"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

ABY BOLO JASNÉ, NARCISNÝ DIKTÁTOR KOTLEBA, ŠPINAVÉ SISKÁRSKE PRASCE A IM SÚŽIACI ADMINI Z FACEBOOKU

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

 

https://www.youtube.com/watch?v=0OPnuWekdkM&feature=youtu.be
Vladimír Pavlík o strane NAJ a  pravda o kotlebovcoch.


          Po troch dňoch odblokovania po tridsaťdňovom zablokovaní ma 25. 10. 2017 opätovne zablokovali na 30 dní – a to za príspevok ktorý som nenapísal, a ktorý bol pod mojim menom a fotografiou uverejnený na jednej z facebookových stránok Kotleba-ĽS-NS, kde nejaká kreatúra z ich protislovenskej čeľade pod mojim menom, s mojou fotografiou, uverejnila urážlivý článok ohľadom sterilizácii rómskych žien.

          Asi o 90 minút sa objavil ďalší príspevok, pre ktorý som mal byť úchylnými kreatúrami – adminmi z facebooku a sisky zablokovaný, dokonca za to, že som si zastal Rómov pred bludmi, ktoré o nich šíri Kotleba a spol., ktorý bude súčasťou tohto článku. Hneď na to bol prezváňaný môj mobil, kde sa mi na obrazovke objavilo slovo „Prázdne“, a bez čísla, z ktorého bolo volané. Na štvrtý raz som to zodvihol, a retardovaná siskárska kreatúra, ktorá mi volala 27. 8. 2017 z telefónneho čísla 0940/777 823, patriaci úchylným a parazitno-darmožráčskym kreatúram zo zločineckého štátneho orgánu – SIS, dokonca v predstihu, že budem na 30 dní zablokovaný, čo sa aj realizovalo zo strany úchylných kreatúr, riadiacich slovenský facebook.  

          O 15.07 hodine, 25. 10. 2017, mi toto retardované úchylné siskárske hovädo po zdvihnutí telefónu sa začalo vysmievať, že som znovu na 30 dní zablokovaný. Takže tu je môj odkaz pre zbabelého narcisného diktátora Kotlebu, úchylnú siskársku kreatúru a úchylné administrátorské zberby zo slovenského facebooku:

          Dokážem pochopiť, že dlhodobo pripravovaná spravodajská hra medzi zločineckou Slovenskou republikou a Kotlebom, kde sa majú prekrývať ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti páchané zločincami, zlodejmi, sadistami, psychopatmi a masovými vrahmi z ponovembrových vlád a parlamentov, oligarchov a finančných skupín, bude ich sluha, zbabelé a protislovenské kravské lajno Marian Kotleba, prekrývať nielen bludmi o asociálnych cigánskych parazitoch, ale aj mlčaním o zločinoch proti ľudskosti páchanými cez vykrádanie slovenského zdravotníctva. Ako aj to, že Kotleba je práve ten, ktorý bude rozbíjať každé vzniknutie skutočnej národnej a nacionálnej strany. Je zaujímavé, že úchylným siskárskym kreatúram a úchylným facebookovým kreatúram, riadiacim slovenský facebook, NEPREKÁŽAJÚ výzvy na roxorové zabíjanie zo strany Martina Daňa a Rudolfa Vaskeho, ktoré verejne šíria po facebooku, spolu s ďalšími nenávistnými prejavmi.

          Ak si myslíte, Vy úchylné retardované kreatúry, že týmto ma odradíte od toho čo robím, ste na veľkom omyle. To by ste ešte museli ma zablokovať na VK, kde som prešiel, www.necenzurovane.net, ako aj na ďalších internetových portáloch. Jediné čo ste docielili, že sa Vám budem venovať niekoľkonásobne viac, a úplne Vás obnažovať.

Vladimír Pavlík

       

Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme.

Vladimír Pavlík
Jedno z nosných Kotlebových hesiel má tento text -"Na Slovensku nesmú byť zvýhodňovaní finančnou a sociálnou pomocou neprispôsobiví cigáni a migranti pred poctivými Slovákmi, ktorí sa DOSTALI DO ŤAŽKEJ ŽIVOTNEJ SITUÁCIE." Pokiaľ sa nemýlim, tak Slovákov do ŤAŽKEJ ŽIVOTNEJ SITUÁCIE DOSTALI zločinci a zlodeji z vysokej politiky, mafie na vrchole pyramídy - konkurzné mafie, oligarchovia, finančné skupiny, pijavice prisaté na štátnom rozpočte - a NIE ŽIADNI neprispôsobiví cigáni. Celková suma sociálnej a finančnej pomoci ktorú za celý rok dostanú neprispôsobiví cigáni, to tí skutoční zločinci a zlodeji ktorých som vyššie spomenul - rozkradnú za jeden týždeň. A za celý rok sú to 2-3 miliardy eur.


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka