Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Neskorý plač tých, ktorí odštartovali likvidáciu Slovenska

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

         
Nestačím sa diviť, koľko tu zrazu máme Slovákov, národovcov, kresťanov, ktorí nielen pociťujú potrebu ochrániť Slovensko pred zákernými nepriateľmi, ktorí ho chcú nielen zničiť, ale ešte pred tým vymazať všetko slovenské, vrátane stáročných tradícii, ktoré sa tu prenášajú z pokolenia na pokolenie. Položme si základnú otázku, kto sú či vlastne boli títo tzv. Slováci, národovci a kresťania, ktorí sa samopasovali za Slovákov, národovcov a kresťanov, pokiaľ sa máme zamerať na charakteristiku práve tých, ktorí sa zhlukovali v mečiarovsko-slotovskej čeľadi, v dvoch protislovenských spolkoch, HZDS – Hnutie za dodrbanie Slovenska a SNS – Slovenské národné straky. Mali ekonomickú a politickú moc, mali podporu väčšiny národa, no prednejšie im boli vlastné vrecká a zmocnenie sa majetku, ktorý patril slovenskému národu, ktorý vybudovali predchádzajúce generácie, ale bez pričinenia čelných predstaviteľov HZDS a SNS. Za bývalého režimu sa správali ako zbabelé občianske nuly, samostatné Slovensko im bolo ukradnuté, ani Mečiar ani Slota, ako aj ďalší najvyšší predstavitelia týchto dvoch spolkov, nikdy neboli prenasledovaní kvôli tomu, že by verejne propagovali vznik samostatného Slovenska. Preto aj ich vzťah k tomuto štátu a vlastnému národu nebol po jeho vzniku v roku 1993 nikdy skutočný, ale osobnýa prospechársky. Nakoniec aj tak dopadli, a pokiaľ dnes za hlavných vinníkov považujú a obviňujú liberálov, slniečkárov a im podobných, v skutočnosti, obrazne povedané, ktorých vlastne oni svojou protislovenskou politikou splodili. Pokiaľ mi je známe, tak z tej malej hŕstky jedincov, ktorí sa zaoberali problematikou Slovenského štátu z roku 1939, bol aj nebohý pán Ivan Polanský z Dubnice, ktorý za svoje vlastné peniaze si urobil tzv. podzemnú tlačiareň, kde publikoval svoje názory, za ktoré bol bývalým režimom odsúdený a poslaný do väzenia. Paradoxne, o jeho predčasné prepustenie sa postaralo vedenie Charty 77 na čele s Václavom Havlom, ktorí požiadali o pomoc vtedajšiu anglickú premiérku Thatcherovú a francúzskeho prezidenta Mitteranda. Aj keď vedenie Charty a Havel mali na Polanského tvorbu negatívny názor, vyhovelo žiadosti slovenského disentu a dnes nebohého Miroslava Kusého, aby požiadali o pomoc dotyčných dvoch politikov, keďže, ako sa vyjadrili, že NEMUSIA SÚHLASIŤ S JEHO NÁZOROM, ALE HO REŠPEKTUJÚ, JE TO JEHO PRÁVO. Ivan Polanský bol predčasne prepustený, po Novembri 1989 bol za KDH poslancom Federálneho zhromaždenia v Prahe. Poznal som ho osobne, počas troch stretnutí v rokoch 1992-1993. Nedá mi ale, položiť otázku, či takto by sa napríklad zachoval Kotleba, ktorý sa pretŕčal na jeho pohrebe? 

V skutočnosti svojim mlčaním a zbabelosťou vyjadrujú súhlas s ekonomickými zločinmi a zločinmi proti ľudskosti, páchanými ľudským odpadom z ponovembrových vlád a parlamentov na nevinných občanoch – a chcú zachraňovať Slovensko

Pamätám si na to, ako keby to bolo včera, keď protislovenské mečiarovsko-slotovské zlodejské zberby vymenila pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta. To čo oni rozkradli, to čo chýbalo v štátnom rozpočte, tak pravicová koalícia nevymáhala od dotyčnej protislovenskej arcizlodejskej zberby, ale bez zmilovania prebrali nacistický systém kolektívnej viny, keď ekonomické zločiny napáchané mečiarovsko-slotovskou zberbou, TAK NÁSLEDKY PRENIESLI NA NEVINNÝCH OBČANOV, ktorí tu nič neukradli, nevytunelovali, nemali miliónové a miliardové pôžičky od bánk, ktoré nesplácali, pričom zbojníci od Mečiara a Slotu, vrátane nich samotných, si užívali nakradnuté. Ani pol slova z ich strany nebolo povedané na ekonomické zločiny páchané cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, kde slabší jedinci – a nielen oni, boli doháňaní k sociálnym samovraždám. Ako jedna zločinecká protislovenská rodina, VŠETCI poctivo mlčali, keď zakomplexovaný krpatý zvratok, s minulosťou prednovembrovej zbabelej občianskej nuly a špičkový americký riťolez Mikuláš Dzurinda pre mesačník NR SR euroREPORT č. 12/2005, tieto odporné zločiny proti ľudskosti cynicky ohodnotil takto – REFORMY BOLIA, ALE SÚ ÚČINNÉ. A špinaví protislovenskí hajzli z mečiarovskej a slotovskej čeľade mlčali. Aj takto prejavili, vrátane samotného Mečiara a Slotu nenávisť a pohŕdanie voči slovenskému národu, farizejsky sa hrajúc na Slovákov, národovcov a kresťanov.

Žiadni národovci a Slováci, ale odporní kolaboranti, ktorí svojim mlčaním vyjadrujú súhlas s tými, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov

Takže si ich vymenujme – 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade sediacej v slovenskom parlamente, vzťahuje sa aj na ich predchodcov, vzťahuje sa to aj na dnešnú a predchádzajúce vlády, všetky strany, straničky a spolky, ktoré o sebe tvrdia že sú slovenské a národné. Hanba a hnus hlavne pre Danka a Kotlebu, ako aj všetky ostatné strany naprieč celému politickému spektru. Hlavní vinníci, ako napríklad premiéri a predsedovia parlamentov sú doteraz nepotrestaní, nečinne, ba až kolaborantsky sa k tomu postavila Generálna prokuratúra SR a Ministerstvo vnútra SR, nehovoriac už o imitácii ženskej podoby prezidentky Čaputovej, ktorá hoci o tom vie, zbabelo mlčí. Ktovie, keby sa skúmal jej rodokmeň za posledných 90 rokov?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS

Hlavná stránka