Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

MY, PONÍŽENÉ A ZBABELÉ HOVIADKA SLOVENSKÉ, KTORÝM NEPREKÁŽA LIKVIDÁCIA VLASTNÉHO NÁRODA             

Slovensko vymiera    
VEREJNE OBVIŇUJEM EXTRÉMISTOV A MASOVÝCH VRAHOV Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV ZO ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII VLASTNÉHO NÁRODA CEZ EKONOMIKU    
DOTAZ NA GENERÁLNU PROKURATÚRU SR
AKO VYKRÁDAČI ZDRAVOTNÍCTVA ZO SMERÁCKEJ MAFIE CEZ PREMIÉRA FICA A MINISTRA DRUCKERA CHCÚ ZAHMLIEVAŤ A PREKRYŤ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI S TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDČASNE ZOMRELÝCH OBETÍ
GÉNY FAŠISTICKÝCH A GARDISTICKÝCH ZLOČINCOV A VRAHOV V NÁS
    

          Pri písaní tohto doporučeného listu na Ministerstvo zdravotníctva SR ktorý je pod týmto článkom, som v plnej nahote pochopil ten obrovský rozdiel v povahovej, občianskej, morálnej a ľudskej cti, ako aj o hrdosti a presvedčeniu medzi Židmi a Slovákmi. Prakticky každý deň niektoré médium na Slovensku hovorí o zločinoch holokaustu, o miliónoch obetí tohto židovského holokaustu. Ja osobne som sa nikdy nezamýšľal nad počtom týchto obetí, koľko ich bolo miliónov, zastávam názor, že pokiaľ by tých obetí židovského holokaustu bolo len tisíc, treba to taktiež neustále pripomínať, keďže sa jednalo o zločiny proti ľudskosti, keď v popredí, podľa môjho názoru, by mal byť najskôr zločin proti ľudskosti – a až potom počet obetí.

          Treba mať ale na pamäti, že je rozdiel medzi zločinom proti ľudskosti v období fašizmu a nacizmu, a zločinmi proti ľudskosti po novembri 1989 na Slovensku. Keď napríklad pár mesiacov pred koncom vojny fašistickí a gardistickí zločinci a vrahovia ranou do tyla strieľali nevinné ženy, deti, mužov a telá nechali padať do horiacej vápenky, dnes, 70 rokov po vojne, gény tejto fašistickej a gardistickej zveri mala a má drvivá väčšina členov ponovembrových vlád, parlamentov. Títo ponovembroví politici s génmi tých najzvrhlejších fašistických a gardistických vrahov už nepotrebujú ani koncentračné tábory, ani plynové komory, ani strieľať ľudí do tyla, ani horiace vápenky. Stačí im k tomu ekonomika a vykrádanie zdravotníctva, kde títo sadisti, psychopati a masoví vrahovia za posledných 23 rokov predčasne pripravili o život 50-60 tisíc nevinných občanov cez sociálne samovraždy a vykrádanie zdravotníctva. Prím tu hrajú zločinci – masoví vrahovia zo Smeru, ktorým sadizmus, psychopatizmus a masové predčasné ukončenie života cez vykrádanie zdravotníctva podporoval na funkcii premiéra jeden z najväčších netvorov a odľudov v histórii Slovenska, Robert Fico.

          Už sa ani nečudujem ich fašistickým a gardistickým génom, keď v čase hitlerovského fašizmu a nacizmu vo vojnovom Slovenskom štáte ešte za každého odvlečeného Žida do koncentráku platili Nemcom 500 ríšskych mariek. Dnes cez tieto gény sa nečinne prizerajú na zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe cez ekonomiku a drastické vykrádanie zdravotníctva – a svojim mlčaním jednoznačne tieto zločiny podporujú. Politici mlčia v pozícii masových vrahov a občania mlčia ako ich spolupáchatelia.                         

 

                               Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

 

                                                                                                               Orlové 7. 8. 2016 

 

Vážení:
Vedenie Ministerstva zdravotníctva SR
Limbová 2
BRATISLAVA
831 05

 

          Vážené vedenie Ministerstva zdravotníctva SR,

          medzi najodpornejšie zločiny proti ľudskosti patrí vykrádanie zdravotníctva, kde následky sú veľmi kruté, keď kvôli tomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí, ktorí by mohli žiť. Za tieto odporné zločiny nesú hlavnú zodpovednosť premiéri, ktorí boli najdlhšie vo svojich funkciách, o týchto zločinoch vedeli, no mlčali. Jedná sa o Vladimíra Mečiara, Mikuláša Dzurindu a Roberta Fica. Čo je ešte ale zavrhnutia hodnejšie, tí čo zdravotníctvo vykrádali, veľmi dobre vedeli, aké to bude mať následky, no napriek tomu tak robili, čomu sa ani nesnažili zabrániť doterajší ministri zdravotníctva. To že o tom veľmi dobre vedeli, svedčí aj svedectvo bývalého ministra zdravotníctva Rudolfa Zajaca, ktoré Vám posielam ako prílohu, ktorá je súčasťou môjho trestného oznámenia ohľadom vykrádania zdravotníctva na konkrétne osoby v politických funkciách z 8. 5. 2016..

          Mňa by zaujímalo, prečo doteraz ministerstvo zdravotníctva nezaujalo k týmto zločincom – vykrádačom, odborné stanovisko z psychologického a psychiatrického hľadiska. Nemusím byť ani odborník na zdravotníctvo, ale dobre viem, že dotyční, vrátane troch premiérov, ktorých som menoval, museli trpieť viacerými úchylkami psychopatizmu a sadizmu, čo sa vzťahuje aj na ostatných ministrov zdravotníctva, ministrov vnútra a generálnych prokurátorov. Preto sa pýtam, dokedy chce byť ministerstvo zdravotníctva v pozícii psychopata a sadistu a spolupodieľať sa na týchto zločinoch proti ľudskosti? Vzhľadom na tisíce a tisíce nevinných obetí, pokiaľ sa to vynásobí krát 23 rokov, tak už sú v pozícii masových vrahov.

 

S pozdravom – Vladimír Pavlík – pavlik.vlado@yandex.com

                                                                                                         

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka