"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

V MENE ZLOČINECKÉHO A PROTISLOVENSKÉHO ŠTÁTNEHO ORGÁNU SLOVENSKEJ INFORMAČNEJ SLUŽBY

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

          Za premiérovania Roberta Fica, v realite najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii v rámci celej Európskej únie, v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, je tento štátny orgán nielen tým, ako som dal do nadpisu, ale aj skupina parazitných darmožráčov a pijavíc prisatých na štátnom rozpočte, v službách zločincov z vysokej politiky, oligarchov, finančných skupín, špičiek konkurznej mafie, či im podobným zberbám.

          Dňa 27. 8. 2017 o 16.35 hod. mi zazvonila pevná linka a po ohlásení sa mi bez predstavenia ohlásila nejaká arogantná kreatúra a začala naostro. Vraj, čo si to dovoľujem osočovať pána Basternáka, ktorý je slušný človek, nie sú žiadne dôkazy o jeho nekalej činnosti a to, čo som o ňom napísal na svojom facebookovom statuse, ma vyjde draho. Pokiaľ mi je známe, tento podvodník a ekonomický kriminálnik sa pred vyšetrovateľom priznal k tomu, z čoho bol obvinený, ba dokonca to aj oľutoval. Nezabudol mi pripomenúť, že 41. odbor či oddelenie, ktoré má na starosti takých ako som ja. To že dotyčný arogantný kripľo-kretén musí mať dlhé paprče, keď mi vyhrážal postupnými blokovaniami na facebooku, najskôr jedným dňom, potom tromi dňami, čo sa už potvrdilo, neskôr siedmimi dňami, až po definitívne zablokovanie na facebooku, svedčia aj dlhé paprče Basternáka a adminov, riadiacich slovenský facebook. Po skončení rozhovoru, vlastne jeho monológového vyhrážania, som si opísal dotyčné číslo, ktoré sa na mojom telefóne zaznamená. Jednalo sa o číslo 0940/777 823. Potom som sa tam snažil 2x dovolať, no vždy bolo obsadené.

          Vo štvrtok 31. 8. 2017, vo večerných hodinách, som opätovne, ale už, z mobilu, toto číslo vytočil, keďže nebolo obsadené, a čakal som. To čakanie trvalo 2-3 minúty, stále to zvonilo, no nemienil som to zrušiť. A ovocie sa dostavilo. Ozval sa mi ženský hlas a, „Slovenská informačná služba.“ Tak som sa ešte raz opýtal, či je to Siska, ženský hlas mi to potvrdil, a ja som jej povedal, že z tohto čísla mi bolo volané, vyhrážané, a dotyčnému som adresoval nie príjemný odkaz, a hovor som ukončil.

          Samozrejme, že z našej strany to bude mať ešte dozvuky. V angličtine obsiahly dokument o špinavých praktikách slovenského facebooku, bol poslaný do Ameriky majiteľovi celosvetového facebooku, americkému kongresu, senátu a americkému prezidentovi, ako aj ruskému veľvyslancovi v Bratislave, kde mimo iného sa budeme americkej strany pýtať, z akého dôvodu robia z Ruska celosvetového nepriateľa a cenzora, pričom im neprekážajú zločinecké a cenzorské metódy slovenského facebooku. A to bude len začiatok. Toto všetko bolo odoslané aj obdobe facebooku – VK https://vk.com/vlado.pavlik, v Rusku, kde som už zaregistrovaný, publikovať budem tam, a odkliky na to budú na slovenskom facebooku.

          VEREJNE OBVIŇUJEM SLOVENSKÉHO PREMIÉRA ROBERTA FICA, ŽE MIMO INÉHO, POČAS JEHO PREMIÉROVANIA, JE SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA ZLOČINECKÝM A PROTISLOVENSKÝM ŠTÁTNYM ORGÁNOM, SLÚŽIACIM ZLOČINCOM Z VYSOKEJ POLITIKY, ŠPIČKÁM KONKURZNEJ MAFIE, OLIGARCHOM, FINANČNÝM SKUPINÁM.... PÝTAM SA, AKÝM PRÁVOM CHRÁNI SIS PODVODNÍKA A ZLODEJA BASTERNÁKA A SNAŽÍ SA MU ROBIŤ DOBRÉ MENO?

Vladimír Pavlík


NÁŠ ČLOVEK - LACI BAŠTERNÁK

https://www.aktuality.sk/clanok/385596/nas-clovek-basternak-kauzu-stopli/
Náš človek Bašternák? Kauzu stopli
Bugatti Veyron

 

 

Štandardné vozidlo sociálnej demokracie a robotníckej triedy - Bugatti Veyron

https://www.youtube.com/watch?v=wEbORrdVQ58


https://aktualne.atlas.sk/slovensko/spolocnost/kalinak-obhajuje-pracu-policie-kauze-basternak-vysetrovatelia-postupuju-spravne.html
Kaliňák obhajuje prácu polície: V kauze Bašternák vyšetrovatelia postupujú správne

https://dennikn.sk/709931/basternaka-obvinili-z-danovych-podvodov/
Bašternáka obvinili z daňových podvodov, Fico sa z jeho bytu zatiaľ nesťahuje
Premiér zatiaľ dátum sťahovania z Bonaparta neoznámil. Podnikateľ, v ktorého byte býva premiér, je už oficiálne obvinený z daňových trestných činov. Fico vo februári sľúbil, že v prípade obvinenia sa od Bašternáka odsťahuje.

https://dennikn.sk/477505/basternakovi-vyplatil-stat-vratky-za-16-milionov-eur/
Bašternákovi vyplatil štát vratky za 16 miliónov eur
Firmy podnikateľa Ladislava Bašternáka odviedli štátu v rokoch 2008 až 2015 dane za 72-tisíc eur, za vratky mu bez hlbšej kontroly išli milióny. Opozícia zozbierala podpisy na odvolávanie ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktorý podľa nich zasahuje do kauzy.

http://www.danovecentrum.sk/clanok-z-titulky/trestne-ciny-a-trestne-sadzby-za-kratenie-dani-a-danove-machinacie-aktualita-dc-4-2016.htm
Trestné činy a trestné sadzby za krátenie daní a daňové machinácie

http://pavolkaplan.blog.pravda.sk/2017/08/19/robert-fico-dnes-potom-co-sa-na-naka-ladislav-bastrnak-priznal-k-trestnemu-cinu-kratenia-dani-vo-vyske-2-miliony-eur-odvola-roberta-kalinaka-z-funkcie-ministra-vnutra/
Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2017/cislo-6/preco-basternakov-nevedia-slovenske-organy-posadit-za-mreze.html
Prečo slovenské orgány nevedia posadiť bašternákov za mreže
Podnikateľ Ladislav Bašternák blízky vládnemu Smeru-SD zviditeľnil tému podvodov s DPH. Kauza zároveň ukázala medzery vo vyšetrovaní ekonomických trestných činov, v ktorých sa podvodníkom s vratkami DPH na Slovensku stále darí.

https://www.cas.sk/clanok/435198/kontroverzny-podnikatel-basternak-sa-vysmial-celemu-slovensku-toto-ma-byt-jeho-ubohy-zivot/
Kontroverzný podnikateľ Bašternák sa vysmial celému Slovensku: Takto vyzerá jeho úbohý život!

https://www.etrend.sk/ekonomika/preco-nie-je-v-zaujme-mocnych-aby-basternak-zaspieval.html
Prečo nie je v záujme mocných, aby Bašternák zaspieval

https://www.youtube.com/watch?v=GXB4yDCgitI
Europoslankyňa Kaliňákovi: Prevezmite za Bašternáka zodpovednosť


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka