"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

V MENE ĽUDÁCKO-GARDISTICKEJ, BOĽŠEVICKO-EŠTEBÁCKEJ ZBERBY, SPOJENEJ S MASOVÝMI VRAHMI Z VYSOKEJ POLITIKY, KTORÍ KAŽDOROČNE CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA DOŽENÚ K PREDČASNEJ SMRTI NIEKOĽKO TISÍC NEVINNÝCH OBČANOV

ČLÁNOK 2. KONVENCIE O GENOCÍDE PRIJATEJ DŇA 9 DECEMBER 1948, “GENERAL ASSEMBLY RESOLUTION 260”,
definuje genocídu ako :
Bod – C. úmyselné uvedenie ktorejkoľvek skupiny do takých životných podmienok, ktoré privodia jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne; https://en.wikipedia.org/wiki/Genocide_Convention
Je nepopierateľné a viac než zrejme, že od roku 1989 Slovenský Národ bol uvedený do takých životných podmienok, v ktorých došlo k naplneniu skutkovej podstaty genocídy podľa čl. 2 písmena C. Konvencie o genocíde!

TRESTNÝ ZÁKON
Druhá  časť
Osobitná časť

PRVÁ HLAVA 
TRESTNÉ ČINY PROTI MIERU A ĽUDSKOSTI

§ 418
Genocídium

(1) Kto v úmysle úplne, alebo čiastočne zničiť niektorú národnú...... skupinu
a)  spôsobí príslušníkovi takej skupiny ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,
b)  vykoná opatrenie smerujúce k tomu, aby sa v takej skupine bránilo rodeniu detí,
d)  uvedie príslušníkov takej skupiny do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť ich úplné alebo čiastočné fyzické zničenie,
potrestá sa odňatím slobody na dvanásť rokov až pätnásť rokov.
(3) Výnimočným trestom sa páchateľ potrestá ak činom uvedeným v odseku 1 spôsobí smrť viacerých osôb.
https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 

       Potrebuje Slovensko obdobu Norimberského tribunálu ohľadom vyše 20-ročného páchania zločinov proti ľudskosti cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva?

Počas krutovlády nacistického Nemecka po príchode každého nového transportu do koncentračného tábora boli starí a nevládni, ako aj ťažko zdravotne postihnutí okamžite poslaní do plynových komôr, lebo pre vedenie tábora už neboli schopní ťažkej manuálnej driny. Túto ich úlohu prebrali po Novembri 1989 tlupy najskurvenejších vyvrheľov a ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov, s génmi týchto nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, ktorým na to stačí ekonomika a vykrádanie zdravotníctva. Netreba zabudnúť ani na prvopočiatky týchto zločinov proti ľudskosti cez ekonomické zločiny a vykrádanie zdravotníctva, ktoré sa rozbehlo za koalície dvoch zločineckých protislovenských vyvrheľov z HZDS a SNS, Mečiara a Slotu, skrývajúcich sa za Boha, národ, kresťanstvo a Slovensko. Po nich tieto zločiny proti ľudskosti prebrali koalície pod vedením premiérov, špičkových zločineckých protislovenských vyvrheľov, Dzurindu a Fica. Netreba zabudnúť ani na kratšie volebné obdobia počas koalície premiérov Čarnogurského, Moravčíka a Radičovej.

          Netreba ani zabudnúť na kolaborantskú, vlastizradnú a zapredaneckú úlohu judášov, ktorí sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov a najkresťanskejších kresťanov,Kotlebu, Danka, ako aj ďalšie ministraničky a spolky, kde sa opätovne tlačia do popredia vyvrheli z čeľade okolo Mečiara, so sluhovskou podporou Kotlebu, ktorí zrazu majú množstvo nápadov, ako vyviesť Slovensko z krízy. Netreba ani zabudnúť na 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, 150 kusov zbabelých protislovenských hoviad a kráv, ktoré a ktorí sedeli a sedia v zločineckom a protislovenskom štátnom orgáne, ktorý urobili zo slovenského parlamentu.

Ako prílohu tu prikladám súhrn špičkovo a precízne spracovaných dokumentov ohľadom týchto zločinov proti ľudskosti cez zdravotníctvo, pod nadpisom – Rozpad slovenského zdravotníctva. Tento dokument len dokazuje, že všetkých doterajších premiérov, predsedov parlamentu, ministrov vnútra a spravodlivosti, generálnych prokurátorov, riaditeľov SIS, ako aj ostatných členov ponevembrových vlád a parlamentov treba súdiť ako masových vrahov.

Vladimír Pavlík


Rozpad Slovenského zdravotníctva naberá na obrátkach

Šokujúca štatistika o našom zdravotníctve: Viac ako 11 tisíc Slovákov umrelo zbytočne!

https://vk.com/@456464900-rozpad-slovenskho-zdravotnctva-naber-na-obrtkach


▶Lekári dávajú zbohom malým nemocniciam

▶ Štátne nemocnice v Bratislave čelia odlivu lekárov

Ale ▶ R.Fico je tretíkrát premiérom, hovorí do všetkých médií rozprávku ▶úspešnom príbehu, že ▶ Slovensku sa darí a že aj ▶ Európska únia nás chváli, že napredujeme (vyhľadaj poznámku s nadpisom: Trestné oznámenie pre trestný čin genocídy skupín obyvateľstva Slovenskej republiky podľa § 418, ods. (1), písm. d. (ZDIEĽAJ!) na fb profile https://www.facebook.com/LapinJergus/notes/.

Keby to hovoril v nejakej humoristickej relácii, tak by to bol len ▶zlý vtip, ale ▶ realita je taká, že na Slovensku prebieha ▶ genocída podľa článku 2, písmena C, konvencie o genocíde ,


http://www.un-documents.net/a3r260

pretože už len v ▶ nemocniciach ▶ zomierajú tisíce ľudí ročne, kvôli ▶nedostatočnej zdravotnej starostlivosti, čo je vedomé uvedenie národa, alebo jeho časti (slovenskými politikmi) do takých ▶ ekonomických a ▶ sociálnych a ▶životných podmienok, ktoré vedú k jej ▶ čiastočnému, alebo úplnému fyzickému zničeniu.

Ďalej sú tu úmrtia pre nedostatok liekov pre pacientov, liečiacich sa doma a ▶ ekonomické samovraždy ľudí, ktorí sa dostali na dno vďaka politikom, ako ▶ Dzurinda, alebo ▶Fico, ktorý má na svedomí najviac predčasných a ▶ zbytočných úmrtí na Slovensku.

A ako je možné, že sa toto deje?

▶ Realita v našich nemocniciach | 12.10.2017

▶ Úspešný príbeh ...Nemá ich kto ošetriť | 2018

▶ Zbytočná smrť slovenských detí v nemocniciach...tzv. úspešný príbeh podľa SMER-SD | 12.9.2018

▶ Socialistický röntgen doslúžil, demokratický je nerentabilný - pacient, choď do DS | 15.9.2018

▶ Úspešný príbeh ...Mŕtve duše vo VšZP | 2018

▶ Matka žaluje nemocnice | 14.11.2018

▶ Úspešný príbeh ...Svet zdravia (PENTA) pozná iba biznis, alebo Nerentabilná pôrodnica | 7.12.2018

▶ ❗️❗️❗️Video nevhodné pre maloletých divákov a citlivé povahy❗️❗️❗️

▶ Čakárne psychiatrov praskajú vo švíkoch:

Samotní psychiatri uvádzajú, že realita je ešte horšia, ako ukazujú štatistiky. „Narastajú počty úzkostných porúch a závislostí. Dôvodom sú ťažké životné situácie, nezamestnanosť, invalidizácia či čoraz horší zdravotný stav obyvateľstva,“ tvrdí odborník, ktorý si neprial zverejniť svoje meno.Lekári odmietajú robiť prehliadky mŕtvych tiel

▶ Lekári odmietajú robiť prehliadky mŕtvych tiel

"Lebo nás to nezaujíma. My máme dosť svojich problémov. Daj mám pokoj."

To je odpoveď slovákov, ktorí si neuvedomujú, že svojim nezáujmom o veci verejné, sú spoluvinníkmi a nepriamo sa podieľajú na tomto súčasnom holokauste.

Úspešný príbeh ...potkan v nemocnici

Koľko kopancov a akú silnú po papuli ešte musí Slovák dostať, aby zobral vidly a vyhádzal ten hnoj z maštale?

▶ TRESTNÉ OZNÁMENIE NA ROBERTA FICA

▶ Fico bude mať ochranku platenú z našich daní na neurčito | 11.9.2018

Text poznámky — článku, bol pôvodne publikovaný na fb stránke Tieňoviny 13.2.2017 a teraz je aktualizovaný tu na VK 26.1.2019
zdroj: https://www.facebook.com/tienoviny/

                                                                                                                                                                                   

   PRINT RSS

Hlavná stránka