Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

KAŽDOROČNÁ FRAŠKA ROKA – SCHVAĽOVANIE ŠTÁTNEHO ROZPOČTU             

Slovensko vymiera    
VEREJNE OBVIŇUJEM EXTRÉMISTOV A MASOVÝCH VRAHOV Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV ZO ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII VLASTNÉHO NÁRODA CEZ EKONOMIKU    
DOTAZ NA GENERÁLNU PROKURATÚRU SR
AKO VYKRÁDAČI ZDRAVOTNÍCTVA ZO SMERÁCKEJ MAFIE CEZ PREMIÉRA FICA A MINISTRA DRUCKERA CHCÚ ZAHMLIEVAŤ A PREKRYŤ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI S TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDČASNE ZOMRELÝCH OBETÍ
GÉNY FAŠISTICKÝCH A GARDISTICKÝCH ZLOČINCOV A VRAHOV V NÁS
POSTUPNÁ LIKVIDÁCIA SLOVENSKÉHO NÁRODA SMERUJÚCA K JEHO ZÁNIKU JE NEZVRATNÁ
MY, PONÍŽENÉ A ZBABELÉ HOVIADKA SLOVENSKÉ, KTORÝM NEPREKÁŽA LIKVIDÁCIA VLASTNÉHO NÁRODA
Aj takýto je rozdiel medzi mnou a TZV. Slovákmi a národovcami – v skutočnosti zbabelcami, s diktátorským a narcisným myslením, ktorým neprekážajú zločiny proti ľudskosti páchané na vlastnom národe     

          V utorok 29. 11. 2016 bol v špičkovom zločineckom a protislovenskom štátnom orgáne s cynickým názvom – SLOVENSKÝ PARLAMENT, schválený akože najdôležitejší zákon v roku 2016, štátny rozpočet na rok 2017. Súhrn každoročného divadla, komédie, frašky, podvodov, klamstiev, za účasti 150-člennej protislovenskej čeliadky, podelenej na koalíciu, opozíciu a nezávislých, akože nezaradených. Aj keď bol schválený so schodkom dvoch miliárd eur, podľa Fica si vyslúžil pochvalu aj od Európskej únie, čo len dokumentuje „odbornosť a ekonomické myslenie“ tohto parazitno-darmožráčskeho molochu. Ale dokumentuje to ešte aj niečo navyše – mimoriadne smutný obraz nielen právneho vedomia, ale aj zbabelosti, poníženosti, nesvojprávnosti a úbohého lokajstva podriadenosti drvivej väčšiny dospelej slovenskej populácie, obrazne povedané, tzv. slovenského národa.

          Ako to už každoročne býva, koalícia rozpočet obhajovala, opozícia kritizovala – a ako správna opozícia, všade, kde sa len dalo, navrhovala zvyšovanie. Problém bol alebo je v tom, že pokiaľ oni boli v koalícii, tak rôzne návrhy vtedajšej opozície zamietali s odôvodnením, že niet toľko financií, čo samozrejme zdôvodňovala aj terajšia koalícia.

Poďme do reality

          V zločineckom, skorumpovanom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku je bežnou realitou, že práve tí, ktorí tvoria ekonomické hodnoty, a ich dane vlastne tvoria štátny rozpočet, zarábajú ako žobráci. Či sú to robotníci vo výrobe, poľnohospodári, drobní živnostníci, zdravotné sestry, učitelia a im podobné profesie, ale aj ľudia s vysokým mozgovým potencionálom, napríklad vedci, v porovnaní so zberbami z vysokej politiky, ktorí sú za ekonomické zločiny ešte nadštandardne odmeňovaní. Práve oni, spoločne so sudcovskými a exekútorskými zberbami dokonca aj za predčasné doháňanie nevinných občanov k predčasnému ukončeniu života, vyrábaniu bezdomovcov, NIELEN ŽE NENESÚ ŽIADNU OSOBNÚ ZODPOVEDNOSŤ, ale takýmto sudcom sa ešte každoročne zvyšujú ich nadštandardné platy, hoci mnohí z nich by mali dožívať v Ilave či Leopoldove.

