Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Marian Kotleba – výrobca hesiel z Politbyra ÚV ĽS NS  

https://vk.com/vlado.pavlik
 
   V studené parádě kožených křesel sešli se k poradě výrobci hesel


Politbyro  ĽSNS na čele so svojím novodobým „Generálnym tajomníkom“ a vodcom v jednej osobe-  Kotlebom sa nechalo inšpirovať   Politbyrom ÚV KSČ o čom spieval v jednom zo svojich protest songov nebohý Karel Kryl  a stalo sa výrobcom hesiel.

V zaslepenosti a utkvelej predstave, že spasía národ dokonca predbehli aj Hitlera či Musolínho, ktorí  Národnosocialistickej nemeckej robotníckej strane (NSDAP) a Národnej fašistickej strane (NFS) nedali názov  Hitlerovci alebo Musoliniovci. 

Jeden z najväčších ponovembrových zbabelcov, predseda strany nesúcej jeho meno,  hrajúci sa na Slováka, národovca a kresťana, ponížený sluha zločincov a masových vrahov z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti vyše 10-tisíc nevinných občanov Slovenska, Marian Kotleba, ktorý zbabelo mlčí, čím vyjadruje svoj súhlas, dospel k názoru, že všetci jeho fanatickí obdivovatelia sú tak blbí, ako on je ten najmúdrejší. Ako keby každé ráno mu na Politbyre ÚV ĽS NS namaľovali na pravú ruku číslo 5, a na ľavú ruku číslo 9,aby mohol celý deň tárať piate cez deviate. On, ponížený sluha zločincov a masových vrahov z vysokej politiky, v hlbokom predklone pred mafiou, oligarchami a finančnými skupinami, on, ktorý tieto ich ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti sa snaží prekryť rôznymi bludmi o NATO, Rómoch a imigrantoch, akože to oni vykrádajú Slovensko a páchajú tieto zločiny proti ľudskosti. Nikdy neotvoril konkrétnu tému, kde by pomenoval konkrétneho zločinca, zlodeja či masového vraha z vysokej politiky, vždy hovorí len všeobecne, aj to len na témy, o ktorých sa už niekoľko rokov hovorí. Nikdy doposiaľ neotvoril tému, o ktorej sa doteraz nehovorilo či mlčalo.  Ako župan, napriek výzvam, zbabelo mlčal o privatizácii vody v najchudobnejších krajoch vrátane Banskobystrického francúzskou nadnárodnou spoločnosťou, pričom mal plnú hubu národniarskych drístov.    Dokonca som počul, no neviem, či sa to zakladá na pravde, že oligarchovia, mafia a zločinci z vysokej politiky mu blahosklonne dovolia, aby občas takýto blud vypustil, ale bez vymenovania či obvinenia konkrétneho zločinca, zlodeja či masového vraha z vysokej politiky.

Pri svojich bludoch a nerealizovateľných sľuboch spadajúcich do štádií paranoidných vidín, kde mu strach a zapredanectvo, ako aj pohŕdanie a nenávisť k vlastným občanom nedovolia byť skutočným Slovákom a národovcom, ktorému skutočne záleží na tejto krajine, ohuruje nadrozmernými bilbordmi s textom. – Zoberieme oligarchom aj mafii, dáme mamám, otcom aj dôchodcom –
Paradoxne, že nespomenul ani jedno konkrétne meno, pričom vo svojich vystúpeniach v  médiách a TV mal k tomu dostatok príležitosti,  čo len dokazuje, aký je pochcaný a posraný, alebo, ktovie, či nenosí špeciálne upravené pampersky, ktoré mu vysvätili isté kruhy zahraničných jezuitov. (OSTANE SLOVENSKO POD KLIATBOU?)

            V novembrovej diskusnej relácii s Richardom Sulíkom v TV Markiza o mafii a oligarchoch, ktorým chce brať a dávať mamám a dôchodcom  ani len nepípol a zbabelo mlčal.   Ako inžinier ekonómie diletantsky nevedel  uviesť odkiaľ zoberie peniaze na fantazmagórie o ktorých bľabotal a pri otázkach moderátora o SNP sa krútil ako hovno v kýbli.

             Ako to myslel o návrhoch na preukazovanie pôvodu majetku retroaktívne od roku 1990 a boji proti politickej mafii dokazuje, že ešte vo voľbách v roku 2012 ich označil spolu s politbyrom ÚV ĽSNS za utópiu.  Ľudí, ktorí ho vo svojej naivite k tomu tlačili sa zbavil a označil ich za podrývačov jeho autority ako potvrdzuje vyjadrenie jedného  z nich v knihe D. Vraždu Kotleba.

Vladimír Pavlík

Teroristi

František Bednár je politický väzeň komunistického režimu a človek s pozoruhodným životom, ktorý má sklon k radikálnym riešeniam - v osemdesiatych rokoch chcel vyhodiť do vzduchu vtedajšieho prezidenta Gustáva Husáka. Nepodarilo sa. Zavreli ho na štrnásť rokov, po revolúcii v roku 1989 ho prepustili a režisér Peter Kerekes nakrútil na základe jeho príbehu dokument Zamatoví teroristi.

V čase prípravy filmu v roku 2012 sa prekvapivo objavil na piatom mieste kandidátky Mariana Kotlebu. Spolu s priateľom, Vladimírom Pavlíkom, ktorý bol trojkou, si mysleli, že tak dostanú do politického diskurzu svoju tému, s ktorou nepochodili u štandardných strán. „Vyšetrenie všetkých ekonomických porevolučných zločinov vrátane privatizácie, vyvodenie zodpovednosti a vrátenie majetku štátu."
Kotleba už roky vykrikoval na mítingoch, že politici sú zlodeji, rozkrádajú štát, treba ich potrestať a vrátiť majetok štátu. Bednár si myslel, že to bude „chlap, ktorý drží slovo" Postupne zisťoval, že má len zlepšovať extrémistický a fašistický imidž lídra kandidátky.
„Kotleba nás dal na kandidátku pred voľbami účelovo aby sme ho kryli, že nie je taký, aký je. Sklamal ma. Bola to chyba, teraz to už viem. Mysleli sme si, že sú tam aj slušní ľudia, nepodarilo sa. Kým Kotleba bude Kotlebom, je to proticigánska strana, ostatné je balast,“  hovorí Bednár na základe takmer ročnej skúsenosti s ĽSNS.

Ku Kotlebovi sa vraj dostal zhodou okolností, ale pomohol jej aj sám. Jeho priateľom z obdobia „zamatových teroristov" bol Jozef Pospíšil, neskorší Kotlebov svokor.
V roku 2011 traja Rómovia napadli a zbili pred penziónom jeho šestnásťročnú dcéru Frederiku. Bednár si myslel, že policajti to zahrajú do autu, lebo útočníci už vraj mali alibi, tak zavolal Kotlebovi.
„Mal som naňho mobil a povedal som mu, že na to treba dozrieť. Rómovia neskôr dostali nejaké symbolické tresty," spomína.
Kotleba si potom na politického väzňa spomenul pred voľbami a ozval sa mu. „Mal som podmienky. Prvým bodom programu nebudú Rómovia, ale to, že vysoká politika nesmie byť najorganizovanejšou zločineckou profesiou. Od toho sa odvíjalo prešetrenie privatizácie, zlodejín a vrátenie majetku štátu. Kotleba súhlasil." S ďalšími podmienkami už mal problém, dotýkali sa jeho podstaty, najvnútornejšieho ideologického nastavenia. „Hovorím mu - nebudete sa zdraviť ,Na stráž!' a nebude sa riešiť Tiso. Z toho znervóznel. Vravel, že nie sú žiadni fašisti.
Keď som však bol na nejakom stretnutí, pripadalo mi to ako zasadnutie gardistov. Mal som s tým problém. Kotleba škrípal zubami, ale sľúbil aj to."
Atak sa Bednár dostal na kandidátku, vstúpil do strany a ako oblastný koordinátor sa v Banskej Bystrici zúčastnil aj na tvorbe predvolebného programu - takzvaného Desatora.
Vznik manifestu mal vyzerať ako výsledok debaty, ale podľa Bednára o všetkom reálne rozhodoval predseda strany s podnikateľom Miroslavom Beličkom. „Mali to dopredu schválené, ale Kotleba sa chcel tváriť ako demokrat, tak sa diskutovalo. Tlačili tam svoje nezmysly -
zbrojné preukazy, trestnú zodpovednosť detí  a takéto blbosti, hlavne kvôli Rómom. Predseda z Prešova Otto Vollmann sa pýtal, prečo tak agresívne idú proti Rómom. Belička bol z toho úplne zúrivý. Niekto z kresťanských kruhov chcel, aby zaradili do programu aj protipotratovú
agendu. Belička to kategoricky odmietol. Náš bod o z|odejinách a privatizácii však v programe zostal," opisuje tvorbu Desatora so šesťročným odstupom.

Bednár v tom čase vnímal Kotlebu ako chlapa, ktorý dodrží slovo. Potom ĽSNS zverejnila volebný program. Jeho ťažiskový bod o vyšetrovaní privatizácie v ňom nebol. S Pavlíkom mu dali ultimátum - buď splní sľub, alebo ich vyškrtne z kandidátky. „Nakoniec to tam dal, ale pozmenili to. Myslím si, že v tom mal prsty Belička. Nemohol ísť proti luďom z HZDS, lebo by sám sebe vypustíl rybník," spomína na vtedajšieho najbližšieho Kotlebovho pobočníka.

Bývalý podpredseda HZDS Milan Urbáni z Banskej Bystrice však tvrdí, že pokiaľ on vie, Belička žiadne aktivity smerom k HZDS nevyvíjal a hnutie s ním nespolupracovalo. „Nepoznám ho, nikdy som s ním nehovoril, zaregistroval som ho až pri Kotlebovi. Myslím si, že v tom čase by som o tom vedel."
Kotlebovské Desatoro bolo v podstate len oprášením programu z roku 2010. Okrem vyšetrenia zločinov politikov všetkých vlád a vystúpenia z „teroristického" paktu NATO tam bolo napríklad aj vyhlásenie, že manželstvo je len „zväzok muža a ženy".

Bednár tvrdí, že podnikateľ Belička vtedy Kotlebu riadil, keďže ho podporoval aj finančne. „Vždy hovorieval, že Marian je naša ikona." Kotleba v tom čase nemal peniaze Bednár spomenul, ako sa ho Kotleba hneď na začiatku opýtal, koľkých sponzorov zoženie, ale ten mu ponuke len svoje meno. „Somroval všade. Viem, že Marián Mišún mu dal päťtisíc eur, ľudia mu dávali po sto, dvesto, tristo eur. Neskôr boli trochu zaskočení, lebo si zvykol a bral to ako samozrejmosť. Vtedy to bolo na báze dobrovoľnosti, teraz sa zlietli supy a už je to iný level. Kotleba robí to, čo kritizoval. Je taký ako ostatní štandardní politici.“
Upravený bod o zodpovednosti politikov za zločiny sa do programu dostal, ale Bednárovu podmienku, že sa nebude zdraviť „Na stráž!" a obhajovať Tisov režim, Kotleba nesplnil. „Mali sme v Poprade míting pred voľbami. Hovorím, Marian, ľudia sú tu, nezdrav sa im ,Na stráž'. Mal ma na háku. Ľudia sa zdravili dovidenia, on „Na stráž'''
Vraví, že Kotleba bazíroval i na Tisoví a Slovenskom štáte. „Bol v tom dosť fanatik." Za fašistu či neonacistu ho napriek tomu nepovažoval. Ako Bednár Kotlebu postupne spoznával, zistil, že sa nezmení, striedajú sa len ľudia okolo neho. „Vedel dobre manipulovať. Keď sme boli spolu, niečo sľúbil, odišiel do Banskej Bystrice a všetko sa zmenilo," Trpel vraj paranojou, vo všetkom a v každom videl ohrozenie.
Rešnil, rád sa počúval. Ale na mítingu v Šaci, kde bolo hádam do tisíc Rómov a kukláči v autobusoch, tam mu už lepilo. Už nebol polhodinový prejav, tak ako v Zlatých Moravciach, a päť minút pre Pavlíka. Zrazu vyzýval Pavlíka - Vlado, povedz niečo."
Na mítingu v Šaci bol aj Lukáš Gemza, ktorého polícia zadržala a obvinila z propagácie hnutí potláčajúcich slobodu. Bednár to vníma tak, že Kotleba sa naňho vykašľal.
„Hovoril som - pomôžte chlapcovi, idú ho stíhať za blbosť. Ignoroval ho. Pomohol som mu ja. Súd ho nakoniec oslobodil." Neskôr to potvrdil aj samotný Gemza.

Už pred voľbami vraj bol Kotleba pesimista a niekedy akoby upadal do depresie, na mítingoch mávali veľmi málo ľudí. „Vtedy hovoril: ,Zas nik nepríde.'" Strana získala 1,58 percenta, čiže vyše 40-tisíc hlasov. S predsedom to podľa Bednára vyzeralo po hlasovaní zle. Časť aktívnych Členov vyhodil a ďalší odišli sami. Vylúčili aj Bednára, dôvodom bola jeho snaha o zmenu stanov, aby nerozhodovalo iba niekoľko ľudí. Predseda mu to oznámil e-mailom. „Je to vierolomný človek. Jeho slovo nestojí za nič," lúči sa s ním v spomienkach František Bednár



   PRINT RSS


             
Hlavná stránka