Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Mení politický dres

ČLÁNOK 2. KONVENCIE O GENOCÍDE PRIJATEJ DŇA 9 DECEMBER 1948, “GENERAL ASSEMBLY RESOLUTION 260”,
definuje genocídu ako :
Bod – C. úmyselné uvedenie ktorejkoľvek skupiny do takých životných podmienok, ktoré privodia jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne; https://en.wikipedia.org/wiki/Genocide_Convention
Je nepopierateľné a viac než zrejme, že od roku 1989 Slovenský Národ bol uvedený do takých životných podmienok, v ktorých došlo k naplneniu skutkovej podstaty genocídy podľa čl. 2 písmena C. Konvencie o genocíde!

TRESTNÝ ZÁKON
Druhá  časť
Osobitná časť

PRVÁ HLAVA 
TRESTNÉ ČINY PROTI MIERU A ĽUDSKOSTI

§ 418
Genocídium

(1) Kto v úmysle úplne, alebo čiastočne zničiť niektorú národnú...... skupinu
a)  spôsobí príslušníkovi takej skupiny ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,
b)  vykoná opatrenie smerujúce k tomu, aby sa v takej skupine bránilo rodeniu detí,
d)  uvedie príslušníkov takej skupiny do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť ich úplné alebo čiastočné fyzické zničenie,
potrestá sa odňatím slobody na dvanásť rokov až pätnásť rokov.
(3) Výnimočným trestom sa páchateľ potrestá ak činom uvedeným v odseku 1 spôsobí smrť viacerých osôb.
https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

      Miroslav Beblavý – netvor, od 18-tich rokov pripravovaný a vyškolený židofašistickoubankárskou lichvou zo Svetovej banky, na realizáciu experimentov na slovenskom národe, ktorý podľa mňa, spĺňa podmienky masového vraha, pracuje na reformovaní slovenského zdravotníctva, keď predtým realizoval sociálne zločiny

Tento netvor, nadštandardne rozumovo vybavený, mi pripomína zločineckých nacistických vyvrheľov, milujúcich a hrajúcich skladby najväčších hudobných géniov, keď len tak, z pasie, si zastrieľali na väzňov v koncentračných táboroch, ako na živé terče, a potom sa išli odreagovať skladbami týchto velikánov hrou na husle či klavír. Beblavý, keď úspešne zvládolexperimenty cez ekonomiku v sociálnej sfére na slovenskom národe, vyškolený v Svetovej banke, kde sa školila aj jeho terajšia manželka, vtedy ešte manželia neboli, pričom sa odreagoval písaním poviedok.

Šancu dostal ako vysokopostavený politik, ktorý bol súčasťou pravicovo-fašistickej, dzurindovsko-miklošovskej chunty, ako štátny tajomník zločineckého  antisociálneho netvora, Ľudovíta Kaníka, na funkcii ministra práce, sociálnych vecí a rodiny. Takže si povedzme, v čom spočívali tie nevyhnutné sociálne reformy po ekonomickej línii? Keď tieto pravicové zberby vytvorili koalíciu, situácia nebola ružová, ale priam kritická. Niekoľkoročná koaličná vláda pod vedením zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného protislovenského paranoidného škodcu Vladimíra Mečiara, prednovembrového komunistického a eštebáckeho prisluhovača, v koalícii s ožratým protislovenským škodcom Slotom, stojacim na čele SNS, zanechala po sebe rozkradnuté a vytunelované Slovensko.

Zničené a rozkradnuté fabriky, mnohé podniky, kúpeľníctvo a zdravotníctvo, spľundrované mečiarovsko-slotovskou prašivinou, rozdané pod cenu, slovenským bankám chýbalo rozkradnutých cca 130 miliárd korún, ktoré ostali na kontách konkrétnych zločincov, zlodejov, tunelárov či vtedajších koaličných politických mafií, pravicovo-fašistická, dzurindovskpo-miklošovská chunta, vyriešila veľmi svojsky. Nakradnuté nechali mečiarovsko-slotovskej zberbe, ktorá sa dokázala s nimi aj podeliť, a následky, SYSTÉMOM KOLEKTÍVNEJ VINY PRENIESLI NA NEVINNÝCH OBČANOV, PODĽA VZORU NEMECKÉHO NACIZMU.O ekonomickej rovine pod vedením najsprostejšieho ministra financií v histórii Európskej únie Ivana Mikloša sa tu nejdem zmieňovať, ale sa budem venovať osobe Miroslava Beblabého.

