Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

GÉNY FAŠISTICKÝCH A GARDISTICKÝCH ZLOČINCOV A VRAHOV V NÁS             

Slovensko vymiera    
VEREJNE OBVIŇUJEM EXTRÉMISTOV A MASOVÝCH VRAHOV Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV ZO ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII VLASTNÉHO NÁRODA CEZ EKONOMIKU    
DOTAZ NA GENERÁLNU PROKURATÚRU SR
AKO VYKRÁDAČI ZDRAVOTNÍCTVA ZO SMERÁCKEJ MAFIE CEZ PREMIÉRA FICA A MINISTRA DRUCKERA CHCÚ ZAHMLIEVAŤ A PREKRYŤ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI S TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDČASNE ZOMRELÝCH OBETÍ
    
Fašistická prax v zdravotníctve na Slovensku-tzv. odvrátiteľná úmrtnosť.

Niekoľko mesiacov pred koncom vojny fašistickí a gardistickí vrahovia sa na Slovensku dopustili na nevinných ľuďoch, vrátane detí, tak odporných zločinov, ktoré v cynizme a zverstve museli prevýšiť v niektorých prípadoch aj tie, ktoré sa páchali v koncentračných táboroch. Strieľali ich ranou do tyla a padnutím do horiacej vápenky. Človek by si mohol naivne myslieť, že gény takýchto zločincov a vrahov po novembri 1989 tu už nebudú mať miesto. Omyl, veľký omyl. Priznám sa, že v živote by ma ani vo sne nebolo napadlo, že v ponovembrovom Slovensku mnohí členovia vlád a parlamentov tiež budú  s génmi fašistických a gardistických vrahov z vojnového obdobia, ale už majú iné, vysoko sofistikované metódy, ako je strieľanie do tyla a následným spadnutí do horiacej vápenky, či plynové komory a koncentračné tábory. Súhrn ich drzosti, cynizmu a pretvárky, dnešných nositeľov týchto génov, sú bezhraničné a farizejské. Dokážu napr. pravidelne zasmraďovať posvätné miesta na Slavíne, kde odpočívajú vojaci, ktorí oslobodzovali Slovensko od fašizmu, či chodia sa klaňať a klásť vence k takýmto pamätníkom a robiť zo seba veľkých antifašistov. V tomto majú prím hlavne politici Smeru, nad ktorými nielen o tri hlavy, ale aj tri konské dĺžky vyčnieva Robert Fico.

          Prednovembroví eštebáci, dovtedy tvrdo prenasledujúci čo len najmenšiu zmienku o samostatnom Slovensku, ako aj ich konfidenti, či prednovembroví komunisti – karieristi, zahadzujúci po novembri 1989 červené legitimácie, ako aj im podobní, sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov, najkresťanskejších kresťanov, Boha a národ pravidelne premieľali vo svojich ústach, ba dokonca si začali osobovať právo určovať či kádrovať, kto je Slovák, a kto nie je Slovák. V snahe rozkradnúť všetko to čo vybudovali predchádzajúce generácie, pričom oni tu nič nevybudovali, pod rúškom akéhosi svojbytného a zvrchovaného Slovenska, vytvorili predpoklady na prvopočiatky jeho rozkrádania a rabovania najskôr nimi samými a po neúspechu vo voľbách ich vymenili noví komplici.

          Najskôr sa začala dovtedy nepoznaná éra sociálnych samovrážd, rastúcich z roka na rok. Samozrejme sprevádzané veľkým mlčaním nielen médií, ale aj samotných aktérov z vysokej politiky, ktorí cez ekonomické zločiny, kde ich následky potom nahrádzali tzv. nevyhnutnými ekonomickými reformami, kde systémom kolektívnej viny na nevinných dopĺňali štátnu pokladnicu o to, čo oni predtým rozkradli. Prvými obeťami sa stali slabší jedinci, ktorí svoju zúfalú situáciu a beznádej riešili dobrovoľným odchodom zo života – sociálnou samovraždou.

Zločiny proti ľudskosti v zdravotníctve spojené s trestnou činnosťou vykrádania

          Prvé poznatky o tom, že vykrádanie zdravotníctva končí aj predčasnými úmrtiami ľudí, ktorí by ináč mohli žiť, som získal zo súkromného rozhovoru s istým bratislavským lekárom, ktorý ma zaregistroval v období, keď som s premiérom Mečiarom viedol súdny spor trvajúci skoro päť rokov. Tie jeho informácie, ktorým som nemal dôvod neveriť, som ale použiť nemohol, lebo pokiaľ by som sa bol na neho odvolal, bolo by to z mojej strany neférové, keďže mi to hovoril ako súkromnú informáciu. Či už pracovného, alebo ľudského hľadiska.  

