Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Aj takýto je rozdiel medzi mnou a TZV. Slovákmi a národovcami – v skutočnosti zbabelcami, s diktátorským a narcisným myslením, ktorým neprekážajú zločiny proti ľudskosti páchané na vlastnom národe             

Slovensko vymiera    
VEREJNE OBVIŇUJEM EXTRÉMISTOV A MASOVÝCH VRAHOV Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV ZO ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII VLASTNÉHO NÁRODA CEZ EKONOMIKU    
DOTAZ NA GENERÁLNU PROKURATÚRU SR
AKO VYKRÁDAČI ZDRAVOTNÍCTVA ZO SMERÁCKEJ MAFIE CEZ PREMIÉRA FICA A MINISTRA DRUCKERA CHCÚ ZAHMLIEVAŤ A PREKRYŤ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI S TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDČASNE ZOMRELÝCH OBETÍ
GÉNY FAŠISTICKÝCH A GARDISTICKÝCH ZLOČINCOV A VRAHOV V NÁS
POSTUPNÁ LIKVIDÁCIA SLOVENSKÉHO NÁRODA SMERUJÚCA K JEHO ZÁNIKU JE NEZVRATNÁ
MY, PONÍŽENÉ A ZBABELÉ HOVIADKA SLOVENSKÉ, KTORÝM NEPREKÁŽA LIKVIDÁCIA VLASTNÉHO NÁRODA
    

          Odpad slovenského národa z HZDS, SNS, SDĽ a im podobným, s minulosťou  prednovembrových zbabelcov, vtedy kolaborujúcich so štátnou mocou, riadiaci sa heslom „lepšie je sa mýliť so stranou ako povedať pravdu proti strane“, viacerí z nich patriaci ku komunistickej a eštebáckej nomenklatúre, pocítili po novembri 1989 potrebu nielen ekonomicky, ale aj politicky a morálne zdevastovať Slovensko. To spočívalo nielen v jeho totálnom rozkradnutí všetkého čo tu vybudovali naše generácie, čo nám tu zanechala  príroda, nezabudli sa ešte podeliť aj s cudzinou. Z večera do rána sa z tejto zberby stali najslovenskejší Slováci, kresťania, národovci a kádrováci. Osvojili si právo určovať kto je Slovák, kto nie je Slovák – a založili TZV. svojbytné a zvrchované Slovensko.

          Pod heslami Za Boha, za národ, Slovensko Slovákom, cudzie nechceme, svoje si nedáme, farizejsky sa hlásiaci k Štúrovi, Štefánikovi, Hlinkovi a ďalším slovenským dejateľom, hneď po vzniku TZV. zvrchovaného a svojbytného Slovenska vykradli čo sa vykradnúť dalo, zničili a zdehonestovali čo sa zničiť a zdehonestovať dalo, falšujúc históriu, dajúc Slovensko do kolien, v čom pokračovali po mečiarovcoch dzurindovci – a dorážajú to ficovci. Nielen bezbrehé ekonomické drancovanie, ale aj tie najodpornejšie zločiny proti ľudskosti, im slúžili a slúžia pre ich vlastné obohatenie. Pričom veľmi dobre vedia, že následkom toho každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí. Fašistické a gardistické gény masových vrahov, ktorí pár mesiacov pred koncom vojny ranou do tyla strieľali nevinné ženy, deti, mužov, a ich telá nechali padať do horiacej vápenky, prebrali práve mnohí ponovembroví politici. Že tu vraždili nemeckí fašisti ako okupanti je realita. Ale že tu VRAŽDILI vlastných a nevinných Slovákov gardisti SLOVENSKEJ národnosti, teda, Slováci Slovákov, je ešte hrozivejšie, ako to vraždenie zo strany nemeckých fašistov a nacistov. A že majú aj po novembri 1989 svojich nasledovníkov, je nielen krutá realita, ale aj ich obžaloba. Zločiny proti ľudskosti, na rozdiel od svojich súkmeňovcov, v období Slovenského štátu, robia teraz omnoho sofistikovanejšie – a za posledných 23 rokov dokonca v počte obetí PREDBEHLI AJ POČTY OBETÍ HOLOKAUSTU z vojnového Slovenského štátu.

          Paradoxne tieto zločiny proti ľudskosti majúcimi každoročne tisíce nevinných obetí, nerátajúc ďalšie tisíce a tisíce duševne postihnutých na celý život, čo sa prenáša aj na ich deti, neprekážajú len protislovenskej zberbe zhlukujúcej sa v rôznych politických stranách, vrátane koaličných a opozičných spolkov, ale ani ľudskoprávnym organizáciám, či už domácim, ako aj zahraničným, cirkvám, tzv. protifašistickým bojovníkom, tretiemu sektoru....

          Za týmto účelom som poslal 8. 8. 2016 doporučený list Ministerstvu zdravotníctva SR aj s kópiou trestného oznámenia na konkrétnych politikov nesúcich najväčšiu zodpovednosť za tieto zločiny proti ľudskosti, voči vlastnému národu, a požiadal ich o konkrétne vysvetlenie ohľadom týchto zločinov proti ľudskosti, páchanými práve cez zdravotníctvo – je súčasťou tohto článku.  Odpoveď ktorú som z dotyčného ministerstva dostal ma len utvrdila v tom, že tento štátny orgán musí veľmi dobre túto problematiku poznať, no nič pre nápravu a odstránenie týchto zločinov proti ľudskosti nerobí, vlastne ani nemôže, lebo je len malým ohnivkom tohto zločineckého kolosu pod názvom Slovenská republika, riadená predstaviteľmi s fašistickými a gardistickými génmi z obdobia vojnového Slovenského štátu – odpoveď je súčasťou tohto článku.

Tzv. Slováci a národovci Kotleba, Danko a im podobní, aktívni kolaboranti a sluhovia týchto zločinov proti ľudskosti

          Realita ukazuje, že čím je politik väčší zbabelec, kolaborant, diktátor a narcis, hlavne tí, ktorí sa neustále oháňajú Slovenskom, národom, jeho dejateľmi, tak práve takí, ktorí, pokiaľ by mali absolútnu moc, či prevahu v rámci koalície, by boli schopní zo Slovenska urobiť diktatúru stredoveku. Majú totiž v sebe súhrn tých najzvrhlejších vlastností – lebo neustále sa oháňať Slovenskom a jeho národom, pričom sa stotožňovať s najodpornejšími zločinmi proti ľudskosti, ktoré pácha štátna moc, dokonca v mene svojho osobného blahobytu – a oni pritom mlčia, nielenže patria, ale sú aj súčasťou tejto zločineckej a zavrhnutia hodnej čeľade. 

Vladimír Pavlík
pavlik.vlado@yandex.com

                     

         

Vážení:
Vedenie Ministerstva zdravotníctva SR
Limbová 2
BRATISLAVA
831 05

 

          Vážené vedenie Ministerstva zdravotníctva SR,

          medzi najodpornejšie zločiny proti ľudskosti patrí vykrádanie zdravotníctva, kde následky sú veľmi kruté, keď kvôli tomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí, ktorí by mohli žiť. Za tieto odporné zločiny nesú hlavnú zodpovednosť premiéri, ktorí boli najdlhšie vo svojich funkciách, o týchto zločinoch vedeli, no mlčali. Jedná sa o Vladimíra Mečiara, Mikuláša Dzurindu a Roberta Fica. Čo je ešte ale zavrhnutia hodnejšie, tí čo zdravotníctvo vykrádali, veľmi dobre vedeli, aké to bude mať následky, no napriek tomu tak robili, čomu sa ani nesnažili zabrániť doterajší ministri zdravotníctva. To že o tom veľmi dobre vedeli, svedčí aj svedectvo bývalého ministra zdravotníctva Rudolfa Zajaca, ktoré Vám posielam ako prílohu, ktorá je súčasťou môjho trestného oznámenia ohľadom vykrádania zdravotníctva na konkrétne osoby v politických funkciách z 8. 5. 2016..

          Mňa by zaujímalo, prečo doteraz ministerstvo zdravotníctva nezaujalo k týmto zločincom – vykrádačom, odborné stanovisko z psychologického a psychiatrického hľadiska. Nemusím byť ani odborník na zdravotníctvo, ale dobre viem, že dotyční, vrátane troch premiérov, ktorých som menoval, museli trpieť viacerými úchylkami psychopatizmu a sadizmu, čo sa vzťahuje aj na ostatných ministrov zdravotníctva, ministrov vnútra a generálnych prokurátorov. Preto sa pýtam, dokedy chce byť ministerstvo zdravotníctva v pozícii psychopata a sadistu a spolupodieľať sa na týchto zločinoch proti ľudskosti? Vzhľadom na tisíce a tisíce nevinných obetí, pokiaľ sa to vynásobí krát 23 rokov, tak už sú v pozícii masových vrahov.

 

S pozdravom – Vladimír Pavlík – pavlik.vlado@yandex.com

                                                                                                         

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka