Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Slovensko v Antikristovom zovretí

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik    

        http://vargad.net/tajne2.htm Jezuiti - Tajomstvá tajných spoločností

Keď počujem niektorých politikov, kňazov či cirkevných hodnostárov ako tvrdia, že Slovensko je pod patronátom Nebeského Otca a Sedembolestnej Panny Márie, tak si vždy kladiem otázku, či samotný Antikrist týmto politikom, kňazom a cirkevným hodnostárom zatemnil mozog, alebo, dokonca, či už stratili rešpekt pred oboma? Môže byť Slovensko pod patronátom Sedembolestnej Panny Márie, keď jeho politici patria do kategórie zločincov, zlodejov, sadistov, psychopatov a masových vrahov? Keď som si začal rátať obete komunistických a eštebáckych zločincov od Februára 1948 až po november 1989, to znamená, popravených, umučených, zastrelených na hraniciach, dohnaných k samovražde, obete ruskej okupácie v auguste 1968, následnej normalizácie, teda za 40 rokov, a porovnám to napríklad s obeťami sociálnych samovrážd za posledných 29 rokov, ktorých by malo byť cca 15 – 20 000, tak prichádzame k zaujímavému poznaniu. Ten pomer usmrtených je v pomere 15:85 v neprospech ponovembrového systému. Takže sa pýtam: aj títo ponovembroví zločinci, zlodeji, parazitní darmožráči, sadisti, psychopati a masoví vrahovia sú produktom patrónstva Nebeského Otca a Sedembolestnej Panny Márie nad Slovenskom?

          Koľko génov od samotného Antikrista musí mať taký Marián Kotleba, ktorý si dovoľuje zasväcovať seba, Slovensko a jeho občanov Sedembolestnej Panne Márii, práve on, ktorý ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti páchané členmi ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, zvaľuje na Rómov? Alebo už vychádza z tvrdenia, že keď je Slovensko zasvätené a pod patronátom Sedembolestnej Panny Márie, že všetko toto zlo ktoré pácha, a bludy ktoré prezentuje, že toto všetko je v jej mene? To až takto hlboko sme klesli, to až takáto je na Slovensku sila Antikrista a jeho plodov, že nimi páchané zločiny ekonomické a zločiny proti ľudskosti sa tu robia pod patronátom Nebeského Otca a Sedembolestnej Panny Márie?

          Niečo mi tu nehrá. Žeby naši kňazi a cirkevní hodnostári o tomto nevedeli? Prečo sa ešte za týchto zločincov, zlodejov, sadistov, psychopatov a masových vrahov z vysokej politiky modlia a verejne im žehnajú, keď prídu na nejaké cirkevné slávnosti alebo navštívia Chrám Boží? Či ich jednanie nespadá pod citát, „naoko sa k Bohu hlásme, v skutočnosti Antikristovi slúžme“? V mene koho vyzývajú národ k pokore, tolerancii a odpúšťaniu týmto sadistom, psychopatom a masovým vrahom? Pokiaľ tak činia v mene Antikrista, tak sa im nečudujem. Pokiaľ tak ale činia v mene Boha, Ježiša Krista, či Sedembolestnej Panny Márie, tak ako človek, majúci rešpekt pred Bohom, nemôžem mlčať.  

Vladimír Pavlík

 

    https://cms.parlamentnelisty.sk/edition_files/uploaded-images/Hlina%20ku%20Kotlebovi%20.jpg
Zdroj: Facebook/Alojz Hlina
https://cms.parlamentnelisty.sk/edition_files/uploaded-images/kotleba%20foto%20vk%20ostole.jpg
Zdroj: Facebook/Mirko Kašubjak
Vladimír Pavlík   PRINT RSS

Hlavná stránka