          A potom tu máme ešte rôzne druhy konkurzných mafií okolo Zoroslava Kollára a sudcovskej zberby, arcizlodejov z finančných skupín či oligarchov, ktorých jedinou pracovnou činnosťou a náplňou je okrádanie tohto štátu a jeho občanov. Keď minister Kažimír, ktorý spolu s Miklošom patria medzi najsprostejších ministrov financií v rámci EÚ, keď obhajoval tento rozpočet na rok 2017, tak sa ho mohol aspoň jeden jediný poslanec z tejto 150-člennej čeľade opýtať, V AKEJ POLOŽKE SÚ ZANESENÉ TIE, KAŽDOROČNE ROZKRADNUTÉ, 2-3 MILIARDY EUR, práve z daní tých, ktorí ich tvoria cez ekonomické hodnoty? To že mlčali aj tzv. Slováci a národovci zo SNS a ĽS NS, ktorí sa samopasovali za Slovákov a národovcov len dokazuje, že zločinci z vysokej politiky či mafií na vrchole pyramídy aj tu majú nielen svojich ponížených sluhov, ale z titulu ich poslaneckých funkcií, aj spolupáchateľov.

          Keď si vynásobíme tie každoročne rozkradnuté miliardy dvadsiatimi piatimi rokmi, dostaneme neuveriteľnú cifru, ktorá jednoznačne dokazuje, že štátny rozpočet by mohol byť nielen vyrovnaný, ale aj prebytkový, čo by sa odzrkadlilo aj na životnej úrovni občanov. Ozaj, akú vlastne majú perspektívu tí, ktorí majú dnes 20, 30 či 40 rokov, keď prídu do dôchodkového veku? Budú mať vôbec nárok na nejaký dôchodok, lepšie povedané, z čoho sa im bude vyplácať? Veď za 30-40 rokov všetky tie zberby ktoré riadili tento štát od roku 1990 do roku 2016, majúci aj konkrétnu zodpovednosť, už nebudú medzi živými.  

          Dnes ešte na dôchodky troch penzistov robí desať pracujúcich. Lenže podľa prepočtov, ako aj vzhľadom ku klesajúcej demografii bude na jedného penzistu pracovať iba jeden aktívny človek. Hlavnou príčinou bude starnutie Slovenska a tento nepriaznivý trend negatívne ovplyvní aj naše verejné financie, ako to vyplýva z analýzy inštitútu INESS. Európska komisia dokonca predpokladá, že slovenský prvý dôchodkový pilier bude o 40 rokov v obrovskom deficite. Sociálnej poisťovni tak budú chýbať takmer štyri percentá hrubého domáceho produktu, čo momentálne dnes predstavuje zhruba tri miliardy. Paradoxne ale, ani INESS ani Európska komisia sa nezaoberali realitou, že zhruba tie tri miliardy ktoré budú Sociálnej poisťovni chýbať, sa nejako zhoduje s tou každoročne vykradnutou sumou 2-3 miliardy zo štátneho rozpočtu. Žeby o tom nevedeli? Ale vedia, veľmi dobre vedia, no mlčia.

          Že odborníci a politici sú v pozícii ako jednej zločineckej rodiny, keď odborníci sa zhodujú, že sa bude musieť predĺžiť vek odchodu do dôchodku, ako aj to, že súčasní tridsiatnici budú musieť ísť do dôchodku až v 66 rokoch. A opäť ani slovo o tom, že kde sú tie rozkradnuté miliardy ktoré každoročne zo štátneho rozpočtu idú do dôchodkového pilieru? Ani slovo o tom, že sú rozkradnuté a sú na súkromných účtoch. Takže sa nemožno čudovať, že o ďalšom opatrení sa hovorí, že by mala byť menšia valorizácia penzií v porovnaní s rastom priemernej mzdy a reálne sa hovorí a uvažuje o znížení prvého dôchodkového pilieru. Ale ani slovo o tom, že hlavným vinníkom je opäť každoročné rozkrádanie štátneho rozpočtu.  

          Pokiaľ nedávno premiér Fico verejne prehlási, že najvýznamnejšou úlohou na Slovensku je zastaviť pesimizmus, tak sa verejne pýtam, akej krajine to vlastne žijeme?

Vladimír Pavlík    

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka