Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

DOTAZ NA GENERÁLNU PROKURATÚRU SR             

     

          Slovensko sa od civilizovanej Európy odlišuje v dvoch veciach. Má najzbabelejší a najsluhovskejší národ a najzločineckejších politikov, v kategórii sadistov, psychopatov a masových vrahov. Vykrádanie zdravotníctva zo strany politikov, či umožnenie z ich strany vykrádať zdravotníctvo a tisíce nevinných obetí, ktoré kvôli tomu každoročne predčasne zomierajú, je toho jasným dôkazom. Mlčí parlament, mlčí vláda, mlčia MV SR a GP SR, (hádam sa páchatelia a zločinci nebudú usvedčovať?), mlčia mimovládky, tretí sektor, ľudsko-právne organizácie, médiá. Dokonca tieto zločiny proti ľudskosti voči vlastnému národu neprekážajú ani samozvaným a tzv. najslovenskejším Slovákom na čele Mariánom Kotlebom, ktorí v skutočnosti nenávidia a pohŕdajú vlastným národom, za ktorý sa tak s obľubou skrývajú. Hlavne že sa nás cez svoje zbabelé plechové huby chystajú ochrániť pred imigrantmi. Ani by som sa nečudoval, keby si svoju zbabelosť, hlboký predklon pred štátnou mocou, špičkami mafie a oligarchov nahradili „šokujúcim“ odhalením, že tie nevinné obete majú na svedomí asociálni cigánski paraziti, ktorí vykrádajú slovenské zdravotníctvo.

          Slovensko je krajinou, kde zbabelá a sluhovská dospelá populácia, ako aj arcizločinecká a arcizlodejská zberba a verbež z vysokej politiky zničili život mladej generácii vo vlastnej krajine, z ktorej ju v skutočnosti vyháňajú. Súčasťou tohto článku je aj 5 príloh, ktoré ukazujú, ako sa zatiaľ rieši moje trestné oznámenie na premiéra Fica, exministrov zdravotníctva Čisláka a Zvolenskú, ako aj na vedenie MV SR a GP SR v zastúpení ministra Kaliňáka a generálneho prokurátora Čižnára ohľadom týchto najzvrhlejších zločinov proti ľudskosti.

Vladimír Pavlík
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka