"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Otvorený list - oznámenie o podaní trestného oznámenia na Roberta Fica

ČLÁNOK 2. KONVENCIE O GENOCÍDE PRIJATEJ DŇA 9 DECEMBER 1948, “GENERAL ASSEMBLY RESOLUTION 260”,
definuje genocídu ako :
Bod – C. úmyselné uvedenie ktorejkoľvek skupiny do takých životných podmienok, ktoré privodia jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne; https://en.wikipedia.org/wiki/Genocide_Convention
Je nepopierateľné a viac než zrejme, že od roku 1989 Slovenský Národ bol uvedený do takých životných podmienok, v ktorých došlo k naplneniu skutkovej podstaty genocídy podľa čl. 2 písmena C. Konvencie o genocíde!

TRESTNÝ ZÁKON
Druhá  časť
Osobitná časť

PRVÁ HLAVA 
TRESTNÉ ČINY PROTI MIERU A ĽUDSKOSTI

§ 418
Genocídium

(1) Kto v úmysle úplne, alebo čiastočne zničiť niektorú národnú...... skupinu
a)  spôsobí príslušníkovi takej skupiny ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,
b)  vykoná opatrenie smerujúce k tomu, aby sa v takej skupine bránilo rodeniu detí,
d)  uvedie príslušníkov takej skupiny do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť ich úplné alebo čiastočné fyzické zničenie,
potrestá sa odňatím slobody na dvanásť rokov až pätnásť rokov.
(3) Výnimočným trestom sa páchateľ potrestá ak činom uvedeným v odseku 1 spôsobí smrť viacerých osôb.

 

Politická strana NAJ , Smaragdová 4, 851 10 Bratislava, www.strana-naj.sk, M : 0944 373 315

OTVORENÝ LIST  R. FICOVI

Róbert Fico 
predseda vlády
Úrad vlády SR
Námestie slobody 2899/1, 811 06 Staré Mesto
Miesto, dátum : Bratislava, 05.10.2017

Vážený pán premiér Róbert Fico,

týmto listom chceme poukázať na neexistenciu právneho štátu a sily zákona na Slovensku. Róbert Fico premiér Slovenska ako docent práva nerešpektujete zákony  Slovenskej Republiky a sám ich porušujete. 

I. Najvyšší súd Slovenskej Republiky rozhodol  v roku 2015, že inšpekcia Ministerstva vnútra  je nezákonná  a nesmie byť podriadená  Ministerstvu vnútra. Policajti nemôžu vyšetrovať samých seba ak ministerstvo riadi politik. Pán Fico, nerešpektoval ste rozhodnutie Najvyššieho súdu a za nesplnenie rozhodnutia súdu ste mal už dávno odvolať ministra Kaliňáka. Tým, že ste nekonal, sám ste porušil nariadenie Najvyššieho súdu. Ide teda nielen o Vaše morálne ale  aj trestnoprávne zlyhanie.  Žitňanská ako ministerka spravodlivosti nie je schopná  zabezpečiť plnenie zákonov a mala už sama zakročiť voči Vám  a Kaliňákovi.

II. Pán Fico, bývate v byte najväčšieho podvodníka na DPH p. Bašternáka. Tým  zahanbujete všetkých  nás, občanov Slovenska. Preto by ste sa mal  sám vzdať pozície premiéra a nechajte  už konečne Slovensko na pokoji. 

III. Škody, ktoré spôsobujete vašou náklonnosťou a nadbiehaním finančným skupinám ako je Penta         (získala počas vládz Smer kontrolu nad 13 nemocnicami),  J&T (Počiatek na  jachte J&T pred schválením kurzu slovenskej koruny k euru. J&T na tom zarobila, zmanipulovaný tender na mýto) sú pre Slovensko škodlivé a je v záujme Slovenska, aby ste konečne abdikoval.
Pán Fico, v prípade, že strana NAJ bude v budúcej vláde, zistíme Vaše skutočné majetkové pomery  a ak bude Váš majetok nevysvetliteľne veľký a  pochádzajúci  z korupcie, skončíte  vo väzení  ako aj Vaši ministri.

IV. P.Fico naďalej  poškodzujete národné dedičstvo krajiny a drancujete slovenské lesy ako si to nik pred  Vami nedovolil. UNESCO, ktoré chráni naše Karpatské bukové pralesy POLONINY Vás už upozornili  na porušovanie medzinárodných predpisov. Z chránenej oblasti sa naďalej vyváža drevo. Most Ružín pri Košiciach bol  zničený  tým, že sa tam prevážalo drevo z mestských košických lesov, pričom mesto Košice riadi  Váš nominant   Smeru – Richard Raši, ktorý nezabránil  zničeniu mosta.

Pán Fico, všetko vyššie uvedené  spôsobilo, že za Vašej vlády sa Slovensko stalo  druhou najskorumpovanejšou  krajinou na svete podľa  Svetové ekonomického  fóra. 

Podávam trestné oznámenie na Roberta Fica na generálnu prokuratúru v utorok 10.10.2017  o 11 hod za to, že vy  a vaša vláda ste nedofinancovali zdravotníctvo, čím ročne zomiera zbytočne na Slovensku 10.000 ľudí  a nedokázali ste za 10 rokov  zabrániť odvrátiteľným úmrtiam našich blízkych. Ide o trestný čin privodenia smrti 10.000 občanom Slovenska ročne.  Ale Pente ste   umožnil  získať  13 nemocníc, ktoré boli štátne. Kvôli Vám tak zomiera denne zbytočne 27 ľudí na Slovensku. Pán Fico nielen, že ste nesplnil svoj volebný program, ale premárnil ste aj náš čas počas 10 rokov  Vášho  zbytočného   „ vládnutia“   či skôr  rabovania malého Slovenska, ktoré si to nezaslúžilo.

Preto tvrdíme, že už nemôžete  ďalej zastávať post premiéra z morálnych dôvodov. Peter Sagan prináša na celom svete  Slovensku slávu ako úspešný cyklista, ale vy nám  prinášate  naopak hanbu.

Zatiaľ  je ešte  čas, aby ste odstúpil a neškodil viac Slovensku, ale musíte vedieť jednu vec, že všetky zlodejstvá vašej  vlády budú odhalené a vinníci skončia za mrežami a prídu o majetky.

Tento list bude distribuovaný do celého sveta, aby vlády vedeli, že za vašou stranou  SMER  stoja bývalí členovia Komunistickej strany a absolventi Moskovskej školy pre zahraničné vzťahy prepojenou s KGB.  Zničil ste Slovensko.

Strana NAJ  do posledného dychu urobí všetko preto, aby sme obnovili zdiskreditovanú dôveru  občanov v právny štát,  zotrvanie v Európskej únii pri rešpektovaní a dodržiavaní európskych hodnôt a vieru v spravodlivosť, ktorú občania  vďaka  Vám  stratili.  

S priateľským pozdravom

Ing. Viktor Béreš
predseda strany NAJ

 
   PRINT RSS

Hlavná stránka