Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Prečo majú nevinní občania trpieť za ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti zo strany psychopaticko – sadistických zločineckých gaunerov a ľudského odpadu, národnosti slovenskej, ktorí riadili a riadia tento štát?

ČLÁNOK 2. KONVENCIE O GENOCÍDE PRIJATEJ DŇA 9 DECEMBER 1948, “GENERAL ASSEMBLY RESOLUTION 260”,
definuje genocídu ako :
Bod – C. úmyselné uvedenie ktorejkoľvek skupiny do takých životných podmienok, ktoré privodia jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne; https://en.wikipedia.org/wiki/Genocide_Convention
Je nepopierateľné a viac než zrejme, že od roku 1989 Slovenský Národ bol uvedený do takých životných podmienok, v ktorých došlo k naplneniu skutkovej podstaty genocídy podľa čl. 2 písmena C. Konvencie o genocíde!

TRESTNÝ ZÁKON
Druhá  časť
Osobitná časť

PRVÁ HLAVA 
TRESTNÉ ČINY PROTI MIERU A ĽUDSKOSTI

§ 418
Genocídium

(1) Kto v úmysle úplne, alebo čiastočne zničiť niektorú národnú...... skupinu
a)  spôsobí príslušníkovi takej skupiny ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,
b)  vykoná opatrenie smerujúce k tomu, aby sa v takej skupine bránilo rodeniu detí,
d)  uvedie príslušníkov takej skupiny do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť ich úplné alebo čiastočné fyzické zničenie,
potrestá sa odňatím slobody na dvanásť rokov až pätnásť rokov.
(3) Výnimočným trestom sa páchateľ potrestá ak činom uvedeným v odseku 1 spôsobí smrť viacerých osôb.

            Pod týmto mojim článkom sa nachádza príspevok z Aktuality.sk, pod nadpisom – Experti odporúčajú Matovičovi, aby zabudol na svoj sľub o nerušení sociálnych balíčkov na ktorý vo forme reakcie toto píšem. Už dosť dlhú dobu mám dostatok dôvodov si myslieť, že Národná banka Slovenska, Ministerstvo financií SR, ako aj všetky tie odborné ekonomické organizácie, sú plnohodnotnými zločineckými organizáciami či inštitúciami, kde tieto ekonomické zločiny sa priamo zastrešujú cez štátne orgány. Možno ale povedať, že nielen zastrešujú či podporujú, ale sa naďalej rozširujú, pod ich vedením. Budem dokumentovať:

Každoročne sa tu zo štátneho rozpočtu rozkradne cca 4 miliardy eur, ktoré potom v štátnom rozpočte chýbajú a nahrádzajú sa pôžičkami zo zahraničia, cez ktoré sme postupne stratili ekonomickú, politickú a sociálnu svojbytnosť. A čo je najhoršie, štátotvárnu svojbytnosť. Takže rátajme, koľko miliárd sa tu vykradlo za posledných 28 rokov, plus, koľko miliárd sme si museli zobrať zo zahraničia vo forme pôžičiek. Nedostaneme náhodou sumu, minimálne cez 200 miliárd?

Pýtajme sa, kto sú tí ľudia, do akej štruktúry patria? Jedno môžeme na 100 % povedať už teraz, ŽE SA NEJEDNÁ O RADOVÝCH OBČANOV. Tak si vymenujme tieto organizované zločinecké skupiny na vrchole politickej a ekonomickej pyramídy, riadiacej štát, buď naoko, alebo z úzadia, keď politické strany sú ich eseročkami.Napriek tomu, že členovia ponovembrovývh vlád a parlamentov skladajú a svojim podpisom potvrdzujú ústavný sľub, ktorý by mal byť nad zákon, nikde tam nie je napísané, že z titulu svojich funkcií sa majú správať ako zločinci, zlodeji, parazitní darmožráči, sadisti, psychopati a masoví vrahovia. Občania ich nevolili preto, aby boli eseročkami arcizločineckých gaunerov a vyvrheľov z čeľade oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, pričom práve ONI RIADIA Z ÚZADIA TENTO ŠTÁT.

Pokiaľ ekonómovia sú presvedčení, že štátna kasa skončí na konci roku 2020 v obrovskom mínuse, tak to len dokazuje, aký zločinecký a tupohlavý dobytok, sú naši ekonómovia. To že štátna kasa sa tu rozkráda od roku 1990, kde cez toto rozkrádanie, ako aj následné pôžičky a zadlžovanie, čo má každoročne nahradiť tú rozkradnutú sumu, to je skutočná a reálna príčina, že na konci roku 2020 skončíme v obrovskom mínuse. Že 13. dôchodok nás bude každoročne stáť 460 miliónov, pričom oni plačú, odkiaľ sa na to zoberie, tak pripomínam, keď VYDELÍM JEDNU MILIARDU TÝMI 460-TIMI MILIÓNMI, tak na koľko rokov bude z toho 13. dôchodok? STAČILO BY O JEDNU MILIARDU ROZKRADNÚŤ MENEJ!!! Ako je to možné, že doteraz o tom MLČÍ 150 KUSOV ZBABELEJ PROTISLOVENSKEJ ČEĽADE, SEDIACEJ DOPOSIAĽ V SLOVENSKOM PARLAMENTE, Z  KTORÉHO UROBILI ZLOČINECKÝ A PROTISLOVENSKÝ ŠTÁTNY ORGÁN, KDE SI V PRACOVNEJ DOBE PREVETRÁVAJÚ SVOJE POHLAVNÉ ORGÁNY?

          Článok z Aktuality.sk, ktorý je tu ako príloha k môjmu článku, končí vetou – Matovič už dnes verejne pripustil, že nás čakajú aj nepopulárne opatrenia, lebo Slovensko ide do veľmi ťažkých časov. Vyhovárať sa a všetko zvaľovať na koronavirus je bezbrehé chrapúnstvo, lebo v rokoch 1993 až do polovice roku 2019 tu nebol žiadny koronavirus, ktorý ale predstavovali masoví vrahovia z vysokej politiky, ako aj ich komplici z vysokej politiky, ktorí svojim mlčaním im napomáhali, aby každoročne, cez vykrádanie zdravotníctva, DOHNALI K PREDČASNEJ SMRTI NIEKOĽKO TISÍC NEVINNÝCH OBČANOV SLOVENSKA. Takže na ťažké časy nech Matovič pripravuje terajších a bývalých členov ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančné skupiny, biele goliere – LEBO TAM JE V SKUTOČNOSTI Z ČOHO BRAŤ.

Vladimír Pavlík


Štvrtok – 19. 3. 2020
Ekonomika

Experti odporúčajú Matovičovi, aby zabudol na svoj sľub o nerušení sociálnych balíčkov

Igor Matovič a Eduard Heger
Igor Matovič a Eduard Heger
Zdroj: TASR
Aktuality.skMartin Odkladal
Vlády Roberta Fica a Petra Pellegriniho vôbec nemysleli na ťažké ekonomické časy a vo veľkom míňali verejné financie. Štátna kasa nemá žiadne rezervné peniaze, ktoré by mohla použiť na boj proti koronavírusu.
Nový premiér Igor Matovič neustále pred voľbami, ako aj po nich zdôrazňoval, že jeho kabinet nebude rušiť sociálne opatrenia, ktoré schválili predchádzajúce vlády. Ľuďom sľuboval, že žiadne škrty im nehrozia. Tým totiž často strašili smeráci a národniari v predvolebnom boji.
Podľa odborníkov by sa však mal nový predseda vlády veľmi rýchlo vzdať svojich pôvodných plánov. Dôvodom je šíriaci sa koronavírus vo svete a jeho obrovské dopady na globálnu ekonomiku.
Veľká sekera
Ekonómovia sú už dnes presvedčení, že štátna kasa skončí na konci roku v obrovskom mínuse.
„S deficitom rozpočtu sa určite pozrieme pod úroveň 3 percent hrubého domáceho produktu. Kým nebudú schválené opatrenia a ich rozsah a kým nebudeme poznať skutočné výpadky v produkcii, tak sa presné odhady nedajú robiť,“ povedal analytik inštitútu INESS Radovan Ďurana.
Ako ďalej uviedol šéf inštitútu INEKO Peter Goliáš odchádzajúca vláda nevyužila štedré roky na vytvorenie rezervy na horšie časy. Verejné financie preto teraz majú obmedzený priestor na zmiernenie dôsledkov krízy.
„Je reálne očakávať, že kríza prehĺbi deficit verejných financií a zvýši dlh krajiny,“ priblížil Goliáš.
Pomoc pracujúcim
Ekonómovia sa zhodujú v jednom. Nový kabinet by sa mal prioritne zamerať na dočasnú pomoc, ktorá pomôže zmierniť následky globálnej recesie.
„Diskusiu treba rozlišovať na okamžité a dlhodobé opatrenia, ktoré budú súvisieť s recesiou. Kým ľudia majú obmedzený pohyb a nemôžu si vlastnými rukami zarobiť, nie je vhodný čas škrtať sociálne dávky. Po zrušení núdzového režimu však budú potrebné opatrenia, ktoré znížia náklady na dávky, ale zvýšia ich adresnosť,“ vysvetlil Ďurana.
Nový financmajster Eduard Heger by sa mal pozrieť aj na možnosť zrušenia, prípadne pozastavenia vyplácania 13. dôchodkov. To by výrazne pomohlo štátnej kase.
Experti sú presvedčení, že toto nepopulárne opatrenia by dôchodcovia pochopili. Tam, kde nie sú pracujúci a ich odvody, tak sa nemôžu vyplácať ani dodatočné penzie. Z dlhodobého hľadiska by bolo oveľa lepšie, keby sa tieto peniaze použili na podporu zamestnanosti. Väčší počet nezamestnaných totiž môže ohroziť vyplácanie aj bežných dôchodkov.
Ďalšie škrtanie
Nastupujúca vláda sa zrejme nevyhne ani ďalším nepopulárnym krokom. „V rámci úsporných opatrení bude potrebné viazať či spomaliť rast vybraných výdavkov vrátane mzdových, ako aj odložiť či zrušiť menej naliehavé verejné obstarávania,“ dodal Goliáš.
Ako sa nakoniec zachovajú Matovič so svojim ministrom financií je zatiaľ otázne. V minulosti však Heger razil cestu zdravého verejného rozpočtu a kritizoval bezbrehé míňanie. Či dokáže presvedčiť svojho šéfa o zmysluplnosti držať na uzde verejné výdavky a nenastúpiť na vlnu populizmu ukáže čas a nové programové vyhlásenie vlády. 
Matovič už dnes (streda) verejne pripustil, že nás čakajú aj nepopulárne opatrenia, lebo Slovensko ide do veľmi ťažkých časov. 


   PRINT RSS

Hlavná stránka