Realizácia ním vypracovaných tzv. sociálnych reforiem mala priam tragické následky na nevinných ľudí, ktorí neuniesli tieto ukrutné následky a nezanedbateľné množstvo predčasne ukončilo život tzv. sociálnou samovraždou. Pričom títo ľudia nič neukradli, nevytunelovali, nemali pôžičky z bánk, ktoré nesplácali. Medzi najväčší ich zločin proti ľudskosti, hanobenia ľudskosti, patrilo aj to, keď baníckych invalidov okradli o príspevky. Keďže sám som v bani ČSM-sever patriacej pod OKR Karviná odrobil 10 rokov, hneď po skončení vojenskej základnej služby, to čo za ich drinu, kde mnohí stratili nielen život, ale aj zdravie, tak plne chápem ten ich žiaľ a zúfalstvo, ktoré im Beblavý pripravil. Ba dokonca boli aj situácie, oproti mne býval František Balucha, mal obidve nohy pod kolenami amputované, no každý rok sa musel hlásiť na sociálnom, pričom vždy nezabudol poznamenať, že tie amputované nohy mu nenarástli. Aj takéto čosi sa dialo.

Od roku 1993 sa tu drasticky vykráda zdravotníctvo, pričom práve kvôli tomu, každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných občanov, pričom netvor Beblavý a netvor Suchánek, s neuveriteľným cynizmom pracujú na reformovaní zdravotníctva, ale o týchto zločinoch proti ľudskosti mlčia. Presne tak ako všetci bývalí a terajší zločineckí vyvrheli, gauneri, hajzli a masoví vrahovia z ponovembrových vlád a parlamentov. OSOBITNÉ OPOVRHNUTIE SI TU ZASLÚŽIA PROTISLOVENSKÉ KREATÚRY ZO SNS A ĽS-NS. Takže sa pýtam, Vy špinaví gauneri a hajzli, kedy vyvesíte v NR SR, Úrade vlády, Ministerstve zdravotníctva SR, ako aj ostatných ministerstvách veľkorozmerné bilbordy s týmto textom – PRESTAŇME VYKRÁDAŤ ZDRAVOTNÍCTVO, NEDOHÁŇAJME KAŽDOROČNE K PREDČASNEJ SMRTI TISÍCE NEVINNÝCH SLOVÁKOV. NEPOKRAČUJME V TOM, ČO TU ZAHÁJIL NEMECKÝ NACIZMUS VO VOJNOVOM OBDOBÍ.

Vladimír Pavlík

Mení politický dres: Tento poslanec odchádza z hnutia OĽaNO do mimoparlamentnej strany – 4.6.2019-Topky
     
Alan SuchánekAlan Suchánek
Zdroj: TASR/Martin Baumannpred 35 minútami
BRATISLAVA - Poslanec Národnej rady SR Alan Suchánek posilní mimoparlamentnú stranu Spolu - občianska demokracia. Informovala o tom hovorkyňa strany Silvia Hudáčková s tým, že jeho rozhodnutie je vyvrcholením viac ako ročnej úzkej spolupráce na návrhu zásadných zmien v zdravotníctve, starostlivosti o pacientov a zdravie ľudí na Slovensku.


Programový dokument zverejní Spolu v najbližších dňoch. Suchánek pôsobí v Národnej rade SR ako poslanec za poslanecký klub hnutia Igora Matoviča Obyčajní ľudia a nezávisle osobnosti (OĽaNO). Hnutiu svoje rozhodnutie Suchánek oznámil dnes a z poslaneckého klubu opozičného hnutia by mal vystúpiť čoskoro.
“Našou snahou je byť najlepšie pripravení slúžiť ľuďom a od prvého dňa po voľbách naplno pracovať na zostavení vlády so silným programom a ťahom na riešenia. Na to potrebujeme dobrý plán a dobrý tím ľudí. Rozhodnutie pána Suchánka ma veľmi potešilo, bude pre nás významnou posilou,” povedal líder strany a nezaradený poslanec NR SR Miroslav Beblavý.
“Pred viac ako rokom som prijal od Mira Beblavého ponuku na spoluprácu pri tvorbe programu pre zdravotníctvo Slovenska. Výsledkom práce mnohých odborníkov je kvalitný program, ktorý Slovenské zdravotníctvo nevyhnutne potrebuje. Pri tejto práci a sledovaní strany Spolu - občianska demokracia som sa presvedčil, že Miro Beblavý dokáže osloviť nielen odborníkov a nielen z oblasti zdravotníctva, ale dokáže spájať aj slušné politické sily, čo Slovensko potrebuje ako soľ. Preto som sa rozhodol pre túto stranu,” povedal Suchánek.
Reakcia hnutia OĽaNO
Poslanec NR SR za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Alan Suchánek sa už viac ako rok nepodieľal na práci zdravotníckeho tímu OĽaNO. Uviedol to hovorca hnutia Matúš Bystriansky s tým, že OĽaNO poslancovi Suchánkovi ďakuje za pôsobenie v poslaneckom klube OĽaNO.
"Vzhľadom na to, že už viac ako rok sa nepodieľal na práci nášho zdravotníckeho tímu pod vedením tieňového ministra zdravotníctva Mareka Krajčího, sme jeho odchod očakávali," uviedol Bystriansky.
     


   PRINT RSS

Hlavná stránka