          Ťažko posúdiť či to bola náhoda, či Božia ruka, ale v tom období so mal veľmi široké zábery a dobrý okruh ľudí, a keď som sa dozvedel, že v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu bude dňa 23. 4. 2004 hosťom vtedajší minister zdravotníctva Rudolf Zajac, akoby som tušil, že pri počúvaní tejto nočnej relácie budem odmenený, čo sa aj realizovalo. Tou odmenou bolo jeho mimoriadne svedectvo, ktoré vzhľadom k jeho funkcii nemohlo byť klamstvom, lebo povedal niečo čo existovalo. Jeho priznanie, že na Slovensku zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze, potvrdilo, že Slovensko od svojej tzv. zvrchovanosti riadi tá najzvrhlejšia protislovenská a vlastizradná verbež. V januári 2005 to v relácii TV JOJ Sedmička priznali aj vtedajší minister hospodárstva Pavol Rusko a poslanec za HZDS Tibor Mikuš. Očakával som nielen tvrdú mediálnu odozvu, ako aj tvrdú a nekompromisnú odozvu od občanov Slovenska, ako aj konkrétne kroky od MV SR, GP SR a ich podriadených. Ako sa ale ukázalo, s týmito ponovembrovými politikmi, s génmi fašistických a gardistických vrahov z vojnového obdobia, ktorí riadili v tom období Slovenskú republiku, to ani nepohlo. To isté sa vzťahuje aj na vedenie MV SR a GP SR. Šokovalo ma mlčanie cirkevných hodnostárov, mlčali najspravodlivejší spomedzi všetkých spravodlivých – profesionálni plačkovia zo Židovských náboženských obcí, mlčali aj protifašistickí bojovníci, ľudsko-právne organizácie, mlčali všetci, ako keby sa ani nejednalo o ľudí, ale len kus nejakého neživého predmetu...

          Ubehlo ďalších 12 rokov a v mene politikov tvoriacich koalíciu, ako aj neplnením si zákonných povinností riadiacich pracovníkov z MV SR a GP SR sa naďalej páchali tieto odporné zločiny proti ľudskosti a počet obetí sa každoročne zvyšoval, lebo sa zvyšovala aj ich každoročná nenažranosť pri vykrádaní zdravotníctva, pričom dobre vedeli, že kvôli tomu budú každoročne predčasne zomierať nevinné obete. Až prišiel deň s dátumom 7. 2. 2016 a na TA3 v relácii V politike s Danielom Krajcerom a Richardom Sulíkom, teda pár týždňov pred voľbami, zaručene práve preto Daniel Krajcer otvorene a nahlas povedal, že zo zdravotníctva sa každoročne vykráda štvrtina až tretina rozpočtu, a podrobnou analýzou sa preukázalo, že kvôli tomu v roku 2015 predčasne zomrelo cca 3000 ľudí. Ako sa ale neskôr ukázalo, na tieto zločiny proti ľudskosti doplatil minimálne dvojnásobný počet nevinných ľudí.

          Čo je ale najstrašnejšie, že tí čo zdravotníctvo drancovali a vykrádali, dobre vedeli, aké to má a bude mať následky, no napriek tomu to naďalej robili. Keďže posledných osem rokov tu vládli najzločineckejší a najzlodejskejší gauneri zo Smeru, obrazne povedané, v tisícročnej histórii Slovenska, premiéra Fica tu možno považovať za hlavného aktéra a vinníka týchto zločinov proti ľudskosti, vrátane všetkých ministrov zdravotníctva nominovaných Smerom, ako aj ministra vnútra Kaliňáka a generálnych prokurátorov Trnku a Čižnára. Všetci menovaní, jednoznačne o tomto museli vedieť, no napriek tomu o tom mlčali a zakrývali to. Takže otázka, či patria do kategórie masových vrahov, tu má svoje opodstatnenie. Samozrejme že netreba zabudnúť ani na premiérov Mečiara a Dzurindu, ako aj vtedajších ministrov zdravotníctva a riadiacich pracovníkov MV SR a GP SR pod vedením ministrov vnútra a generálnych prokurátorov.   

Vladimír Pavlík  

http://aktualne.atlas.sk/slovensko/zdravotnictvo/dalsia-hanba-slovenskeho-zdravotnictva-tisice-ludi-nemuseli-zomriet.html
Tisíce ľudí zomreli zbytočne. Ďalšia hanba slovenského zdravotníctva
Úmrtia, ktorým sa dalo predísť


     Štát

počet úmrtí, ktorým sa dalo predísť

podiel zo všetkých úmrtí*

 Francúzsko

   43 617

 23,8 %

 Dánsko

     5 231

 27,1 %

 Belgicko

     9 539

 27,5 %

 Holandsko

   14 039

 29,1 %

 Španielsko

   34 533

 31,3 %

 Nemecko

   91 867

 31,4 %

 Poľsko

   56 672

 31,4 %

 Portugalsko

   10 616

 32 %

 Rakúsko

     8 484

 32,4 %

 Fínsko

     5 934

 32,6 %

 Taliansko

   52 098

 33 %

 Slovinsko

     2 346

 33,1 %

 Cyprus

        597

 33,2 %

 Luxembursko

        461

 33,7 %

 Švédsko

     8 772

 34,1 %

 Británia

   63 442

 34,2 %

 Írsko

     3 826

 34,6 %

 Grécko

   12 022

 37,1 %

 Česko

   18 326

 39,3 %

 Chorvátsko

     7 934

 41,2 %

 Maďarsko

   24 092

 41,5 %

 Malta

        476

 42 %

 Bulharsko

   19 017

 42,4 %

 Estónsko

     2 770

 42,5 %

 Slovensko

   11 078

 44,6 %

 Litva

     8 441

 45,4 %

 Lotyšsko

     6 478

 48,5 %

 Rumunsko

   54 827

 49,4 %

 EÚ

 577 535

 33,7 %

Zdroj: Eurostat. *Pozn.: Ide o úmrtia ľudí do veku 75 rokov v roku 2013.

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka