Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

KTO SA OSPRAVEDLNÍ A POPROSÍ O ODPUSTENIE CCA TÝCH 70-TISÍC OBETÍ, KTORÉ MUSELI PREDČASNE ZOMRIEŤ ZA POSLEDNÝCH 25 ROKOV VINOU SADISTOV, PSYCHOPATOV A VRAHOV Z VYSOKEJ POLITIKY?             

Slovensko vymiera    
VEREJNE OBVIŇUJEM EXTRÉMISTOV A MASOVÝCH VRAHOV Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV ZO ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII VLASTNÉHO NÁRODA CEZ EKONOMIKU    
DOTAZ NA GENERÁLNU PROKURATÚRU SR
AKO VYKRÁDAČI ZDRAVOTNÍCTVA ZO SMERÁCKEJ MAFIE CEZ PREMIÉRA FICA A MINISTRA DRUCKERA CHCÚ ZAHMLIEVAŤ A PREKRYŤ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI S TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDČASNE ZOMRELÝCH OBETÍ
GÉNY FAŠISTICKÝCH A GARDISTICKÝCH ZLOČINCOV A VRAHOV V NÁS
POSTUPNÁ LIKVIDÁCIA SLOVENSKÉHO NÁRODA SMERUJÚCA K JEHO ZÁNIKU JE NEZVRATNÁ
MY, PONÍŽENÉ A ZBABELÉ HOVIADKA SLOVENSKÉ, KTORÝM NEPREKÁŽA LIKVIDÁCIA VLASTNÉHO NÁRODA
Aj takýto je rozdiel medzi mnou a TZV. Slovákmi a národovcami – v skutočnosti zbabelcami, s diktátorským a narcisným myslením, ktorým neprekážajú zločiny proti ľudskosti páchané na vlastnom národe     

          Prvého a druhého novembra každoročne v hlbokej úcte spomíname na svojich najbližších, ktorých odchod z tohto sveta je nielen rôznorodý, ale má aj veľa podôb a osudov. Každý kto sa narodí, tak aj zomrie, len nevie kedy. Ojedinelé výnimky tvoria tí, ktorí si naplánujú dobrovoľný odchod zo života. Ktovie, koľko ľudí dokáže pochopiť podstatu ľudského života, teda, ako ten svoj život naplniť, keďže ten pozemský nie je večný, ale len ohraničený. Zastávam názor, že s hlbokou úctou práve v tieto dva dni by sme si mali spomenúť aj na tie obete, VEREJNÝMI VYHLÁSENIAMI PREMIÉRA A PREDSEDU PARLAMENTU, ktoré museli predčasne zomrieť vinou zločincov, zlodejov, sadistov, psychopatov a najsmradľavejšieho odpadu slovenského národa z vysokej politiky, ktorí za posledných 25 rokov takto dohnali k predčasnému ukončeniu života cca 70-tisíc nevinných ľudí, občanov slovenskej národnosti. A verejne sa im ospravedlniť, lebo už niekoľko rokov by mala byť na budove úradu vlády a slovenského parlamentu taktiež pamätná tabuľa pre tieto nevinné obete. Takže vymenujme pracovné zaradenie – profesie tých, najhlavnejších vinníkov. Sedeli a sedia v ponovembrových vládach a parlamentoch a sú na najvyšších funkciách, podpisovali ústavný sľub, že budú pracovať pre blaho Slovenska a jeho občanov, a sú aj nadštandardne finančne odmeňovaní, navyše aj s množstvom výhod, o ktorých sa radovému občanovi ani nesníva. Z toho im automaticky vyplýva aj najvyššia zodpovednosť nielen po politickej a ekonomickej línii, ale nesú aj najväčšiu zodpovednosť za  ekonomický marazmus, za občiansky marazmus, morálny a ľudsko-právny marazmus, vrátane osobnej zodpovednosti za zločiny proti ľudskosti.

          Takže ich vymenujme – napríklad premiéri a predsedovia parlamentov, ktorí boli pomerne dlhé obdobie na týchto funkciách. Mečiar, Dzurinda, Fico, Gašparovič, Hrušovský, Paška, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori a poslanci parlamentu, tvoriaci koalície. Nemožno zabudnúť ani na ich súkmeňovcov na krajskej či okresnej úrovni. No a skorumpované sudcovsko-exekútorské zberby taktiež patria do tejto kategórie.

Sofistikovaná zločinecká zberba ktorá nepotrebuje ani koncentračné tábory ani plynové komory

          Pochybujem, že v Európskej únii by bol tak zbabelý a ponížený národ, lepšie povedané, tzv. národ, ako ten slovenský. Pochybujem, či v Európskej únii je taká zločinecká a psychopaticko-sadistická zberba medzi politikmi, ako je to na Slovensku. Pričom paradoxné je nielen to, že tvoria cca 0,2 % tohto národa, no v sofistikovanom cynizme dokázali predbehnúť aj tie najzvrhlejšie metódy. Veď povýšiť chránenú rastlinu či chránené zviera nad hodnotu vlastného občana Slovenska len dokazuje, že ako nositelia fašistických, nacistických, gardistických, neoboľševických a eštebáckych génov sme v predstihu pred celou Európou. Preto sa ani nemožno čudovať, prečo nás cudzina považuje za odpad, prečo sa voči nám správajú ako k odpadu. Veď doháňať nevinných ľudí cez ekonomiku k sociálnym samovraždám je jeden odporný zločin proti ľudskosti. No ísť vo svojej zvrhlosti až tak ďaleko, že z titulu svojej politickej a ekonomickej moci vykrádajú zdravotníctvo, hoci vedia, že kvôli tomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí – a tomuto národu je to ľahostajné, tak nazvať takéto zoskupenie národom, je ten najväčší blud. Veď len ponížené hoviadka a zbabelé plebejské ovce, ktorým kadejaké zberby samopovýšiace sa ako ochrancovia národa a Slovenska vtĺkajú do hláv, že len oni im zabezpečia štátotvárnosť a suverenitu, že všetko dokážu vyriešiť, práve takéto zberby zbabelo mlčia o zločinoch proti ľudskosti, ktoré sa na tomto národe páchajú a sú aktívni kolaboranti s tými, ktorí zločiny proti ľudskosti páchajú. Veď niet väčšej zvrhlosti, ako si svoj osobný blahobyt a životný nadštandard vybudovať na úkor utrpenia a zločinov proti ľudskosti na účet vlastného národa.

Vladimír Pavlík  

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka