Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

GÉNY MASOVÝCH VRAHOV Z VOJNOVÉHO OBDOBIA VO VÄČŠINE NÁS  

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

      

          Do novembra 1989, ako aj 3-4 roky po ňom, som považoval Slovensko za silnú kresťanskú krajinu, ktorá v tejto svojej podstate by mala byť vzorom a príkladom pre Európu. Ako aktívny účastník sviečkovej demonštrácie v roku 1988, ako aj dvoch veľkých náboženských akcií na Morave, ale aj ďalšie moje aktivity v tom období, mi automaticky po novembri 1989 velili podporovať KDH. No po čase som s hrôzou zisťoval, že KDH pod vedením Čarnogurského a Mikloška, hlavne cez ich antikresťanskú politiku a odpustky konkrétnym zločincom z KSČ a ŠtB, ktorí mali na svedomí vraždenie a mučenie kňazov a rehoľných sestier, čo sa vzťahovalo aj na predstaviteľov tajnej - podzemnej cirkvi, ako aj tých občanov, prenasledovaných za svoju vieru. Vlastne oni dvaja sa najviac pričinili o to, že zo silného a ľudového KDH hneď po novembri 1989, sa postupom času stával subjekt, ktorý s ideálmi kresťanstva nemal už nič spoločného.

          Bolo to práve KDH, už ako Antikristova organizácia, ktorá sa stala súčasťou pravicovo-fašistickej, dzurindovsko-miklošovskej koalície, ktorá cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy doháňala k sociálnym samovraždám nevinných ľudí, na ktorých, systémom kolektívnej viny za niečo, čo neurobili, preniesli následky za ekonomické zločiny za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a špičkového paranoidného protislovenského škodcu Mečiara, keď už počas jeho vlády za začalo s vykrádaním zdravotníctva, čo malo za následok každoročné predčasné zomieranie niekoľko tisíc nevinných ľudí. Ale ani to nebolo všetko. Práve za Mečiara sa už začalo cez ekonomické rozkrádanie aj tých prostriedkov, čo boli určené na demografiu a rodinu, brániť slovenským ženám rodiť deti, úmyselným nevytváraním podmienok o takéto deti, čo sa ešte navýšilo za Dzurindu a na absolútny vrchol to dotlačili gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, pod dohľadom a nečinnosťou najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii, v rámci Európskej únie, premiéra Roberta Fica.  

          Mlčanie o týchto najzvrhlejších zločinoch proti ľudskosti v mierovej dobe, práve to, že tento bezcitný ľudský odpad z vysokej politiky, ktorý na vykrádaní zdravotníctva participuje a zvyšuje si svoju životnú úroveň či osobný blahobyt, za nečinného mlčania a prizerania vedenia MV SR a GP SR, ako aj za nečinného prizerania a mlčania 150-tich kusov zbabelej protislovenskej poslaneckej čeľade, v zločineckom a protislovenskom štátnom orgáne – NR SR, len dokazuje, že gény nacistických masových vrahov a masových vrahov z POHG z vojnového obdobia sú súčasťou nielen drvivej väčšiny politikov, ale aj drvivou väčšinou občanov Slovenska, ktorým neprekáža ani to, že Slováci páchajú zločiny proti ľudskosti na vlastných občanoch.

          Taktiež treba otvorene povedať, že medzi najsmradľavejší a najzbabelejší protislovenský odpad, ktorý svojim mlčaním kolaboruje s tými, ktorí tieto zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe páchajú, sú protislovenské zberby, ktoré sa povýšili a samopasovali na najnárodnejších národniarov a najslovenskejších Slovákov.

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka