Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Kotleba a ĽS NS majú mnoho spoločného s nacistickou rétorikou – jedni pri šírení bludov a klamstiev o Židoch, a tí druhí, o Rómoch

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

         

          Napriek tomu, že na rozdiel nemeckého od nacizmu, Kotleba a ĽS NS nemajú na svedomí žiadnu nevinnú obeť, s predčasným ukončením života, z rómskeho etnika, v porovnaní s miliónovými obeťami židovského etnika zo strany nemeckého nacizmu, tie prvopočiatky majú hodne spoločného. A to – UKAZOVANIE NA NEPRIATEĽA, KTORÝ JE ČI MÁ BYŤ PRÍČINOU PRAKTICKY VŠETKÉHO ZLA NEMECKÉHO NÁRODA V TOM OBDOBÍ. Keď to porovnáme s bludmi a vedome šírenými klamstvami na adresu drvivej väčšiny Rómov, pričom si to osvojuje veľká časť národa, tak je tu mnoho spoločného. Nielen tí voliči a priaznivci ĽS NS, ale aj ľudia, ktorí nie sú ani voliči ani priaznivci ĽS NS.

Kvôli objektivite treba ale povedať, že veľkým pomocníkom Kotlebu a ĽS NS, je aj samotný štát, teda, predstavitelia, ktorí ho od novembra 1989 riadili a riadia.Pred novembrom 1989 väčšina Rómov bola zamestnaná, hlavne na pomocných prácach v stavebníctve. Aj keď vzhľadom k počtu tohto etnika oproti majorite prakticky veľká časť už bola vo výkone trestu, predsa tu bolo niekoľko rozdielov. V tom období kriminalita nebola z ich strany taká násilná ani taká drsná, ako je dnes.Aj tolerancia štátnej moci voči rôznym prehreškom či porušovaniu zákona bola prakticky nulová. Malo to aj svoje pozitíva. Napríklad keď dostali od štátu byt, tak len v ojedinelých prípadoch sa stalo, že ho buď zdemolovali a z jeho okolia urobili smetisko. Názorným príkladom a protikladom je košické sídlisko Luník.Taktiež pred novembrom 1989 sa v drvivej väčšine nemohlo stať, aby susedstvo s rómskou komunitou, bolo prakticky utrpením.

Spoločné znaky obyvateľov, ktorí uverili nacistickej ideológii, že za všetko zlo môžu Židia – či Kotlebovým bludoma bludom jeho komplicov, že Rómovia, v ich očiach asociálni cigánski paraziti, sú príčinou zla a biedy na Slovensku

Nechce sa mi veriť, že pri masívnej nacistickej propagande, bohorovne tvrdiacej, že Židia sú príčinou všetkého zla a biedy vo vtedajšom Nemecku, aby si mnohí z ich občanov nepoložili otázku – „aké zlo a biedu nám tu spôsobujú tí obyčajní radoví židovskí občania, alebo ich deti? Ako nás vlastne okrádajú?“ Pričom bolo dostatočne známe, že skutočnými vinníkmi boli židovskí bankári, pričom, paradoxne mnohí z nich, ako aj viacerí židovskí veľkopriemyselníci finančne podporovali nemecký nacizmus, ako aj samotného Hitlera. Začínam byť náchylný k teórii, na čo sa odvoláva či tvrdí viacero zdrojov, že vlastne židovská elita v mene svojej nadradenosti, sa takto chcela zbaviť tých obyčajných, radových, ktorí v ich očiach boli pod ich úroveň.

Teraz sa zamerajme na chápanie a myslenie tej, nezanedbateľnej časti slovenského obyvateľstva, ktorí uverili a naďalej veriaKotlebovým bludom a bludom jeho komplicov. Dovolím si tvrdiť, že nielen on, ale aj všetci jeho poslanci v parlamente nielen veľmi dobre vedia, ale sú si aj vedomí, že klamú a zavádzajú. Prečo to ale robia? Prečo takto vedome a cieľavedome vyvolávajú nenávisť a antipatie voči rómskej komunite? Veď dobre vedia, veľmi dobre vedia, že tí skutoční asociálni paraziti sedeli a sedia vo vláde, parlamente, vo finančných skupinách, patria sem prakticky všetci oligarchovia, ako aj všetky politicko-ekonomické mafie na vrchole pyramídy, teda, týmto arcizlodejským parazitom a masovým vrahom cez vykrádanie zdravotníctva v hlbokom predklone slúžia protislovenské kotlebovské zberby.Žeby aj toto bol jeden z dôvodov, že udavačské a protislovenské kotlebovské zberby majú pod kontrolou facebook, pričom gauneri a hajzli, ktorí facebook na Slovensku riadia, ich podporujú v ich nenávistnej rétorike voči Rómom. Ale aj ďalšia realita dokazuje, že čím viac neprispôsobivých Rómov, tým aj viac peňazí, akože na ich integráciu, o ktoré sa delia viacerí paraziti z politiky, mimovládok a ľudskoprávnych organizácii, ktoré si z toho urobili živnosť.

          Potom sa ale treba pýtať, prečo sa nečinne prizerajú orgány činné v trestnom konaní, vrátane tých najvyšších, GP SR a MV SR? Taktiež začnem pripravovať nový dokument pod nadpisom – MARIA HASPRUNOVA, JEDNA Z UDAVAČSKEJ ČEĽADE KOTLEBOVSKEJ PRAŠIVINY.

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS

Hlavná stránka