Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

O arizátoroch z ponovembrových vlád a parlamentov – o arizátoroch z čeľade oligarchov, finančných skupín, politických a ekonomických mafiách, ktorým pomohli ponovembrové vlády a parlamenty

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

Vo vojnovom období na Slovensku nielen v mene Boha a národa sa vraždili masovými vrahmi z POHG nevinné ženy, muži, dokonca aj deti, ranou do tyla, s následným pádom do horiacej vápenky, ale v mene Boha a národa sa aj arizovalo, kde židovský majetok si privlastňovali tí správni Slováci s neoľudáckym myslením, čo bolo súčasťou tej doby. A národ mlčal. Možno to ospravedlniť aj tým, že sa jednalo o vojnové obdobie, kde ľudský život nemal žiadnu hodnotu.

Paradoxne pohrobkovia týchto vyvrheľov, s ich génmi, samozrejme, v mene Boha a národa, po novembri 1989, v mene akejsi zvrchovanej a svojbytnej Slovenskej republiky, teda po jej vytvorení nimi samotnými, cez oklamanie občanov, po dostaní sa k politickej a ekonomickej moci, zahájili arizáciu majetku, teda, jeho privlastňovanie cez rôzne podvody, ako aj cez zákony, ktoré si k tomu tieto protislovenské zberby pripravili, ktorý patril DOVTEDY slovenskému národu, čo bolo vybudované vtedajšími a predchádzajúcimi generáciami. Pričom tieto protislovenské a arcizlodejské mečiarovsko-slotovské zberby tu nič nevybudovali, pričom ešte dokázali stvoriť ďalší arcizlodejský a arizátorsky dobytok oligarchov a finančných skupín.

No a po nich nastúpili ďalšie tlupy arizátorov – pravicovo-fašistické dzurindovsko-miklošovské zberby, spoločne s Antikristovými plodmi z KDH, ANO, SDĽ, pričom samotnú arizáciu doviedli na samotný vrchol gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, na čele s najvyššie postaveným bielym koňom v rámci Európskej únie po politickej línii, Robertom Ficom.

Je dosť dôvodov aby som napísal, že na odvrátenie pozornosti od ekonomických zločinov či podobnej arizácii zo strany politických, ekonomických, oligarchistických mafií, kde možno zaradiť aj finančné skupiny, štátna moc neskoršie použila Kotlebu, ktorý začal za hlavných vinníkov sociálnej a ekonomickej biedy označovať, spolu so svojimi súkmeňovcami, asociálnych cigánskych parazitov. Nebývalú podporu v týchto bludoch dostal aj od facebooku na Slovensku, riadeného Američanmi, že boli z nich vytvorení nielen špičkoví udavači, ale aj to, že všetko usvedčujúce a vyvracajúce o ich bludoch, je považované za porušovanie zásad facebooku a dotyční autori sú zablokovaní. Čo myslíte, prečo Kotleba, hrajúci sa na veľkého Slováka a národovca, NEROBÍ PETÍCIE OHĽADOM VYKRÁDANIA ZDRAVOTNÍCTVA, MLČÍ O NEVINNÝCH, PREDČASNE ZOMRETÝCH OBETIACH, NEPROTESTUJE A VEREJNE NEUKAZUJE PRSTOM NA TÝCH POLITIKOV, KTORÍ SÚ V POZÍCII MASOVÝCH VRAHOV?

Viete Vy vôbec, aké divadlo nám tu predvádza 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, ktorí zo slovenského parlamentu hneď od vzniku údajného zvrchovaného a svojbytného Slovenska urobili zločinecký a protislovenský štátny orgán, kde naoko, najväčší ideologickí nepriatelia, Blaha, Matovič, Kotleba, Klus, Galko, Budaj, teda, všetci tí, ktorí Kotlebu nazývajú fašistom, SI SVOJIM MLČANÍM, AKO JEDNA RODINA, O TÝCHTO ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI ROZUMEJÚ?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS

Hlavná stránka