Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Sú ponovembrové koalície fašistické?

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik  


V súvislosti so súdnym procesom s Mariánom Kotlebom chcem rozobrať tieto štyri slová, ktoré som sformoval do dotyčného nadpisu. Chcem zdôrazniť, že týmto mojim článkom nemienim dotyčného ani obhajovať, ani mu škodiť, je to len súhrn niečoho, čo tu aj preukážem. Zastávam názor, že menovaný je hrdý na to, že štátna moc ho verejne spája nielen s fašizmom, ale taktiež mám dostatok dôvodov si myslieť, že sumy 1488 rozdával vedome a úmyselne. Či skúšal, kam až môže zájsť, alebo chcel zistiť, ako štátna moc bude reagovať, ale jedno je isté – Kotleba a štátna moc sa vzájomne potrebujú. Svojim spôsobom je v úlohe štedrého investora, aj keď osobne neplatí všetkých tých parazitných darmožráčov, ktorí si na ňom urobili živnosť, ako aj v súvislosti s ním boj proti fašizmu, extrémizmu, šíreniu nenávisti. Taktiež treba povedať, že ten najzákladnejší cieľ splnil – že na Slovensku sa už nikdy nesformuje skutočná národná strana, ktorá by tu získala primeraný vplyv a pritiahla k sebe národne zmýšľajúcich Slovákov. Tieto niektoré výkriky do tmy, prezentované niektorými skupinkami, ohľadom Slovenska, národovectva, vlastenectva, nemajú šance na úspech, hlavne aj preto, že nikdy nepríde k situácii, aj keby sa našla výnimočná osobnosť, osobné záujmy a ješitnosť viacerých jednotlivcov, to nedovolia. Názorný príklad máme, aká protislovenská svoloč, skrývajúca sa za národ a vlastenectvo, založili zločineckú, mafiánsko-gaunerskú a údajne svojprávnu Slovenskú republiku, hlavne preto, aby mohli začať jej rozkrádanie a tunelovanie práve toho, čo oni nikdy nevybudovali.

Propagovať fašizmus písaným slovom, alebo ho realizovať cez zločiny proti ľudskosti, kde sú REÁLNE potláčané základné ľudské práva a slobody, čo je zavrhnutia hodnejšie?

Máme ešte v živej pamäti, ako známy parazitný darmožráč JUDr. Daniel Milo, ktorý viedol akýsi parazitno-darmožráčsky spolok – Ľudia proti rasizmu, dal návrh ctihodnému donovi Dobroslavovi Trnkovi, s minulosťou násilníka a vydierača návrh na rozpustenie Slovenskej pospolitosti – národnej strany za písané slovo vo svojom volebnom programe, ohľadom stavovského systému, čo podľa platného Trestného zákona malo spĺňať – podporu a propagáciu pri potláčaní základných ľudských práv a slobôd. Dobroslav Trnka si návrh osvojil a senát Najvyššieho súdu pod vedením ortodoxnej boľševičky Hanzelovej, dotyčný politický subjekt rozpustil. Takže bol rozpustený politický subjekt, ktorý AKO PRVÝ A JEDINÝ VEREJNE ODSÚDIL SOCIÁLNE SAMOVRAŽDY, ku ktorým dohnali vyvrheli z dzurindovsko-miklošovkej  pravicovej chunty pri potláčaní najzákladnejších ľudských práv a slobôd nevinných občanov, zavedeným fašistického a nacistického systému kolektívnej viny na nevinných, keď NÁSLEDKY ekonomických zločinov Mečiarovej vlády PRENIESLI na nevinných občanov. Pričom mečiarovsko-slotovskí zločinci si užívali nakradnuté.

Tak sa pýtajme, čo týmto návrhom sledoval parazitný darmožráč Daniel Milo, ktorý toho času si prevetráva pohlavné orgány v Európskom parlamente? Prečo mlčal o sociálnych samovraždách, o týchto fašistických zverstvách, keď skutoční páchatelia a realizátori, aký to paradox, riadili tento štát? Alebo aj on už vtedy patril medzi tieto zločinecké fašistické úderky? Ako je to možné, že mlčali MV SR a GP SR? Ako je to možné, že nebol porovnaný ústavný sľub, ktorý podpisujú členovia vlád a parlamentu, so skutočnou realitou, fašistickou realitou, kde miesto plnenia tohto ústavného sľubu potláčali najzákladnejšie práva a slobody slovenských spoluobčanov? Ako je to možné, že tieto politické strany neboli rozpustené?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS

Hlavná stránka