Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Mohol byť Štefan Harabin politickou jednotkou a byť jeden z najpopulárnejších politikov s mimoriadne vysokou voličskou základňou?

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik


Štefan Harabin uverejnil blog pod nadpisom – Ako kriminálne organizovaná skupina sa vie celý parlament zjednotiť a prijať protiústavný zákon na ochranu pred hrozbou Harabina. Obsah dotyčného blogu mi pripomína dve veci, že autor išiel do pozície plačúceho údolia, ktorému sa neuveriteľne ubližuje, ale aj dokazuje, že po politickej a občianskej nezávislosti a odvahe, je menovaný v pozícii zbabelého a nesvojprávneho človiečika, ktorý chce byť silou mocou akýmsi spasiteľom, pričom si je vedomý, že je nielen držaný za gule, ale môže ísť len po určitú hranicu.

          Štefan Harabin mal už pred dvomi rokmi, pokiaľ začal dávať najavo, nielen čo chce, ale aj do čoho mieni vstúpiť. Teda, do politických vôd, pokiaľ vychádzam z toho, že sudcovská profesia je nezávislá od politiky. Keďže Slovensko je štátom zločineckým, mafiánsko-gaunerským a skorumpovaným, hlavne cez politikov, ktorí ho riadili a riadia, ale aj najzbabelejším národom v rámci Európskej únie, teda, tzv. národom, kde patrí 70-80 % dospelej populácie, kde zločiny proti ľudskosti, ako aj to, že sudcovská profesia patrí medzi najzločineckejšie a najskorumpovanejšie profesie, je vlastne súhrnom týchto dvoch spoločenstiev.Jedni tieto zločiny páchajú, teda politici, to necelé jedno percento, a tí druhí, tá väčšina, zbabelo mlčí. Treba upresniť, že mám na mysli nielen vznik, ale aj činnosť nielen konkurznej sudcovskej mafie, ale aj zločiny proti ľudskosti, páchané cez vykrádanie zdravotníctva.

Konkurzná sudcovská mafia a vykrádanie zdravotníctva


O konkurznej sudcovskej mafii so sídlom na Krajskom súde v Bratislave, ktorá sa sformovala cca 2 roky po novembri 1989, z ktorej sa neskôr vygenerovala konkurzná mafia okolo Zoroslava Kollára, patrí medzi to najzločineckejšie, najzlodejskejšie a najsmradľavejšie spoločenstvo, v skutočnosti štátny orgán, ktoré tu vygenerovali nielen biele kone, ich neskoršia likvidácia, keď už splnili svoju úlohu, ale vzniklo z profesionálnych sudcov, ktorí každú oprávnenú kritiku na slovenskú justíciu považujú za zasahovanie do svojej nezávislosti. ĽUDOVO POVEDANÉ, ZA MARENIE NIMI REALIZOVANÝCH EKONOMICKÝCH ZLOČINOV A ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI, LEBO AJ TO POVAŽUJÚ TIETO SMRADĽAVÉ ZBERBY AKO ISTÝ DRUH NEZÁVISLOSTI.

Sudcovia sa nás snažia presvedčiť, vrátane Súdnej rady a Ministerstva spravodlivosti SR, že drvivá väčšina z nich patrí medzi tých, čo dodržujú zákonnosť, nezávislosť a objektivitu. Lenže je tu jeden zásadný problém, pričom ja na rozdiel od nich, si ho dovolím aj verejne pomenovať. Doteraz sa nestalo, aby zo sudcovského spoločenstva sa našiel aspoň jeden jediný sudca či sudkyňa, ktorý či ktorá by VEREJNE POVEDALI, ŽE IM PREKÁŽA, ŽE TU EXISTUJE, DLHODOBO EXISTUJE, ŠPIČKOVÝ ZLOČINECKÝ A ZLODEJSKÝ ŠTÁTNY ORGÁN – KONKURZNÁ SUDCOVSKÁ MAFIA, KTORÁ DISKREDITUJE A ROBÍ HANBU TÝM SLUŠNÝM SUDCOM, ŽE MAJÚ POCIT HANBY.

Takže si položme ďalšie závažné otázky: možno považovať za slušného, nezávislého, nestranného a objektívneho takéhoto sudcu či sudkyňu, ktorí o tomto vedia a zbabelo mlčia? Nie sú náhodou spolupáchateľmi a komplicmi týchto konkurzných sudcovských zločincov? Môžu takýto sudcovia a sudkyne rozhodovať „V mene republiky“? NIE SÚ NÁHODOU MINISTERSTVO SPRAVODLIVOSTI SLOVENSKEJ REPUBLIKY A SÚDNA RADA ZLOČINECKÝMI A SKORUMPOVANÝMI ŠTÁTNYMI ORGÁNMI NA VRCHOLE PYRAMÍDY, KTORÉ TOTO VŠETKO ZASTREŠUJÚ, PODPORUJÚ A KRYJÚ? Potom sa ani nemôžeme čudovať, že jedno také hovädo na Okresnom súde v Považskej Bystrici, spoločne s kriminálnikom, v pozícii navrhovateľa, sa povýšili nad krajský súd, a ani nečakajú, ako nadradený súd rozhodne O ODVOLANÍ OSOBY, VOČI KTOREJ BOLO UPLATNENÉ ÚMYSELNE NEVYKONATEĽNÉ PREDBEŽNÉ OPATRENIE? To až takto nejakí hajzli zneužívajú sudcovskú profesiu, že nerešpektujú ani to najzákladnejšie právo – PRÁVO NA ODVOLANIE? Keď už chce byť Štefan Harabin spravodlivým spasiteľom, prečo sa nepostaví, a doteraz sa  nepostavil do čela či prednej línie voči týmto vyvrheľom zo zločineckej konkurznej sudcovskej mafie?

Môže150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade kryjúcich nielen vykrádanie zdravotníctva, ale aj mlčiaci o tisícoch, každoročne predčasne zomrelých slovenských občanov, prijímať zákon na ochranu pred Harabinom?

          Treba popravde a objektívne povedať, že Štefan Harabin bol jediný z prezidentských kandidátov, ktorý aspoň okrajovo hovoril o vykrádaní zdravotníctva, ako aj jeho obetiach, ale potom prišiel bobrík mlčania. Zastávam názor, že tieto zločiny proti ľudskosti patria medzi najzvrhlejšie a najodpornejšie, páchané zo strany politikov. Ich zvrhlosť a bezcitnosť sa úmerne zvyšuje tým, že oni veľmi dobre vedia, že kvôli tomu predčasne zomierajú nevinní ľudia, čo trvá približne 25 rokov, a napriek tomu sa to stále realizuje. Štefan Harabin, ako elitný právnik, hrajúci sa na spasiteľa, ochrancu Slovákov, tvrdiac, že ich nikdy neodpustí, čo mu v tom bráni, aby sa postavil na čelo či do prednej línie boja proti týmto odporným a zavrhnutia hodným zločinom proti ľudskosti? NEPATRIA NÁHODOU TÍTO ZLOČINECKÍ POLITICKÍ GAUNERI DO KATEGÓRIE MASOVÝCH VRAHOV? Keby Štefan Harabin nebol zbabelec, dnes, keď 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, ktorí, ako aj ich predchodcovia, urobili zo slovenského parlamentu špičkový zločinecký štátny orgán, A DOKONCA SA ZJEDNOTILI NA PROTIÚSTAVNOM ZÁKONE VOČI JEHO OSOBE, by ich mohol nielen verejne obviňovať, že svojim mlčaním o zločinoch proti ľudskosti sa stávajú spolupáchateľmi. A cez tlačové konferencie, s podporou svojich priaznivcov sa ich pýtať, citujem, TAK VY, KTORÍ SA SVOJIM MLČANÍM STOTOŽŇUJETE SO ZLOČINMI PROTI ĽUDSKOSTI, VY IDETE PROTI HARABINOVI, KTORÝ NA ROZDIEL OD VÁS, VEREJNE NIELEN O TÝCHTO ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI HOVORÍ, ALE SA IM SNAŽÍ AJ ZABRÁNIŤ, TAK VY, POMOCNÍCI TÝCHTO MASOVÝCH VRAHOV, CEZ PROTIÚSTAVNÝ ZÁKON, POVAŽUJETE HARABINA ZA HROZBU?

          Lenže realita je trochu iná. Zbabelosť a strach si zatiaľ Harabin ventiluje vyplakávaním na blogoch, tlačovkách a na stretnutiach so svojimi priaznivcami. Trochu málo a veľmi úbohé od elitného právnika.

Vladimír Pavlík


Z diskusie k článku: https://domov.sme.sk/c/20159931/harabin-sa-vyhol-urazu-padol-kryt-lampy-nad-jeho-miestom.html

https://domov.sme.sk/diskusie/2851227/4/Harabin-sa-postavil-pred-disciplinarny-sud-nad-jeho-miestom-spadol-kryt-lampy.html
Marián Kotleba je pre mňa osobne expresívna postava a nič viac. Myslela som si naivne,že ten pozdrav Na stráž používajú jeho voliči len tak, z recesie, ONI to ale asi myslia vážne. Takže, kto si asi vybral Kotlebu som si pozrela v OR SR, nie pred voľbami, ale po voľbách cez podnikateľov, ktorí sa umiestnili na poprednom mieste jeho kandidátky. A tak z Banskobystrických regionálnych ciest a.s.,Regionálnych ciest s.r.o., Správcovskú spoločnosť BBSK a.s. bol neďaleko cez známe podnikateľské persóny chobotnice JUDr. Zoroslav Kollár odborník na konkurzy a jeden za nbohatších Slovákov a jeho SIMPEX BROKERS a.s.,či Hasičská poisťovňa a.s.O kúsok ďalej VELIOLA SLOVENSKÁ REPUBLIKA a bývalý hovorca Mariána Kotlebu JUDr. Vladimír Gurtler. EKONOMIKA je základňa, a z tej sa rodí naša politická nadstavba. Aká základňa, taká nadstavba. Pomáhači to nazývajú osobná a miestna znalosť.:) Toť rozdiel v pohľade NA a ZA Mariána Kotlebu. To je merito veci. Toto nechce riešiť žiaden novinár ani poslanec, vraj sa boja, majú tiež svoje rodiny a tak sa riešia lustre a detské kútiky Čítajte viac: https://domov.sme.sk#ixzz5spagTFU3

https://dennikn.sk/1378580/ako-sa-harabin-vdaka-meciarovi-stal-ministrom-ukazka-z-knihy/

   PRINT RSS

Hlavná stránka