Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Martin Beluský z vedenia ĽS-NS, ponížený sluha v hlbokom predklone pred zločincami z vysokej politiky, čo sa vzťahuje aj na ostatných poslancov tejto strany v parlamente

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

          Zastávam názor, že tým mysliacim, ktorí sa riadia svojim vlastným rozumom a logikou, nikdy sa nebudú riadiť poučkou či príkazom – „pravda je len to, čo povie Vodca, ktorý myslí aj za Vás, preto nie je vhodné a dovolené mať svoj vlastný názor.“ Súčasná, ako aj nedávna realita ukazuje, že Kotlebova ĽS-NS je nielen kolaborantská so štátnou mocou, ktorej je táto krajina a národ ukradnutý, vzťahuje sa hlavne na jej vedenie, ako aj to, že Kotleba a štátna moc sa vzájomne potrebujú. Vždy keď ide do tuhého, Kotlebovi služobníci v parlamente zaberú – a štátna moc to aj dokáže oceniť. Pokiaľ hlavnou úlohou Kotlebu a spol. je zabrániť vzniku akejkoľvek skutočnej národnej strane, dnes už štátna moc nemusí mať žiadne obavy, lebo tie rôzne, hrajúce sa na národné straničky a spolky, má štátna moc pod kontrolou.

Ponížený predklon a sluhovstvo Martina Beluského

Menovaného treba zaradiť do tzv. straníckej nomenklatúry, pričom možno predpokladať či tvrdiť, že jeho názor je prakticky totožný s názorom vedenia strany. Dnes sa už vcelku otvorene prezentujú ako strana protislovenská, vlastizradná, sluhovská, zapredanecká, súhlasiaca so zločinmi proti ľudskosti cez ekonomiku, úmyselne šíriacu bludy o akýchsi asociálnych cigánskych parazitoch, aby odvrátili pozornosť od tých skutočných asociálnych parazitov z vlád, parlamentov, finančných skupín, oligarchov, mafiánskych zoskupení na vrchole pyramídy, kde už patria aj oni samotní.

          Na HS z 27. 8. 2019 bol s týmto poslancom rozhovor, pričom na otázku – „Myslíte si, že Slovensko je mafistický štát, je to u nás horšie ako v iných štátoch?“ – Martin Beluský odpovedal – „NEMYSLÍM SI. Podľa mňa je tu STÁLE DOSŤ SLOBODY, ABY ĽUDIA MOHLI ROZHODOVAŤ O VECIACH VEREJNÝCH. Nehovorím, že je to ideálne, ALE NEPOVEDAL BY SOM, ŽE TU VLÁDNE NEJAKÁ MAFIA.“
https://www.hlavnespravy.sk/afera-kocnerova-threema-z-pohladu-lsns-sme-pripraveni-ze-v-kampani-na-nas-mozu-byt-vytiahnute-rozne-fabulacie/1866677

          Teda, podľa jeho sluhovského myslenia by sa dalo povedať, že všetko je tu v tom najlepšom poriadku, mafia tu vládne len vtedy, keď tieto ukomplexované chúďatká majú pocit, že sa im stále robí nejaká krivda, pričom ani pol slova nielen o konkrétnych vinníkoch – osobách, páchajúcich ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti. Oni poznajú iných vinníkov – asociálnych cigánskych parazitov, o ktorých, možno, za dva roky budú tvrdiť, že tu vykradli banky, vytunelovali zdravé podniky, z ich pracovníkov urobili nezamestnaných...A keď už tvrdí, že je tu dosť slobody, aby ľudia mohli rozhodovať o veciach verejných, tak najnovšou názornou PSEUDOUKÁŽKOU bolo zvolenie Čaputovej za prezidentku, kde v jej prospech zohrali mimoriadne špinavú úlohu, kde si Vodca vylepšoval svoje diktátorsko-narcistické ego.

Súčasťou tohto článku Povolebná analýza – a ukončenie spolupráce s Ľudovou stranou – Naše Slovensko
http://necenzurovane.net/12/ukoncenie.html je aj mimoriadne závažný dokument, ktorý, hoci už má niekoľko rokov, len potvrdil, že Kotleba nie je žiadny Slovák, národovec a kresťan, ale len imitácia, pre svoje nenaplnené túžby a diktátorstvo.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS

Hlavná stránka