Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Akú pravdu by mal Milan Uhrík povedať celej Európe?

Nie tú pravdu o masových vrahoch z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov Slovenska a on svojim mlčaním im prisluhuje?

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

          Niet väčšieho nepriateľa pre slovenský národ, ako zapredanca vo vlastných radoch, ktorý sa samopasuje za Slováka, národovca a kresťana, pričom sa nečinne prizerá, ako zločinci z vysokej politiky cez vykrádanie zdravotníctva páchajú zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe, alebo umožnili takýmto zločincom vykrádať zdravotníctvo a páchať zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe.

Ja za svoju osobu verejne vyhlasujem, že za takého protislovenského zapredanca a zbabelca považujem AJ Milana Uhríka, bývalého poslanca NR SR, toho času poslanca Europarlamentu. Spoločne s Kotlebom a ostatnými poslancami za ĽS-NS v parlamente doteraz nemali odvahu ukázať na masových vrahov z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva, alebo z titulu svojich funkcií umožnili a umožňujú vykrádať zdravotníctvo, majú každoročne na svedomí predčasné úmrtia niekoľko tisíc slovenských občanov. No jeho zapredanosť a zbabelosť spoločne s poslancami za ĽS-NS, má aj ďalšiu obludnosť. Ako jedna rodina statočne mlčia o ekonomických zločinoch členov ponovembrových vlád a parlamentov, finančných skupín, oligarchov, konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, politickej a ekonomickej mafie na vrchole pyramídy, skutočných asociálnych parazitov na najvyššej úrovni, KTORÍ, SPOLOČNE, KAŽDOROČNE, ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU ROZKRADNÚ 2-3 MILIARDY EUR, tak tieto ich ekonomické zločiny prekrývajú táraním a bludmi o asociálnych cigánskych parazitoch, že práve oni sú tými najväčšími asociálnymi parazitmi na Slovensku.

Na svojom statuse ohľadom tohto doslovne napísal – „Konečne budem môcť na úrovni celej Európy povedať pravdu o problémoch s asociálmi, o porušovaní ľudských práv slušných ľudí arogantným štátom, o slovenských mainstreamových médiách šíriacich nenávisť voči tradičným hodnotám. Jednoducho, ideme bojovať za naše krásne Slovensko!“

Tak si kladiem otázku, keďže má na mysli cigánskych asociálov, či bude hovoriť aj o masových vrahoch z ponovembrových vlád, parlamentov, finančných skupinách, oligarchoch a im podobným, ktorí cez ekonomické zločiny, no hlavne zločiny proti ľudskosti NAJVIAC PORUŠUJÚ ĽUDSKÉ PRÁVA SLUŠNÝCH ĽUDÍ – tam je už Milan Uhrík zbabelý, kolaborujúci, mlčiaci, pochcaný a posraný.

Vladimír Pavlík


Domovská stránka » Milan Uhrík obsadil dôležitú funkciu v Europarlamente, z ktorej liberáli šalejú: „Konečne poviem celej Európe pravdu“
POLITIKA ZO SVETA1
Milan Uhrík obsadil dôležitú funkciu v Europarlamente, z ktorej liberáli šalejú: „Konečne poviem celej Európe pravdu“
AutorPosted on4. júla 2019Náhľad

Štandardní politici hovorili, že Kotlebovci budú v Európskom parlamente zbytoční a že ich nebude počuť. My sme ale písali práve opak a to, že poslanci ĽSNS budú v tomto parlamente najviac počuť.
Je to len pár dní čo začal Európsky parlament s novozvolenými poslancami a rozdávajú sa nové funkcie. Podpredseda Kotlebovej ĽSNS už obsadil veľmi zaujímavú pozíciu.

Milan Uhrík je členom výboru pre ľudské slobody, spravodlivosť a domáce vzťahy.
„Skvelá správa z Europarlamentu! Dokázal som sa prebojovať do najdôležitejšej a najzaujímavejšej komisie zaoberajúcej sa vnútornými záležitosťami únie, bezpečnosťou, spravodlivosťou, imigračnou politikou a ľudskými právami. Liberálov ide z toho šľak trafiť, už klamú, kvília, ale dobre im tak . Konečne budeme môcť na úrovni celej Európy povedať pravdu o problémoch s asociálmi, o porušovaní ľudských práv slušných ľudí arogantným štátom, o slovenských mainstreamových médiách šíriacich nenávisť voči tradičným hodnotám. Jednoducho, ideme bojovať za naše krásne Slovensko!“ napísal Uhrík do svojho statusu.
Neoliberálne médiá ako aktuality.sk okamžite začali klasický scenár zosmiešňovania a urážania.
„Je len veľmi ťažko predstaviteľné, ako sa bude Milan Uhrík podieľať na ochrane dodržiavania práv menšín, keď je ideologickým vodcom strany šíriacej nenávisť k Rómom, migrantom a utečencom.“ okamžite okomentovali Uhríkovú funkciu aktuality.sk
Bude veľmi zaujímavé sledovať prácu poslanca Uhríka, ako politika, ktorý nebude len pritakávať liberálnym politikom v Bruseli. Už teraz sa tešíme na jeho prácu a nové, pravdivé informácie zo sveta progresívnej EÚ.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS

Hlavná stránka