"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Bezprecedentná cenzúra na Facebooku v rozpore so všeobecnou deklaráciou ľudských práv OSN a Ústavou SR

Slovenský administrátor Facebooku dňa 26.8.2016 porušil Všeobecnú deklaráciu ľudských práv OSN, čl. 19, ako aj Ústavu  Slovenskej republiku čl. 26. ods. 3, keď neprípustne cenzuroval  príspevok Vladimíra  Pavlíka.  Pokiaľ bude cenzúra a vyhrážky o zrušení profilu Vladimíra Pavlíka zo strany Slovenského administrátora Facebooku pokračovať, v súlade s článkom 32 Ústavy SR, bude  podaná žaloba na Facebook  a o tomto porušovaní základných ľudských práva a slobôd garantovaných dohovorom bude informovaný pán Marka  Zuckerberga https://www.facebook.com/zuck, ako aj ľudskoprávne inštitúcie vo svete.


Dodávame, že Vladimír Pavlík vo svojom príspevku, ktorý bol cenzurovaný, nenabádal k žiadnemu násiliu, na rozdiel od statusov necenzurovaných Facebookom vyzývajúcich k násiliu ako napríklad k fyzickej likvidácii  Petra Kalmusa a Ľuboša Lorenca za odstránenie komunistických symbolov z pamätníka v Košiciach. Vladimír Pavlík vo svojom príspevku len konštatoval skutočnosti o spáchaní trestného činu krátenia dane a postoja verejnosti  a politických strán k tomuto stavu.
Administrátor www.necenzurovane.net

Na FB sa  už  nemôžu kritizovať ani oligarchovia za trestné cíny, ani Kotleba, čim sa potvrdilo, že  sú systémom chránení!


26. 8. 2017 Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Odebrali jsme následující příspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:
https://scontent.fbts5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-1/p48x48/16425739_1193200967399685_105729964431057882_n.jpg?oh=7fd7e99276f381feabecdd7385fffc48&oe=5A5DFDD2
Vladimír Pavlík
Tak Ladislav Bašternák sa priznal trestnému činu krátenia dane vo výške 2 milióny eur. Dokonca to aj oľutoval... Tak sa pýtam, či by mohlo toto arogantné arcizlodejské hovädo takéto niečo spáchať bez pomoci gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, Fico, Kaliňák a spol., vedenia MV SR a GP SR? A čo Vy, ponížené hoviadka slovenské, Vám to neprekáža, že to išlo z Vašich daní? Ešte že tu máme plechové huby, ktoré sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, ktorí to dokážu prekryť cez asociálnych cigánskych parazitov. Už by som sa ani nečudoval, keby Bašternák urobil mimoriadnu tlačovku, kde by oznámil, že k dotyčnému kráteniu dane ho donútili asociálni cigánski paraziti s nožom na jeho krku, a preto sa rozhodol podporiť dnešnú Kotlebovu spanilú jazdu proti asociálnym cigánskym parazitom.
Pokračovat

 • Dočasně vám byla zablokována možnost přidávání příspěvků.
 • Toto dočasné blokování bude trvat 24 hodin. Dokud tato doba neuplyne, nebudete moct na Facebooku přidávat příspěvky.
 • Upozorňujeme, že lidem opakovaně publikujícím věci, které nejsou na Facebooku povoleny, mohou být účty trvale zakázány.

 
Rudolf Varga
 Takáto cenzúra a hovoria o slobode slova?
To se mi líbíZobrazit další reakce
 · Odpovědět · 20 hod
Spravovat
Igor Paška
Igor Paška Bolo by dobré obrátiť sa so sťažťnosťou k Ústavnému súdu.
To se mi líbí
 · Odpovědět · 20 hod
Spravovat
Igor Paška
Igor Paška Hej páni z Fb, čo poviete za protiústavnú cenzúru vás pohnať k ústavnému súdu žalobou za porušovanie ústavných práv! Cenzúra sa zakazuje!

Igor Paška
Igor Paška Výzva na administráciu Facebooku! Vyjadrite sa, či súhlasíte s tým, aby mohol byť na vás podaný podnet na trestné stíhanie? Máte desať minút!  ·

 • Lucas G. Gem
 • Lucas G. Gem Mne sa to deje dnes a denne ked napisem nieco ohladne Kalinaka. Uz som bol blokovany niekolko krat. Keby tal radsej fizli a siskari venovali cas zatknutiu politickych zlocincov namiesto sedenia po socialnych sietach... Ale na kazdu svinu dojde...

  30.8.2017 Facebook

  Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
  Odebrali jsme následující příspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:

  Vladimír Pavlík
  Tak som si prečítal na jednom transparente tento text: DOKEDY BUDEME ROBIŤ CIGÁŇOM NA PODPORY? A čo tak oblepiť celé Slovensko transparentmi s takýmto textom: - DOKEDY, MY, PONÍŽENÉ HOVIADKA SLOVENSKÉ A ZBABELÉ PLEBEJSKÉ OVCE BUDEME ROBIŤ NA BLAHOBYT NAJZLOČINECKEJŠEJ, NAJZLODEJSKEJŠEJ, PARAZITNO-DARMOŽRÁČSKEJ A PSYCHOPATICKO-SADISTICKEJ ZBERBY Z VYSOKEJ POLITIKY, OLIGARCHOV, FINANČNÝCH SKUPÍN, MAFIÍ NA VRCHOLE PYRAMÍDY - A ONI NÁS ZA TOTO DOHÁŇAJÚ K PREDČASNEJ SMRTI?

  3.09.2017 Odebrali jsme následující příspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:

  Vladimír Pavlík
  Či sa to komu ľúbi alebo nie, slovenský národ patrí medzi najzbabelejší a najsluhovskejší odpad v celej Európskej únii. Zločiny proti ľudskosti, ktoré na ňom páchajú politici, kde každoročne sú tisíce a tisíce predčasne zomrelých, TREBA NEUSTÁLE A DENODENNE OPAKOVAŤ. Problém je ale v tom, že svoloč, spodina a luza ktorá sa hrá a samopasovala sa za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, jej to prekáža, lebo je to stále len o jednom a tom istom. Preto treba, podľa nich, denodenne hovoriť o asociálnych cigánskych parazitoch, ktorí sú podľa nich práve tí, ktorí najviac škodia Slovensku. Keď už tejto zberbe neprekáža ani doháňanie k predčasnej smrti nevinných občanov Slovenska, tak im prajem, aj keď je to neetické a odporné, aby takto boli predčasne pripravené o život ich deti, rodičia a najbližší. A najviac to prajem 150-tim kusom zbabelej, zločineckej a protislovenskej čeľade, sediacej v slovenskom parlamente, ktorí sú spolupáchateľmi týchto zločincov a vrahov. Beda, alebo, Boh nás opatruj, keby tieto zločinecké a protislovenské zberby oháňajúce sa Bohom a národom, sa dostali k moci, lebo by tu nastalo presne to, čo v Nemecku, keď sa nacisti dostali k moci.https://external.fbts5-1.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQA2_Pb4-pLPsoDq&url=https%3A%2F%2Fpixel.facebook.com%2Fsi%2Fkappa%2F%3FKo%3Dp&_nc_hash=AQBbs84gy-QEmIJ_Všeobecná deklarácia ľudských práv  prijatá Valným zhromaždením Organizácie Spojených národov (A/RES/217, 10. december 1948
Článok 19 Každý má právo na slobodu presvedčenia a prejavu; toto právo nepripúšťa, aby niekto trpel ujmu za svoje presvedčenie a zahrňuje právo vyhľadávať, prijímať a rozširovať informácie a myšlienky akýmikoľvek prostriedkami a bez ohľadu na hranice.

Ústavný zákon č. 460/1992 Zb.Ústava Slovenskej republiky

Čl. 26

(1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.

(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.

(3) Cenzúra sa zakazuje.

(4) Slobodu prejavu a právo vyhľadávať a šíriť informácie možno obmedziť zákonom, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, bezpečnosť štátu, verejného poriadku, ochranu verejného zdravia a mravnosti.

(5) Orgány verejnej moci majú povinnosť primeraným spôsobom poskytovať informácie o svojej činnosti v štátnom jazyku. Podmienky a spôsob vykonania ustanoví zákon.


Čl. 32
Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka