Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Kotlebove všeobecné bludy sú súčasťou nielen jeho protislovenskej činnosti, ale aj zbabelého hlbokého a sluhovského predklonu k zločincom a masovým vrahom, vykrádajúcim zdravotníctvo

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik        

Vystúpenie Kotlebu na nedávnom mítingu v Považskej Bystrici opätovne potvrdilo, že sa jedná nielen o zbabelú protislovenskú nulu, ale aj to, ako dobre si V MLČANÍ O TÝCHTO ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI rozumie s tými, ktorých naoko kritizuje, no v zločinoch proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva, ktoré sa tu vedome a cieľavedome páchajú už 27 rokov, kde každoročne predčasne príde o život cca 10 tisíc nevinných občanov Slovenska, teda, ako jedna zločinecká a protislovenská rodina, si tu rozumie s Kiskom, Čaputovou, Beblavým, Trubanom, Sulíkom, Ficom, Bugárom, Dankom, skrátka a dobre, s celou touto protislovenskou čeliadkou, sediacej vo vláde a parlamente. Ponížený sluha, klamár a dezinformátor, v zbabelom a hlbokom predklone pred vykrádačmi štátneho rozpočtu z ponovembrových vlád a parlamentov, oligarchov, finančných skupín, konkurzných mafií, snaží sa, aj s tou svojou parlamentou čeliadkou presvedčiť občanov Slovenska, že to nie tí skutoční zločineckí gauneri, ale to akýsi ASOCIÁLNI CIGÁNSKI NAJVIAC VYCICIAVAJÚ A OKRÁDAJÚ TENTO ŠTÁT A S NÍM AJ VŠETKÝCH SLUŠNÝCH PRACUJÚCICH ĽUDÍ.

Hanba a hnus, keď tento narcisný diktátor sa samopasoval za najslovenskejšieho Slováka, najnárodnejšieho národniara, najkresťanskejšieho kresťana. Pritom veľmi dobre vie, ako masoví vrahovia cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti cca 10 tisíc nevinných občanov Slovenska. Ale on, v skutočnosti nenávidí a pohŕda touto krajinou, jej občanmi, lebo pokiaľ by si ctil len desatinu tých svojich farizejských bludov, ktoré natáral na mítingu v Považskej Bystrici, ako mu záleží na tejto krajine a jej občanoch, tak by verejne, aj s tou svojou čeliadkou, vystúpil v NR SR, a verejne vyzval poslancov, aby cez osobitný zákon zabránili vykrádaniu zdravotníctva. Vymenoval najviac zodpovedných zločineckých vyvrheľov, doterajších premiérov, predsedov parlamentu, ministrov vnútra a spravodlivosti, generálnych prokurátorov, riaditeľov SIS, ako aj celú zbabelú protislovenskúčeľaď, ktorá sedela a sedí v NR SR, ale aj prijali osobitný trestný zákon, ktorý by s týmito masovými vrahmi nemal zmilovanie. Lenže Kotlebove mlčanie, ako aj jeho čeliadky, hovorí za všetko. Aby robil petície, ktoré by mali zmysel, veď predsa život človeka je to najcennejšie. Aký to paradox, keď v porovnaní s týmto, ide farizejsky bojovať za záchranu života od počatia, proti potratom, pričom zločiny proti ľudskosti, páchané na žijúcich ľuďoch, ho nezaujímajú. Ako je to možné, že doteraz nepodal návrh, aby všetky tieto nevinné obete zločinov proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva, mali v NR SR pamätnú tabuľu s verejným ospravedlnením?

Mám dostatok dôvodov si myslieť, že Kotleba a spol. sú pripravení a ochotní sa zapojiť do tej najšpinavšej roboty v prospech zločincov, zlodejov a masových vrahov z vysokej politiky, ako aj to, že sú zato primerane zvýhodňovaní. Veď si len zoberme, podľa mňa, diletantsky pripravený návrh na rozpustenie ĽS NS, fraška s poslancom Mizíkom, či samotný Mazurek, tak štátna moc im vedome zvyšuje nielen popularitu a publicitu, ale aj nálepku najprenasledovanejších chudáčikov na politickej scéne Slovenska.

Sú najväčšími slovenskými udavačmi na facebooku, smradľaví gauneri sliediaci a blokujúci na facebooku blokujú každého, kto o nich napíše pravdu. Za svoju osobu môžem predložiť dostatok dôkazov. Štátne orgány ich úmyselne chránia za ich šírenie nepravdivých a verejne rozširujúcich bludov o rómskej komunite, čím rozširujú okruh ľudí, ktorí voči tejto komunite prejavujú otvorenú nenávisť. IQ týchto kotlebovských udavačov môže byť dokonca nižšie, ako u cvičených policajných psov, preto aj miesto konkrétnych argumentov či protiargumentov so svojimi protivníkmi, to riešia udávaním a nahlasovaním smradľavým gaunerom a hajzľom, ktorí riadia facebook na Slovensku, pričom, a všetko tomu nasvedčuje, že smradľaví gauneri a hajzli, ktorí rozhodujú o zablokovaní na facebooku, majú podporu niektorých zločineckých gaunerov, ktorí sú súčasťou pri riadení štátu.  

Vladimír Pavlík


Za konšpiračnou stránkou je lekár z Považskej Bystrice. Kritizuje každého okrem Kotlebu

Zdroj: iStockphoto
https://t.aimg.sk/magaziny/TMD77UeuSkDVaqq0G5EnIA.320.jpg?t=LzE0MHgxNDAvc21hcnQ&h=KI4NN7Y2gpwRvRfTLTNqxQ&e=2145916800&v=1Martin TurčekIlustračné foto
Administrátor stránky, ktorá konšpiračným obsahom mieri na väčšinu politikov, je odhalený. Ide o Radoslava Čičalu, ktorý pracuje ako lekár v považskobystrickej nemocnici.
„Izrael – štát riadiaci Slovensko?“ znie nadpis príspevku stránky idemvolit.sk na sociálnej sieti, ktorý menuje viacerých slovenských politikov, napr. Roberta Fica, Štefana Harabina či Zuzanu Čaputovú.
„Ľudia, ktorí podstúpili operácia mozgu, často zmenili svoje správanie v smere vzniku sexuálnych deviácií, agresivity a iných významných porúch psychiky,“ popisuje stránka nezmyselné dôsledky operácií mozgu Ivana Štefunka, zakladateľa strany Progresívne Slovensko.
Web idemvolit.sk sa neštíti šíriť nepravdivé informácie a evidentné konšpiračné teórie, ktorými častuje takmer všetkých politikov – okrem ĽSNS a Mariana Kotlebu.

Lekár a jeho kamarát

Aktuality.sk na článku spolupracovali s bezpečnostným analytikom Victorom Breinerom z Infosecurity.sk, ktorému sa podarilo odhaliť človeka zodpovedného za konšpiračný obsah na webe idemvolit.sk. 
Prostredníctvom stopy, ktorú web zanechal v Google analytics, je možné zistiť, že web programoval lekár Peter Blahút.
Ten sa v telefonáte k programovaniu webu prihlásil, tvrdil však, že s jeho obsahom nesúhlasí a web pripravil pre priateľa Radoslava Čičalu, ktorý je tiež lekárom.
Čičala, ktorý je podpísaný aj pod viacerými článkami na webe Infovojna, pod článkom na panobcan.sk či článkom na hlavnespravy.sk, potvrdil, že stojí za webom a je aj jedným z jeho prispievateľov. 
Čičala však tvrdí, že nie je jediným prispievateľom a že obsah vytvárajú viaceré osoby. Odmietol však prezradiť ich identitu.
„Ja vám to nemôžem vysvetliť, lebo viete, to funguje na nejakom princípe, by som uškodil nejakým ľuďom, a to ja nemám v záujme,“ vyjadril sa Čičala v telefonáte.

Všetci okrem Kotlebu

Za posledný mesiac stránka kritizovala množstvo politikov vrátane Harabina, Druckera, Kisku, Fica, Počiatka, Matoviča, Hlinu, Lipšica, Trubana, Štefunka, Beblavého, Sulíka či Nicholsonovej. Počas leta mierili aj na Kollára a Čaputovú. 
O niečo menej oproti ostatným politikom sa na stránke spomína Andrej Danko. Jediným, kto má úplnú imunitu, je Marian Kotleba a jeho ĽSNS, o ktorých sa na kritickej konšpiračnej stránke nenachádza žiadny negatívny príspevok.
V stredu 16. októbra stránka prvý raz strane ĽSNS priamo pomáhala zdieľaním statusu Milana Uhríka, ktorý obsahuje video Mariana Kotlebu.
„S touto stránkou nemáme žiadnu spoluprácu,“ uviedol podpredseda ĽSNS Martin Beluský.

Klamstvá a výmysly

Stránka špekuluje o politikoch a spája ich napríklad s kabalou či upozorňuje na prepojenia bez logiky, napríklad medzi Františkom Mikloškom a Štefanom Harabinom či medzi Trubanom a Kaliňákom. Iných politikov označuje za bojovníkov za islamizáciu, hoci sa tak nikdy verejne nevyjadrili.
V súvislosti s vraždou Jána Kuciaka stránka opakovane konšpiruje o investigatívnom novinárovi Tomovi Nicholsonovi.
Neštítia sa ani antisemitskej rétoriky, často označujú ľudí za Židov či spomínajú židovstvo všeobecne, dokonca konšpirujú o riadenej infiltrácii Židov do antisemitských kruhov.
Konšpiračný obsah stránky Idemvolit.sk
Konšpiračný obsah stránky Idemvolit.sk
Zdroj: FB / Idemvolit.sk
Odborník vidí konšpirácie
„Facebookové posty a inforgrafiky stánky idemvolit.sk obsahujú klasické konšpiračné naratívy o vplyve Židov na chod sveta,“ vyjadril sa expert Globsecu na extrémizmus Daniel Milo.
„Stačí, aby nejaký predstaviteľ Slovenska išiel do Izraela alebo navštívil synagógu a podľa tejto stránky je to dôkaz ich údajného prepojenia na Židov a ich nadmerného vplyvu na spoločnosť. Zároveň obsahuje viaceré iné konšpirácie týkajúce sa vraždy Jána Kuciaka či prepojení medzi rodinami politikov na Slovensku,“ konkretizuje Milo konšpiračné témy, ktorými sa web zaoberá.
Stránka sa podľa Mila nedopustila jasného podnecovania etnickej nenávisti alebo iného zjavného trestného činu.
Portál Infosecurity.sk prináša aj obsiahlejší článok na túto tému s technickými podrobnosťami.


   PRINT RSS

Hlavná stránka