Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

AKO VYKRÁDAČI ZDRAVOTNÍCTVA ZO SMERÁCKEJ MAFIE CEZ PREMIÉRA FICA A MINISTRA DRUCKERA CHCÚ ZAHMLIEVAŤ A PREKRYŤ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI S TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDČASNE ZOMRELÝCH OBETÍ             

Slovensko vymiera    
VEREJNE OBVIŇUJEM EXTRÉMISTOV A MASOVÝCH VRAHOV Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV ZO ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII VLASTNÉHO NÁRODA CEZ EKONOMIKU    
DOTAZ NA GENERÁLNU PROKURATÚRU SR
     

          Experimentovanie na ľuďoch musí mať mimoriadne prísne pravidlá. Experiment im nesmie spôsobiť ujmu, zraniť ich dôstojnosť, ani ich predčasne pripraviť o život. Bezpodmienečne sa vyžaduje zásada informovaného súhlasu: je vylúčené vystaviť ľudí experimentovaniu bez toho, aby sme ich informovali o podmienkach, priebehu a dôsledku experimentu.

          Experimentovanie na ľuďoch v ponovembrovom Slovensku je často krát brutálne, no vysoko sofistikované, hlavne cez ekonomiku. Zavedenie systému kolektívnej viny na nevinných, na ktorých sa prenesú následky zlodejstva najvyšších politických a ekonomických špičiek sa realizovalo zavedením tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem za vlády pravicovo-fašistickej chunty za premiérovania Mikuláša Dzurindu. Západné krajiny nás dokonca povzbudzovali, dávali nám prívlastky ekonomického tigra Európy, ale len tak mimochodom, viacerí politici sa vyjadrili v tom zmysle, že vo vlastných krajinách by si také niečo nemohli dovoliť. Už vtedy, z biblického hľadiska, sa dalo hovoriť, že ponovembroví slovenskí politici sú plodmi Antikrista – a z nebiblického hľadiska, že drvivá väčšina z nich má gény tých najzvrhlejších fašistických a gardistických vrahov, ktorí ešte niekoľko mesiacov pred skončením vojny ranou do tyla strieľali nevinné deti, ženy, mužov a hádzali ich do horiacich vápeniek.

          Popri sociálnych samovraždách o ktorých v tom období dokázala verejne hovoriť skupinka ľudí, ktorá sa dala spočítať na prstoch obidvoch rúk, z lekárskych kruhov začali presakovať ojedinelé informácie o predčasných úmrtiach nevinných ľudí kvôli vykrádaniu zdravotníctva. Jednalo sa o niečo, čo bolo nemysliteľné nielen v období fašizmu a nacizmu v Nemecku, ale ani vo vtedajšom Slovenskom štáte za prezidentovania Jozefa Tisu. Ako prvý politik a minister o tom verejne povedal Rudolf Zajac, riadiaci ministerstvo zdravotníctva, ktorý v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004, keď po piatich rokoch riadenia zdravotníctva pravicou verejne povedal, že na Slovensku zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze. To isté priznali v diskusnej relácii TV JOJ Sedmička začiatkom januára 2005 vtedajší minister hospodárstva Pavol Rusko a poslanec za HZDS Tibor Mikuš.

          Tieto oficiálne priznania boli prelomové hlavne preto, že jasne signalizovali, že zdravotníctvo sa vykrádalo nielen za vlády Mečiara, ale pokračovalo to aj za vlády vtedajšej pravice. Očakával som, že toto šokujúce a verejné priznanie od politických špičiek postaví do pozoru nielen GP SR, MV SR, ale aj vtedajší parlament. No mlčanie týchto troch štátnych orgánov jednoznačne preukázalo, že sú v pozícii VEDOMÝCH SPOLUPÁCHATEĽOV, čo podľa môjho názoru trvá až dodnes, čo neskôr zdôvodním. Realita nám taktiež ukázala, že nesú plnú zodpovednosť za ďalšie zločiny proti ľudskosti, kvôli čomu každoročne predčasne zomierajú tisíce nevinných ľudí – a tieto tri štátne orgány sú tu v pozícii spolupáchateľov, hoci podľa zákonov a ústavy majú chrániť záujmy Slovenska a jeho občanov.   

Zdedené gény fašistických a gardistických vrahov v ponovembrovom Slovensku

          Od priznania Rudolfa Zajaca, Pavla Ruska a Tibora Mikuša ubehlo ďalších desať rokov a nič sa nedialo. Vlastne, dialo sa. S mlčaním parlamentu, najvyšších špičiek polície a prokuratúry sa zdravotníctvo naďalej drasticky vykrádalo, pričom títo zločinci a zlodeji museli vedieť, že kvôli tomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí, ktorí by mohli žiť, pokiaľ by sa zo zdravotníctva každoročne nevykrádala jedna štvrtina až jedna tretina z rozpočtu. Chce mi niekto tvrdiť že o tom sa nevedelo v slovenskom parlamente, na Generálnej prokuratúre SR či na Ministerstve vnútra SR? Veď predsa prokuratúra patrí do kontrolných orgánov – a práve preto je jej povinnosťou zákonnými prostriedkami chrániť nielen štát, ale aj práva a záujmy fyzických a právnických osôb.

          Občas sa našiel nejaký statočný jedinec zo zdravotníctva, ktorý dokázal povedať, aké následky má vykrádanie zdravotníctva. Medzi najotrasnejšie svedectvo patrilo odhalenie Ľubice Kolesárovej z Dobrého anjela, ktoré bolo uverejnené v Pluske 5. 1. 2015, kde upozornila na prípady, kedy zomreli pacienti, AJ DETI CHORÉ NA ONKOLOGICKÉ OCHORENIA. NEBOLI BY ZOMRELI, AK BY BOLO DOSŤ PEŇAZÍ NA PRÍSTROJE, LIEKY A ZDRAVOTNÍCKE VYBAVENIE. Peniaze sa rozkradnú a potom nie je na pomoc tým, ktorí sú v ohrození života. Ponovembroví zločinci riadiaci tento štát, s génmi fašistických a gardistických tyranov a vrahov opätovne mlčali.

Až prišiel 7. február 2016 a relácia na TA3 V politike

          Do dotyčnej relácie boli pozvaní Richard Sulík a Daniel Krajcer. Keďže bolo tesne pred voľbami, s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou, Daniel Krajcer verejne povedal, že cca jedna štvrtina až jedna tretina v zdravotníctve sa rozkradne a podrobnou analýzou sa dokázalo, že kvôli tomuto za rok 2015 zomrelo cca 3000 ľudí, ktorí by ináč mohli žiť. Odvolal sa na analýzu Ľudovíta Ódora. Hoci bolo povinnosťou premiéra Fica ako aj exministrov Čisláka a Zvolenskej sa k tomu vyjadriť, opäť to prešlo mlčaním.  

          V druhej polovici mája sa zrazu začalo niečo diať, dokonca sa aj médiách písalo, že tisíce ľudí zomiera na Slovensku zbytočne. Problém je ale v tom, že doposiaľ nikto nepovedal, ani žiadne médium nenapísalo, že tie tisíce a tisíce mŕtvych, ktorí zomreli zbytočne, má jedinú príčinu – VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA. A mám dostatok dôvodov si myslieť, že vymenovanie Druckera za ministra zdravotníctva samotným Ficom má jeden jediný cieľ – spoločnými blábolmi a klamaním o zlepšení zdravotníctva prekryť zločiny proti ľudskosti ktoré sa neustále páchajú na účet nevinných občanov.

          Vrcholom Ficovho cynizmu, ako aj jeho nenávisti a pohŕdania k vlastnému národu, keď zločiny proti ľudskosti napáchané v zdravotníctve na ktorých sa priamo spolupodiela, je, citujem z Pravdy na internete z 26. 5. 2016 pod nadpisom – Fico nepriamo uznal kvality pravičiarov v zdravotníctve, keď pripustil, že „v minulosti možno bolo v zdravotníctve cítiť vplyv finančných a iných štruktúr,“ – tak sa pýtam, či takéto niečo môže povedať zločinec, alebo duševne chorý človek? Neuveriteľný paradox nad týmto Ficovým vyjadrením, keď počas jeho druhej vlády osoby blízke Pente obsadzovali v zdravotníctve významné posty!!! Ďalej tu vyvstáva otázka, prečo dal Fico Druckerovi voľnú ruku pri výbere poradcov, viď analytik Tomáš Szalay, ktorý bol blízky spolupracovníkom ministra Zajaca, keď v období nepokojov v žilinskej nemocnici, keď si zastával exministra Čisláka povedal aj toto, citujem z internetovej Pravdy – „Nie je to jednoduché, verte mi, dnes sa pohybovať v slovenskom zdravotníctve, po tej púšti, čo tam nechal pán Zajac a pán Pentliarik.“ (prezývka Uhliarika)

          Taktiež sa pýtajme, prečo Fico mlčí, ako sa počas jeho vlády vykrádalo zdravotníctvo, kvôli čomu každoročne zomierali tisíce nevinných ľudí, ktorí mohli žiť, pričom on o tom vedel a mlčal? Ako premiér nesie na tomto najväčšiu zodpovednosť. Taktiež je zaujímavé, prečo Drucker a Szalay teraz mlčia o vykrádaní zdravotníctva za Ficovej vlády, o tisíckach nevinných obetí – žeby nepísaná dohoda? ČI TIE ROZKRANUTÉ MILIARDY V ZDRAVOTNÍCTVE ZA VLÁDY PRAVICE A FICA NECHÝBAJÚ? Alebo vrahovia pravicoví a vrahovia skrývajúci sa za sociálnu demokraciu sú ako jedna zločinecká rodina? Asi áno. „Niektorí ľudia zomierajú zbytočne“, hovorí Drucker o zanedbanom systéme 17. mája 2016 pre TASR. Paradoxne ani slovo o tom, že to SÚVISÍ S VYKRÁDANÍM ZDRAVOTNÍCTVA. Tak sa pýtam, je minister Drucker človek, ľudská osobnosť? Ani zďaleka.

          Internetový Denník N 25. mája 2016 konštatuje mimo iného aj toto: Slovenské zdravotníctvo je štvrté najhoršie v Únii. Hovoria to aktuálne zverejnené dáta Európskej komisie, ktoré porovnávali výskyt takzvaných odvrátiteľných úmrtí. Štatistika hovorí, že na Slovensku zomrelo v roku 2013 45 percent ľudí spôsobom, ktorému mohlo fungujúce zdravotníctvo ZABRÁNIŤ. Ak by naše zdravotníctvo fungovalo správne, vedeli by sme ZABRÁNIŤ viac ako 11-tisícom úmrtí, teda takmer každému druhému úmrtiu.

Vladimír Pavlík

http://aktualne.atlas.sk/slovensko/zdravotnictvo/dalsia-hanba-slovenskeho-zdravotnictva-tisice-ludi-nemuseli-zomriet.html
Tisíce ľudí zomreli zbytočne. Ďalšia hanba slovenského zdravotníctva
Úmrtia, ktorým sa dalo predísť


     Štát

počet úmrtí, ktorým sa dalo predísť

podiel zo všetkých úmrtí*

 Francúzsko

   43 617

 23,8 %

 Dánsko

     5 231

 27,1 %

 Belgicko

     9 539

 27,5 %

 Holandsko

   14 039

 29,1 %

 Španielsko

   34 533

 31,3 %

 Nemecko

   91 867

 31,4 %

 Poľsko

   56 672

 31,4 %

 Portugalsko

   10 616

 32 %

 Rakúsko

     8 484

 32,4 %

 Fínsko

     5 934

 32,6 %

 Taliansko

   52 098

 33 %

 Slovinsko

     2 346

 33,1 %

 Cyprus

        597

 33,2 %

 Luxembursko

        461

 33,7 %

 Švédsko

     8 772

 34,1 %

 Británia

   63 442

 34,2 %

 Írsko

     3 826

 34,6 %

 Grécko

   12 022

 37,1 %

 Česko

   18 326

 39,3 %

 Chorvátsko

     7 934

 41,2 %

 Maďarsko

   24 092

 41,5 %

 Malta

        476

 42 %

 Bulharsko

   19 017

 42,4 %

 Estónsko

     2 770

 42,5 %

 Slovensko

   11 078

 44,6 %

 Litva

     8 441

 45,4 %

 Lotyšsko

     6 478

 48,5 %

 Rumunsko

   54 827

 49,4 %

 EÚ

 577 535

 33,7 %

Zdroj: Eurostat. *Pozn.: Ide o úmrtia ľudí do veku 75 rokov v roku 2013.

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka