Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Čo ukázali názorové strety kotlebovcov a ich odporcov v Trnave v piatok 31. 1. 2020 – alebo, prečo štátna moc potrebuje Kotlebu?

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik        

        

Divadelné predstavenie ktoré pre verejnosť v Trnave usporiadali v ohlásenom mítingu ĽS NS a v protestnom mítingu PS/Spolu – Truban, Beblavý , Biháriová, malo všetky znaky niečoho, čo možno charakterizovať ako vyhováranie, ohováranie, a prepieranie špiny, kde jedni sú tí dobrí a druhí sú tí zlí. Niekoľko rokov dozadu som pomáhal spolu s niekoľkými priateľmi Slovenskej pospolitosti, a neskôr aj novovznikajúcej strane ĽS NS, kde mojou nosnou témou, vrátane verejných vystúpení, boli sociálne otázky, ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti zo strany slovenských politikov, páchanými na radových občanoch Slovenska. V tom období bolo medzi mladými ľuďmi zo SP-NS množstvo takých, ktorí na vlastnej koži pocítili, hlavne, vidiac to na svojich rodičoch, čo pociťovali aj oni samotní, zločiny v sociálnej oblasti, ekonomické zločiny či zločiny proti ľudskosti.

Hľadali si svoje miesto v spoločnosti, svoje hlavné poslanie videli v národovectve, nacionalizme, vrátane viacerých dobrovoľných aktivít, ktoré s týmto súviseli. Nechodili provokovať ani dehonestovať mítingy svojich odporcov, v protiklade s tým, ako dehonestované, s množstvom provokácii, to robili ich odporcovia na ich mítingoch. Bolo tu množstvo  statočných ľudí, mladých žien, ako aj žien-matiek. Bolo to vlastne také veľké kolektívne zoskupenie, až pokiaľ istý Marián Kotleba si to postupne neprerobil na „podnik“, kde hlavnou postavou, s jedinou pravdou, jedinými správnymi názormi, bol len on sám.

Jeho megalomanstvo, jeho narcizmus, jeho diktátorstvo, ako aj zákerné podpásové metódy, dostali stranu nielen do parlamentu, ale na internete či facebooku tu zaviedol niečo, čo sa praktizovalo za vlády ľudákov, gardistov, masových vrahov z POHG vo vojnovom období, ako aj v 50. rokoch minulého storočia, praktizované a realizované zo strany ŠtB a KSČ. BOL TO SYSTÉM ANONYMNÉHO UDÁVANIA. Bol to práve Kotleba, ktorý tu vytvoril množstvo ANONYMNÝCH udavačov, najsmradľavejšieho, najpodlejšieho a najzákernejšieho ľudského odpadu, skutočnú svoloč, spodinu, luzu, zberbu, odpad, s IQ 50, pričom policajné psy a dostihové kone majú IQ 70. Keďže v ich kotrbách piliny a otruby prevažujú nad obsahom mozgovej kôry, čo im nedovoľuje argumentovať či protiargumentovať na preukázateľné bludy a nepravdy, z ktorých ich usvedčujú ľudia s inými názormi, vyznávajúcimi iné hodnoty, tak ich na facebooku nahlasujú, udávajú a blokujú. Toto sú taktiež zdedené gény po ich rodičoch, starých rodičoch, prastarých rodičoch.

Neustále vyplakávajú, ako sú porušované ich ľudské práva, ich názory, slobody prejavu, ako ich ignorujú médiá, vrátane rádií a televízií. Tu ale zároveň chcem jednoznačne pripomenúť, že pokiaľ by oni mali politickú a ekonomickú moc, nikdy by nedovolili usporiadať verejný míting, namierený proti ním. Taktiež si dovolím tvrdiť, že postupne by tu táto anonymná ľudácka, gardistická a eštebácka udavačská zberba vytvorila presne to, čo bolo vytvorené vo vojnovom období na Slovensku – ničenie majetku svojich odporcov, napádanie a mlátenie svojich odporcov, okrádanie svojich odporcov o majetok, až k postupnej likvidácii svojich odporcov. S jediným tým rozdielom, že koncentračné tábory, plynové komory, pracovné tábory, by nahradili niečím iným. Gény ktoré majú zdedené po svojich rodičoch, starých rodičoch, prastarých rodičoch, nepustia.

Prečo štátna moc a Kotleba sa vzájomne potrebujú?

Nebývalý cirkus spojený s rôznymi spravodajskými hrami, kde napríklad súd si osvojil, že Mizík nevie pracovať s počítačom – ha, ha, ha, či najnovšie hry s Kotlebom ohľadom 1488, rôzne špekulovanie ako stranu rozpustiť, pričom štátna moc vedome toleruje niekoľkoročné klamstvá Kotlebu a jeho straníkov, že Rómovia sú najväčší asociálni paraziti, ktorí najviac vyciciavajú náš sociálny a ekonomický systém, si osvojilo množstvo občanov, pričom štát toto šírenie nenávisti, podnecovanie k nenávisti, nielen toleruje, ale aj podporuje. Veď pokiaľ tu niekto vyciciava náš sociálny a ekonomický systém, tak sú to členovia ponovembrových vlád a parlamentov, finančné skupiny, oligarchovia, biele goliere, mafie na vrchole politickej a ekonomickej pyramídy, ktorí každoročne rozkradnú zo štátneho rozpočtu 3-4 miliardy eur. Chce mi niekto tvrdiť, že tieto bludy, šírenie nenávisti voči konkrétnemu etniku, NESPĹŇA všetky podmienky na rozpustenie? Pričom ale kvôli objektivite treba povedať, že mnohí občania majority prežívajú hotové peklo zo strany istej skupiny Rómov, pričom, dovolím si tvrdiť, že štátna moc ich svojou nečinnosťou priamo podporuje.
Prečo americkí majitelia facebooku na Slovensku dovolili, aby ho ovládli anonymní udavačskí eštebáckí gauneri z ĽS NS, tieto neoľudácke zberby, s génmi masových vrahov z POHG?

Hanba a hnus pre špinavé americké zberby, ktoré otvorene podporujú anonymný kotlebovský eštebácky udavačský odpad, pokiaľ niekto na facebooku ich usvedčí z klamstva a zastane si rómsku komunitu, eštebácke anonymné a retardované kotlebovské zberby ho zablokujú, lebo to odporuje zásadám facebooku. Uvediem tu napríklad informácie od dvoch adminov, ktorí majú dostatok skúseností s touto zberbou, ako ma neustále nahlasujú, ale uvediem tu aj svedectvo admina, ktorý spravuje pomerne obsiahlu facebookovú komunitu, že pokiaľ niekto oponuje bludom Kotlebu či jeho príveskov, okamžite hromadne nahlasujú a žiadajú vymazanie dotyčných príspevkov. Smolu majú ale v tom, že dotyčný admin nemá udavačských rodičov, starých rodičov, neudávali ani jeho prastarí rodičia, na rozdiel od anonymnej udavačskej eštebáckej kotlebovskej zberby, toleruje aj iné názory, teda názory oponentov tohto kotlebovského ľudského odpadu.

Kotleba nielen ako hromozvod, ale aj ako investor

Skúsili ste sa niekedy zamyslieť nad tým, koľko stoviek a stoviek jedincov, ako aj rôznych spolkov má založenú svoju živnosť len na tom, ako bojujú proti fašizmu, extrémizmu, rasovej nenávisti, ktorí parazitujú na rómskom probléme, kde najväčšie zlo predstavuje samotný Kotleba, ktorý dobrovoľne, ako ponížený sluha, v hlbokom predklone, prebral na seba úlohu tohto hromozvodu? A ešte jeden dôležitý dodatok, že Kotleba nikdy nepripustí, aby tu vznikla skutočná národná strana. Preto si ho aj štátna moc tak pestuje, lebo vždy, keď bude potrebovať, Kotleba zaberie. Veď všetci títo jedinci a spolky, ktoré som spomenul v predchádzajúcej vete, veď práve tí sú priamo závislí na samotnom Kotlebovi, pričom robia všetko pre to, aby mu neustále rástli preferencie. Veď čím väčšie preferencie pre Kotlebu, tým viac peňazí ide na boj proti nemu, vrátane všetkých tých negatívnych či tzv. negatívnych hodnôt, ktoré predstavuje.

A POKIAĽ MÁM BYŤ ÚPRIMNÝ, TAK ROZPUSTENÁ BY MALA BYŤ AJ SLOVENSKÁ REPUBLIKA, MÁM NA MYSLI JEJ RIADIACICH POLITIKOV, KTORÍ PODPORUJÚ A OCHRAŇUJÚ KOTLEBU V ŠÍRENÍ NENÁVISTI VOČI URČITEJ SKUPINE ĽUDÍ.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS

Hlavná stránka