychiatria potvrdila známe porekadlo, keď trojnásobný vrah požiadal vedenie väznice, že chce kázať o morálke štvornásobnému vrahovi

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

            Dostal som upozornenie, aby som si v internetovom denníku N pozorne preštudoval blog Jána Benčíka z 22. mája 2019 pod nadpisom –Tak ako pán Kotleba? Je najvyšší čas vystúpiť Z EÚ, alebo kandidovať do Európskeho parlamentu? Blog je pomerne obsiahly či už písaným slovom, alebo množstvom fotografií, pričom mi to trvalo niečo vyše hodiny, pokiaľ som to pomaly a podrobne preštudoval. V prvom rade musím kvitovať, ako autor podrobne zmapoval ich, donedávna ešte, tie najnegatívnejšie písomné a slovné vyjadrenia na EÚ, hlavne ohľadom vystúpenia z nej. Ale aj to, že eurá z Európskeho parlamentu im nesmrdia, lebo ako europoslanci budú chcieť EÚ zreformovať, pričom tieto ich paranoidné bludy mi pripomínajú nadpis, ktorý som tomuto článku dal. Na niektoré veci tam napísané, ktoré považujem ako takú bokovku vo vzťahu ĽS-NS k EÚ a EP, nemusím mať rovnaký názor, hlavne čo sa týka osoby prezidenta Tisa, aj keď nie som jeho priaznivec. Mám dostatok dokumentov a dôkazov, aby som jednoznačne tvrdil, že všetko na ňom NEbolo zlé či negatívne.

          Tie rôzne bludy o tom, ako sa mal Hitlerovi postaviť na odpor, ale už bez odpovede ostalo, či by ten odpor bol úspešný, ale už len to, že dvaja prorežimní historici si dovolili povedať, že pokiaľ by sa bol postavil na odpor, tak tých obetí by bolo nielen o niekoľko tisíc viac, ale možno aj v počte niekoľkých desaťtisícov, ktoré by boli obeťami nežidovskými. A netreba zabudnúť ani na to, že cez genocídu slovenských Židov v tomto vojnovom období, tu neboli ďalšie obete, nežidovské obete. Preto si ani netrúfam polemizovať o tom, aká veľká vina tu bola zo strany prezidenta Tisa. Dokonca nemám odvahu ani polemizovať o tom, ako by som sa ja osobne zachoval na jeho mieste. Bola vojna, krutá a neľútostná, kde ľudský život nemal prakticky žiadnu hodnotu.

          Preto mňa osobne v prvom rade zaujíma práve to, ako bloger Benčík zdokumentoval práve to, čo je v nadpise tejto jeho analýzy, lebo to nielen o niečom svedčí, ale má to aj svoju výpovednú hodnotu. Odkaz na blog je súčasťou tohto môjho článku.

https://dennikn.sk/blog/1474252/tak-ako-pan-kotleba-je-najvyssi-cas-vystupit-z-eu-alebo-kandidovat-do-europskeho-parlamentu/

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS

Hlavná stránka