Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

POSTUPNÁ LIKVIDÁCIA SLOVENSKÉHO NÁRODA SMERUJÚCA K JEHO ZÁNIKU JE NEZVRATNÁ             

                                                    
Miesto úvodu: to čo sa nepodarilo Tatárom, Turkom a Maďarom za niekoľko storočí, to sa podarilo zapredanej a vlastizradnej slovenskej politickej zberbe po novembri 1989, s minulosťou prednovembrových zbabelých občianskych núl, po novembri 1989 hrajúcich sa na najslovenskejších Slovákov, národovcov, kresťanov. To čo odštartovali a dokázali od roku 1990 až po dnešok pri postupnej likvidácii tohto národa, o zločinoch proti ľudskosti cez ekonomiku a zdravotníctvo, o experimentoch ktoré by si zahraniční politici nikdy nemohli dovoliť vo vlastných krajinách, tak nad tým musia od závisti blednúť zahraniční sionisti, slobodomurári, voľnomyšlienkári, židoboľševici, americká administratíva, NWO, NATO, EÚ a s nimi aj všetci ostatní neprajníci Slovenska. Tieto zberby tvoriace ponovembrové koalície a opozície dokonca tak rozvrátili tradičnú slovenskú rodinu, že aj tí najzvrhlejší pedofili, úchyláci, buzeranti a im podobní sú len v úlohe učňov.

          Priznám sa, že keď som v roku 1993 sa dostal k analytickému dokumentu v angličtine a češtine pod nadpisom – Postupná likvidácia slovenského národa cez ekonomiku a rómsky problém, kde sa hovorilo, že v roku 2060 – 2070 by slovenská majorita mala byť menšinou vo vlastnom štáte – a o ďalších cca 40 rokov už by územie Slovenska malo byť obývané inými národnosťami, pripadalo mi to ako paranoidný blud či zlý sen a prestal som sa tým zaoberať. Lenže začiatkom júla 1996 som sa dostal k textu výzvy na riešenie, v tom období, demografickej situácie na Slovensku zo strany slovenských katolíckych biskupov  a s hrôzou som si uvedomil, že to čo mne vtedy neprišlo na myseľ, oni to dokázali precízne zdokumentovať, otvorene povedali realitu, ako aj, aké budú následky.

          Takže si odcitujme základné myšlienky tejto výzvy z 3. 7. 1996 – „...že v posledných rokoch dochádza na Slovensku k doteraz nevídanému poklesu pôrodnosti. Tento trend je taký prudký a hlboký, že by pri dlhšom pretrvávaní MOHOL VÁŽNE OHROZIŤ I SAMOTNÚ EXISTENCIU NÁRODA. (Teraz, po dvadsiatich rokoch sa to ukázalo ako nezvratná realita – pozn. autora V.P.) Ak by pôrodnosť bola taká nízka alebo nižšia ako v roku 1995, počas života jednej generácie by sa počet obyvateľov Slovenska ZREDUKOVAL o 20 až 25 % a počas troch generácii O VIAC NEŽ POLOVICU.

Následky nenechali na seba dlho čakať

          Keďže sa touto problematikou ohľadom demografie dlhodobo zaoberám, ako aj každoročnou masovou likvidáciou nevinných občanov cez vykrádanie zdravotníctva, nazbieral som množstvo dôkazov o týchto zločinoch proti ľudskosti. Bránenie arcizločineckými protislovenskými zberbami z vysokej politiky cez ekonomiku slovenským ženám aby rodili deti, teda, úmyselným vytváraním takých podmienok, aby rodičia po ekonomickej stránke nezvládli mať dieťa či viacero detí, už prichádza k záverečnej fáze.

          Spomeniem niektoré fakty, ktoré už nejde poprieť, lebo taká bude realita vychádzajúca zo súčasnej reality. V roku 2035 sa počet ľudí nad 80 rokov Slovensku zdvojnásobí. Dnes ich je cca 160 000 a v roku 2035 sa ich počet odhaduje na cca 350 000. Naproti tomu detí do 14 rokov bude o cca 20 % menej a počet ľudí vo veku 15 až 44 rokov sa zníži oproti súčasnému stavu takmer o štvrtinu. Skutoční vinníci – ARCIZLOČINECKÉ, ARCIZLODEJSKÉ, PROTISLOVENSKÉ, ZAPREDANECKÉ  A VLASTIZRADNÉ ZBERBY Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV.

          Práve ich vinou bude na 62 dôchodcov v roku 2060 pracovať len 38 ľudí. Na zaplatenie opatery nebudú mať financie, keďže štát pýta VIAC AKO DÁVA. Hoci celý život poctivo pracovali, odvádzali dane a platili odvody, teraz na staré kolená, keď stratili sily a mnohým ťažká práca podlomila zdravie, sú štátu na príťaž. Dokonca aj Brusel predpovedá, že slovenských dôchodcov čaká chudoba, hoci ňou už dlhodobo trpia. 

Keď sa to začínalo – svedectvo spisovateľa Ľuboša Juríka v knihe Pokušenie moci

          Ľuboš Jurík predstavuje nielen špičku na slovenskej spisovateľskej scéne, ale aj v samotnej Európskej únii. Jeho tvorba to je súhrn faktov, reality a zmyslu pre pravdu a spravodlivosť. Šesť rokov strávil v samotnej blízkosti Ivana Gašparoviča, vtedajšieho predsedu parlamentu nominovaného zločineckou, zlodejskou a štátno-teroristickou organizáciou HZDS, čo neskôr opísal vo svojej knihe – Pokušenie moci. Vyberám zopár ukážok, lebo práve tu sa to všetko začínalo a už vtedy sa stal slovenský parlament zločineckým a protislovenským štátnym orgánom.

          Na strane 26 napríklad píše – Bez ideálov a ideí sa politika mení na cynický poker, na získavanie a využívanie moci pre zištné, prevažne osobné ciele, na získavanie výsad a privilégií, na hromadenie majetku a likvidáciu protivníkov. Politika bez ideí je podhubím pre šírenie bacilov netolerancie, až diktatúry. Potom sa z idealistov stávajú bezradní štatisti, ktorí nakoniec v mene demokracie pomáhajú demokraciu deštruovať, v mene voličov okrádajú voličov, ruinujú národný majetok a hospodárstvo. Ukázalo sa, že slovenskí politici neboli dostatočne pripravení prevziať zodpovednosť za riadenie samostatného štátu.

          Strana 273 – 275 – Vznešené ideály o slobode, ľudských právach, voľnom pohybe a podobne, sa stali len zásterkou pre grandiózne rozdeľovanie (či skôr rozkrádanie) štátneho majetku, ktorý sa hromadil pol storočia. Z večera do raná vznikali neobyčajne bohatí ľudia, ktorí sa len vďaka politickému rozhodnutiu stali mnohonásobnými milionármi, ba miliardármi. Táto tendencia pokračovala aj keď v inej, kultivovanejšej podobe provízií či auditov – aj počas vlády Mikuláša Dzurindu.

          Keď som sa niekedy pozeral zo svojho miesta v sále na chrbty koaličných poslancov, mal som pocit, že mám pred sebou zhromaždenie fabrikantov, majiteľov tovární, nehnuteľností a bankových účtov. Do parlamentu chodili len akoby mimochodom, zdvihnúť ruku, keď sa hlasovalo. INAK SA NIKDY K NIČOMU NEVYJADROVALI, MNOHÍ ANI RAZ POČAS VOLEBNÉHO OBDOBIA NEVYSTÚPILI, NEBOLI TAM PRETO, ABY TVORILI ZÁKONY, ABY ZASTUPOVALI SVOJICH VOLIČOV, BOLI TAM NATO, ABY PRIVATIZOVALI, ABY ZBOHATLI. (Takáto zločinecká verbež, takéto protislovenské kreatúry, ktoré omylom prírody dostali ľudskú podobu, z mečiarovskej a slotovskej čeľade, tvorili zločinecký protislovenský, zapredanecký a vlastizradný štátny orgán – slovenský parlament. Porovnajme ich ústavný sľub, ktorý vlastnoručne podpisovali, s ich skutočnou realitou. – pozn. autora V. P.)

Čo nás čaká a neminie

          Následky sadistov, psychopatov a masových vrahov s fašistickými a gardistickými génmi z ponovembrových vlád a parlamentov, ich neustále drancovanie a vykrádanie zdravotníctva a dôchodkového systému sa nezvratne blíži k záveru, o čom hovorí aj najnovší dokument pod názvom – Časovaná bomba pre Slovensko nie je len kríza a korupcia, ktorý je ako príloha tohto článku. Osemdesiatim percentám dospelej populácie z čeľade ponížených hoviadok slovenských a zbabelých plebejských oviec, ktoré pôjdu za 10, 20, 30, 40 rokov do dôchodku, budú žať na svojich pleciach len to, čo svojou zbabelosťou zasiali. Žiadni sionisti, slobodomurári, židoboľševici, NWO, či všetci neprajníci Slovenska, skutoční vinníci sa volajú gauneri a ľudský odpad z čeľade národovcov a Slovákov, TZV. slovenský národ z čeľade Mečiara, Slotu, za vlády ktorých sa tieto ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti odštartovali. A pokračovalo sa v tom za vlády Dzurindu a doráža to neoboľševický netvor Robert Fico. Už nikto nebude brať vážne Kotlebove bludy po jeho nabehnutí do piateho štádia Mečiarovej paranoje, že hlavní vinníci sú asociálni cigánski paraziti, keď so zbabelosťou jeho vlastnou bude týmito bludmi a dezinformáciami kŕmiť svojich ortodoxných zaslepencov a plniť to, čo sionisti, likvidátori slovenského národa, zločinci z vysokej politiky, oligarchovia, finančné skupiny, mafie na špici pyramídy budú od neho potrebovať. Lenže problém nastane vtedy, keď aj tie najponíženejšie hoviadka slovenské a zbabelé plebejské ovce pochopia, že už nemajú kam ustúpiť.

Vladimír Pavlík


Časovaná bomba pre Slovensko nie je len kríza a korupcia

AKTUALITY – 16. 8. 2016

Martin Odkladal
Budúce vlády budú musieť predlžovať vek odchodu do penzie a znižovať valorizáciu dôchodkov.
Dnes ešte platí rovnica, že na dôchodky troch penzistov robí desať pracujúcich. V roku 2055 však už bude na jedného penzistu pracovať iba jeden aktívny človek. Tento stav bude dôsledkom starnutia Slovenska. Nepriaznivý trend negatívne ovplyvní predovšetkým naše verejné financie.
Vyplýva to z analýzy inštitútu INESS. Európska komisia predpokladá, že slovenský prvý dôchodkový pilier bude o 40 rokov v obrovskom deficite, s ktorým sa bude rozpočet boriť rok čo rok.
Sociálnej poisťovni tak budú chýbať takmer štyri percentá hrubého domáceho produktu. V dnešnom vyjadrení to predstavuje zhruba tri miliardy eur.

Nie je politická vôľa

„Neexistuje politická sila, ktorá by obetovala súčasný prebytok na riešenie budúcich problémov. Vysoká závislosť priebežného dôchodkového systému na politickej vôli je jeho najväčšou nevýhodou a dôvodom pre udržiavanie trvalých deficitov,“ povedal analytik INESS Radovan Ďurana.
Rovnako negatívne vidí starnutie Slovenska aj šéf Rady pre finančnú zodpovednosť (RZZ) Ivan Šramko.
„Najväčší vplyv na verejné financie v budúcnosti bude mať demografický vývoj. Ten ovplyvní náklady na dlhodobú starostlivosť a zdravotníctvo,“ uviedol Šramko pred časom pre Aktutality.sk.

Neskorší odchod do dôchodku

Odborníci sa zhodujú, že pokiaľ vláda bude chcieť udržať štátnu kasu v ako-tak dobrom stave, bude musieť pristúpiť minimálne k dvom opatreniam. V prvom rade sa bude musieť predĺžiť vek odchodu do dôchodku.
Súčasní tridsiatnici tak budú musieť ísť do penzie až v 66 rokoch.
Dôchodkový vek sa bude zvyšovať v závislosti od vývoja priemernej dĺžky dožitia, upozorňuje RZZ. Podľa súčasných trendov by to znamenalo, že každý rok by sa mal vek odchodu do dôchodku zvýšiť v priemere o 40 až 50 dní.
3fotky v galérii           
Nižšie penzie

Druhým opatrením by mala byť menšia valorizácia penzií v porovnaní s rastom priemernej mzdy v slovenskej ekonomike.
Ako dodal Ďurana, takýto krok nebude mať okamžitý vplyv. „Jeho plody sa budú zbierať na konci obdobia, keď bude pokles deficitu významnejší,“ vysvetlil.
Napríklad: ak by sa zvyšovali dôchodky o sumu, ktorá by bola len o jednu desatinu menšia ako priemerný rast platov, tak by sa prvý dôchodkový pilier dostal do vyrovnaného stavu už okolo roku 2035. 
Či sa podarí uvedené opatrenia presadiť, je zatiaľ otázne. Súčasná vláda zatiaľ jasne nepovedala, ako chce vyriešiť neudržateľnosť štátneho penzijného piliera.
3fotky v galérii

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka