Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Úmyselne spackaná kauza „MIZÍK“ len dokazuje, že Kotleba a štátna moc sa vzájomne potrebujú

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

     
          Pokiaľ by chceli kotlebovskí fanatici uznávajúc len tú Vodcovu pravdu mať na mysli, že už len týmto nadpisom by som sa chcel prikloniť aj za rozpustenie ĽS-NS, čo nedávno Najvyšší súd SR odmietol, tak sa jedná o veľký omyl a nedorozumenie. Kotlebova strana na rozdiel od viacerých politických strán, ktoré boli a sú nielen súčasťou koalície, ale aj opozície, na rozdiel od nich, u žiadnej skupiny osôb či jednotlivcov, neporušili ich najzákladnejšie práva a slobody, napr. nepripravili ich predčasne o život, podvodom nepripravili o byt a urobili z nich bezdomovcov. A mohol by som pokračovať ďalšími prípadmi.

Prečo Kotleba a štátna moc sa potrebujú?

          Zločincom, zlodejom, parazitným darmožráčom, masovým vrahom, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov a psychoapaticko-sadistickým gaunerom z ponovembrových vlád a parlamentov vyhovuje narcisný diktátor, hrajúci sa na Slováka a národovca, kolaborant, zbabelec a podliak tolerujúci a mlčiaci o zločinoch proti ľudskosti zo strany konkrétnych politikov. No ani to nie je všetko. Kotleba, keďže na seba viaže dosť veľkú časť občanov a voličov, pričom mnohí z nich vo svojom fanatizme sa riadia krédom, že on má vždy pravdu, nielenže ich dokáže presvedčiť, že najväčšími ekonomickými a asociálnymi parazitmi na Slovensku sú asociálni cigánski paraziti z osád, pričom je pochcaný a posraný, zbabelo mlčí o skutočných ekonomických a asociálnych parazitoch z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín a mafií na špici politickej a ekonomickej pyramídy, kde už aj on má svoje pevné miesto. Mimoriadne dôležitým dôvodom je aj to, že práve on je tou prekážkou, že tu nevznikne žiadna skutočne národná strana so silným nacionálnym myslením. Pričom, pokiaľ ideme do reality, tak na Slovensku nič také nehrozí.

Toto všetko je zastrešené rôznymi spravodajskými hrami, najmä cez facebook, ktorý v skutočnosti riadia anonymní gauneri v službách štátnej moci. Aby sa nepovedalo, ako sú vraj z ich strany prenasledovaní, keď im naoko zrušili niektoré ich profily, pričom ale viaceré veci, kde sa vyvracajú ich bludy ohľadom asociálnych cigánskych parazitov, smradľaví anonymní gauneri a hajzli sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku vám oznámia, že to nie je v súlade so záujmami facebooku, pričom je z toho blokácia na 30 dní. Dokonca tieto zasrané smradľavé kreatúry považujú za porušenie zásad facebooku aj to, keď porovnám židovskú hrdosť neustále pripomínať zločiny proti ľudskosti, ktoré sa na tejto komunite napáchali, s mlčaním a zbabelosťou tzv. slovenského národa, napr. o zločinoch proti ľudskosti, ktoré na ňom zločineckí gauneri z ponovembrových vlád páchajú cez drastické vykrádanie zdravotníctva. Preto sa ani nečudujem sklamaniu slovenských Židov, nad oslobodením Mizíka zo strany Najvyššieho súdu SR.

Niečo tu nesedí....

         Hanlivé výroky na Mizíkovom facebookovom statuse, o ktorých tvrdí, že to tam niekto zavesil, že on nevie s počítačom narábať, on, profesionálny učiteľ, tak nielen Špeciálny súd, ale aj Najvyšší súd, teda tí konkrétni sudcovia, by mali absolvovať nové skúšky o spôsobilosti svojho povolania. No a keď v rámci vyšetrovania komando z NAKA vtrhlo do jeho poslaneckej kancelárie, akože hľadať dôkazy, tak mu vlastne urobilo reklamu, vrátane samotnej ĽS-NS.

          A na sudcov obidvoch senátov mám niekoľko otázok. Napríklad, pokiaľ nebol autorom príspevku na jeho statuse, prečo hneď v ten deň nepožiadal facebook o vymazanie dotyčného príspevku? Prečo nepodal trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, ktorý bez jeho vedomia napísal dotyčný príspevok na jeho statuse? Ako dlho bol vlastne tento príspevok na jeho statuse? Zastávam názor, že čím dlhšie, tým bol viac usvedčovaný.

Vladimír Pavlík


Počítačovo negramotný analfabet - poslanec Mizík pozerá na displej svojho notebooku.
Hrdina je len za klávesnicou. Na súde sa zbabelo vyhovára ako malé decko.   PRINT RSS

Hlavná stránka