"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Slovenský facebook nedovolí, aby sa písalo o zločinoch proti ľudskosti a konkrétnych páchateľoch z vysokej politiky

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

          A nielen to. Vedenie slovenského facebooku je zásadne proti tomu, aby sa písala pravda o tzv. Slovákovi, národovcovi a kresťanovi Kotlebovi, o jeho nenávisti a pohŕdaní slovenským národom, keď zbabelo mlčí o zločinoch proti ľudskosti, ktoré politici na ňom páchajú. Pričom má tento zbabelý narcisný diktátor toľko drzosti, že sa samopasoval za najslovenskejšieho Slováka a najnárodnejšieho národniara, lebo len on vraj je tým vyvoleným, ktorý zabezpečí slovenskému národu blahobyt.  Povedzme si to ale jasne a na rovinu. Kotleba a štátna moc sa vzájomne potrebujú. Jeho prvoradou úlohou je, aby tu nevznikla skutočná národná strana, pričom vedome robí úlohu hromozvodu, proti ktorému musí bojovať štátna moc, Európska únia, mimovládky, ľudsko-právne organizácie, tretí sektor. Vďaka jeho sluhovstvu k štátnej moci umožňuje, aby stovky a stovky parazitných darmožráčov si urobili dobre platenú živnosť na boj proti extrémizmu, fašizmu, neonacizmu, rasizmu, intolerancii, ochrane rómskeho etnika a podobne. Úmyselne a cieľavedome nazýva Rómov asociálnymi cigánskymi parazitmi, ktorí vyciciavajú štát, pričom úmyselne nehovorí o tých skutočných asociálnych parazitoch z vysokej politiky, ktorým slúži v hlbokom predklone a bludy ktoré verejne šíri o asociálnych cigánskych parazitoch, majú v skutočnosti prekryť tie ekonomické zločiny, ako aj zločiny proti ľudskosti, ktoré tieto arcizločinecké, arcizlodejské a parazitno-darmožráčske zberby z vysokej politiky tu vedome a cieľavedome páchajú. 

          Súčasťou tohto článku sú aj dva posledné príspevky, ktoré boli vymazané z mojej facebookovej nástenky v pondelok 18. 9. 2017 a bol som tretíkrát po sebe zablokovaný na 30 dní, čo budem riešiť trestným oznámením na GP SR na túto zberbu, ktorá riadi slovenský facebook a stotožňuje sa so zločinmi proti ľudskosti, ktoré tu zločinci z vysokej politiky páchajú. Záverom smradľavým kreatúram zo SIS, týmto guľošváľošom a parazitným darmožráčom prisatým na štátnom rozpočte, ktorý kryli aj Bašternákovu trestnú činnosť, z ktorých jeden z nich mi z telefónneho čísla 0940/ 7878 823, kde mi dva nezávislé zdroje na sebe potvrdili, že patrí Bašternákovi, dňa 27. 8. 2017, samozrejme anonymne, v predstihu avizoval, čo ma bude čakať, keďže vraj píšem nepravdy o arcizlodejskej a podvodníckej kreatúre menom Bašternák, lebo on je vraj dobrý človek, čo sa aj realizuje. A špinavé zberby riadiace facebook sú toho súčasťou.  

Vladimír Pavlík             

Texty pre ktoré som bol na 30 dní zablokovaný a ktoré boli  slovenským administrátorom Facebooku odstránene.

18.9.2017 Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili. 
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme. 

Vladimír Pavlík 
Tak rozmýšľam, čo je väčší zločin: či popieranie obetí počtu holokaustu zo strany Magáta, alebo popieranie svojich vlastných zločinov proti ľudskosti, kde politici každoročne doženú k predčasnému ukončeniu života tisíce nevinných občanov. Keby polícia, prokuratúra a súdy si plnili svoje povinnosti, ktoré im vyplývajú zo zákona, keby slovenský parlament v ktorom sa každé štyri roky vystrieda 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, parazitných darmožráčov, guľošváľošov a prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, pritom treba povedať, ŽE TO SÚ TÍ SKUTOČNÍ ASOCIÁLNI PARAZITI, ŽIJÚCI NA ÚKOR SLUŠNÝCH PRACUJÚCICH ĽUDÍ, A NIE ŽIADNI ASOCIÁLNI CIGÁNSKI PARAZITI.
18.9.2017 Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili. 
Vladimír Pavlík
To sú ale paradoxy, keď za predvoj Slovenska a jeho občanov sa samopasovali ľudia, ktorí si trúfajú, aspoň podľa ich rečí, že oslobodia Slovensko spod otroctva Židov, sionistov, slobodomurárov, asociálnych cigánskych parazitov, EÚ, NATO, čechoslovakistov, janičiarov, slniečkarov.... Problém je akurát v tom, že nikto z nich doteraz verejne neobvinil ani jedného zločinca z vysokej politiky, národnosti slovenskej, zo zločinov proti ľudskosti, ktorí každoročne doženú napr. cez vykrádanie zdravotníctva k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov, doháňajú nevinných ľudí k sociálnym samovraždám, pričom oni svojim mlčaním sú vlastne spolupáchateľmi za tieto zločiny proti ľudskosti. Začínam mať taký dojem, že títo samozvaní Slováci a národovci majú taký pocit, že tých obetí zločinov proti ľudskosti je nejako málo, a oni by ich dokázali navýšiť s odôvodnením, že to aj tak boli nepriatelia štátnosti.


Pokračovat
Dočasně vám byla zablokována možnost přidávání příspěvků.
Toto dočasné blokování bude trvat 24 hodin. Dokud tato doba neuplyne, nebudete moct na Facebooku přidávat příspěvky.


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka