"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Facebookom cenzúrované a ďalšie pre politickú mafiu nežiadúce príspevky Vladimíra Pavlíka

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

Texty pre ktoré bol Vladimír Pavlik zablokovaný a ktoré boli  slovenským administrátorom Facebooku odstránene.

18.9.2017 Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili. 
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme. 

Vladimír Pavlík 
Tak rozmýšľam, čo je väčší zločin: či popieranie obetí počtu holokaustu zo strany Magáta, alebo popieranie svojich vlastných zločinov proti ľudskosti, kde politici každoročne doženú k predčasnému ukončeniu života tisíce nevinných občanov. Keby polícia, prokuratúra a súdy si plnili svoje povinnosti, ktoré im vyplývajú zo zákona, keby slovenský parlament v ktorom sa každé štyri roky vystrieda 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, parazitných darmožráčov, guľošváľošov a prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, pritom treba povedať, ŽE TO SÚ TÍ SKUTOČNÍ ASOCIÁLNI PARAZITI, ŽIJÚCI NA ÚKOR SLUŠNÝCH PRACUJÚCICH ĽUDÍ, A NIE ŽIADNI ASOCIÁLNI CIGÁNSKI PARAZITI.
18.9.2017 Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili. 
Vladimír Pavlík
To sú ale paradoxy, keď za predvoj Slovenska a jeho občanov sa samopasovali ľudia, ktorí si trúfajú, aspoň podľa ich rečí, že oslobodia Slovensko spod otroctva Židov, sionistov, slobodomurárov, asociálnych cigánskych parazitov, EÚ, NATO, čechoslovakistov, janičiarov, slniečkarov.... Problém je akurát v tom, že nikto z nich doteraz verejne neobvinil ani jedného zločinca z vysokej politiky, národnosti slovenskej, zo zločinov proti ľudskosti, ktorí každoročne doženú napr. cez vykrádanie zdravotníctva k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov, doháňajú nevinných ľudí k sociálnym samovraždám, pričom oni svojim mlčaním sú vlastne spolupáchateľmi za tieto zločiny proti ľudskosti. Začínam mať taký dojem, že títo samozvaní Slováci a národovci majú taký pocit, že tých obetí zločinov proti ľudskosti je nejako málo, a oni by ich dokázali navýšiť s odôvodnením, že to aj tak boli nepriatelia štátnosti.

4.09.2017 Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Odebrali jsme následující příspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:

Vladimír Pavlík
Šírenie bludov, klamstiev a dezinformácii o strane NAJ, hlavne zo strany poníženého sluhu a kolaboranta zločincov z vysokej politiky, oligarchov a finančných skupín, Kotlebu, že stranu financuje Soroš, Kiska, oligarchovia, Smer, že táto strana má odobrať hlasy práve jemu, mi pripomína istého Guliša, ktorý o mne v Slobodnom vysielači v priamom prenose tvrdil, že ma financuje mafia, pričom na polícii tvrdil, že nemôže prezradiť tento zdroj, lebo by som ho vraj nechal zavraždiť. Kotleba je ten najzvrhlejší sluha a kolaborant dnešnej štátnej moci, ktorá doháňa k predčasnej smrti každoročne tisíce nevinných občanov, pričom Kotleba zbabelo mlčí, keďže nenávidí a pohŕda slovenským národom presne tak, ako tí, ktorí ho okrádajú a doháňajú k predčasnej smrti po novembri 1989. Predstavuje ten najsmradľavejší a najsluhovjskejší odpad, aký sa tu zrodili v časoch najtvrdšej normalizácie od roku 1969. Keď 21. augusta 2017 sa v Poprade konala pietna spomienka na obete vpádu vojsk Varšavskej zmluvy pod ruským vedením, kde Ferko Bednár vo svojom prejave povedal, že vtedajších agresorov tu po novembri 1989 nahradili iní agresori z vysokej politiky, oligarchov a finančných skupín, ktorí spoločne majú na svedomí tisíce a tisíce nevinných obetí, Kotleba vyslal svoju sluhovskú úderku do Popradu, aby TVRDILI, ŽE AGRESOROM JE TU NATO, hoci NATO ešte nikoho na Slovensku nezabilo ani nezavraždilo. Sluha a kolaborant Kotleba len v hlbokom predklone plní príkazy tých, ktorí ho vytvorili, aby zahmlieval zločiny proti ľudskosti páchané po novembri 1989 na slovenskom národe zo strany zločincov z vysokej politiky, ako aj, SPOLOČNE šíriť bludy a dezinformácie, že najväčším zlom na Slovensku sú asociálni cigánski paraziti.


3.09.2017 Odebrali jsme následující příspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:

Vladimír Pavlík
Či sa to komu ľúbi alebo nie, slovenský národ patrí medzi najzbabelejší a najsluhovskejší odpad v celej Európskej únii. Zločiny proti ľudskosti, ktoré na ňom páchajú politici, kde každoročne sú tisíce a tisíce predčasne zomrelých, TREBA NEUSTÁLE A DENODENNE OPAKOVAŤ. Problém je ale v tom, že svoloč, spodina a luza ktorá sa hrá a samopasovala sa za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, jej to prekáža, lebo je to stále len o jednom a tom istom. Preto treba, podľa nich, denodenne hovoriť o asociálnych cigánskych parazitoch, ktorí sú podľa nich práve tí, ktorí najviac škodia Slovensku. Keď už tejto zberbe neprekáža ani doháňanie k predčasnej smrti nevinných občanov Slovenska, tak im prajem, aj keď je to neetické a odporné, aby takto boli predčasne pripravené o život ich deti, rodičia a najbližší. A najviac to prajem 150-tim kusom zbabelej, zločineckej a protislovenskej čeľade, sediacej v slovenskom parlamente, ktorí sú spolupáchateľmi týchto zločincov a vrahov. Beda, alebo, Boh nás opatruj, keby tieto zločinecké a protislovenské zberby oháňajúce sa Bohom a národom, sa dostali k moci, lebo by tu nastalo presne to, čo v Nemecku, keď sa nacisti dostali k moci.
30.8.2017 Odebrali jsme následující příspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku: Vladimír Pavlík

Tak som si prečítal na jednom transparente tento text: DOKEDY BUDEME ROBIŤ CIGÁŇOM NA PODPORY? A čo tak oblepiť celé Slovensko transparentmi s takýmto textom: - DOKEDY, MY, PONÍŽENÉ HOVIADKA SLOVENSKÉ A ZBABELÉ PLEBEJSKÉ OVCE BUDEME ROBIŤ NA BLAHOBYT NAJZLOČINECKEJŠEJ, NAJZLODEJSKEJŠEJ, PARAZITNO-DARMOŽRÁČSKEJ A PSYCHOPATICKO-SADISTICKEJ ZBERBY Z VYSOKEJ POLITIKY, OLIGARCHOV, FINANČNÝCH SKUPÍN, MAFIÍ NA VRCHOLE PYRAMÍDY - A ONI NÁS ZA TOTO DOHÁŇAJÚ K PREDČASNEJ SMRTI?

Upozorňujeme, že lidem opakovaně publikujícím věci, které nejsou na Facebooku povoleny, mohou být účty trvale zakázány.
28 8.2017
Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Odebrali jsme následující příspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:
https://scontent.fbts5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-1/p48x48/16425739_1193200967399685_105729964431057882_n.jpg?oh=7fd7e99276f381feabecdd7385fffc48&oe=5A5DFDD2
Vladimír Pavlík
Tak Ladislav Bašternák sa priznal trestnému činu krátenia dane vo výške 2 milióny eur. Dokonca to aj oľutoval... Tak sa pýtam, či by mohlo toto arogantné arcizlodejské hovädo takéto niečo spáchať bez pomoci gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, Fico, Kaliňák a spol., vedenia MV SR a GP SR? A čo Vy, ponížené hoviadka slovenské, Vám to neprekáža, že to išlo z Vašich daní? Ešte že tu máme plechové huby, ktoré sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, ktorí to dokážu prekryť cez asociálnych cigánskych parazitov. Už by som sa ani nečudoval, keby Bašternák urobil mimoriadnu tlačovku, kde by oznámil, že k dotyčnému kráteniu dane ho donútili asociálni cigánski paraziti s nožom na jeho krku, a preto sa rozhodol podporiť dnešnú Kotlebovu spanilú jazdu proti asociálnym cigánskym parazitom.
Pokračovat
Dočasně vám byla zablokována možnost přidávání příspěvků.
Toto dočasné blokování bude trvat 24 hodin. Dokud tato doba neuplyne, nebudete moct na Facebooku přidávat příspěvky.
 
   PRINT RSS
Hlavná stránka