Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Bol Mazurek odsúdený za názor, alebo to bolo protekčné rozhodnutie Najvyššieho súdu SR?

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik     

    Ako ten verklík, ktorý Politbyro ÚV ĽS NS zabudlo premazať olejom či vazelínou, sa nám snaží Milan Mazurek vsugerovať či presvedčiť, spoločne s Kotlebom a celou stranou, že bol potrestaný a odsúdený za názor. Možno za to môže aj fakt, že každé ráno mu na pravú ruku namaľujú číslo 5 a na ľavú číslo 9, aby mohol celý deň tárať piate cez deviate.Pokiaľ je tu niekto trestaný za názor, tak sú to občania, ktorí slušným spôsobom na facebooku vyjadria názor, ktorý sa nezhoduje s bludmi Mariána Kotlebu a jeho čeliadky nielen v parlamente, ale aj jeho anonymnej udavačskej eštebáckej čeliadky s IQ 50, ktorá sa okamžite mobilizuje, čo mi pripadá, ako keď tchorov, potkanov a krysy vodou, ohňom a dymom vyháňajú zo svojich brlohov a nor, hromadne sa menia na udavačov, nahlasovačov a blokovačov na facebooku. Keďže nevedia relevantne argumentovať, aj vzhľadom k tomu, že ich IQ 50 je hlboko pod úrovňou IQ 70, ktoré majú napríklad policajné psy či dostihové kone, tak sú najviac udávajúcou a blokujúcou ANONYMNOU zberbou na facebooku.

          Ale vráťme sa k tomu chudáčikovi Mazurekovi, ktorému bolo za vyslovený názor takto ublížené, a poďme k skutočnému meritu veci, za čo by mal byť nielen on potrestaný, ale následky by mala niesť celá strana – a to cez okamžité rozpustenie. Treba si povedať jasne, zreteľne a na rovinu, že Mazurek, ako aj celá strana by mali niesť v prvom rade zodpovednosť za to, že dlhodobo šíria klamstvá a nenávisť voči rómskej komunite, ako keby to boli jediní a najväčší asociálni paraziti, ktorí vyciciavajú náš sociálny a ekonomický systém. Týmito svojimi bludmi presvedčili nezanedbateľné množstvom občanov Slovenska, pričom v skutočnosti mlčia o tých skutočných asociálnych parazitoch z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, mafií na špici politickej a ekonomickej pyramídy, ktorí vyciciavajú náš sociálny a ekonomický systém, keď každoročne zo štátneho rozpočtu rozkradnú cca 3-4 miliardy eur. Toto každoročné vykrádanie štátneho rozpočtu realizujú ako organizované zločinecké skupiny, pričom sem možno zaradiť aj ĽS NS ako spolupáchateľov, nie ale preto, že na tomto vykrádaní sa zúčastňujú, ale preto, že miesto toho, aby ukázali na týchto skutočných páchateľov, obviňujú z toho istú časť rómskeho etnika, týmto klamstvom šíria proti ním nenávistnú kampaň, ktorú si osvojilo množstvo občanov, pričom je to jeden z vážnych dôvodov na rozpustenie tejto strany.

Toto mierne, ba priam „priateľské“ rozhodnutie Najvyššieho súdu SR len dokazuje, že Kotleba a štátna moc sa vzájomne potrebujú. Mazurek totiž nie je žiadny bojovník za práva Slovákov, ako sa to snaží prezentovať, ale jeden obyčajný zbabelec v hlbokom predklone pred skutočnými vyciciavačmi nášho sociálneho a ekonomického systému. Lebo keď si porátame všetky tie príspevky, prídavky a benefity, ktoré sa každý rok vyčlenia pre rómsku komunitu, tak je to len cca 0,2 percenta z toho, čo tu každoročne zo štátneho rozpočtu rozkradnú ponovembrové vlády, parlamenty, oligarchovia, finančné skupiny, biele goliere či mafie na špici politickej a ekonomickej pyramídy.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS

Hlavná stránka