"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

TRESTNÉ OZNÁMENIE NA NEZNÁMEHO PÁCHATEĽA ZO SLOVENSKEJ INFORMAČNEJ SLUŽBY

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

     

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=snlWFD2bbU0
Vyjadrenie Vladimír Pavlík k opätovnému zablokovaniu na FB

   

TRESTNÉ OZNÁMENIE NA NEZNÁMEHO PÁCHATEĽA ZO SLOVENSKEJ INFORMAČNEJ SLUŽBY

          Aký to paradox, keď v zločineckom, zlodejskom, mafiánsko-gaunerskom a psychopaticko-sadistickom Slovensku práve zločinci, zlodeji, sadisti, psychopati a doháňači k predčasnej smrti nevinných občanov z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorých zločiny proti ľudskosti kryjú práve tí, ktorí by ich mali odhaľovať a zabraňovať im, Generálna prokuratúra SR, Ministerstvo vnútra SR, Ministerstvo spravodlivosti SR a Slovenská informačná služba, všetci spoločne, ako jedna zločinecká rodina, si osvojili právo, že práve oni sú oprávnení očisťovať Slovensko od fašistov, neonacistov, extrémistov, antisemitov, popieračov holokaustu, hoci oni samotní sú v týchto kategóriách zapletení až po uši. Ako jednu rodinu ich možno porovnať s tzv. Slovákmi a národovcami, ktorí sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, pričom, v skutočnosti, svojim mlčaním, zbabelosťou a sluhovstvom, podporujú tieto zločiny proti ľudskosti, sú len zbabelými sračkami, ktoré sa skrývajú za národných dejateľov, pričom, v skutočnosti, pamiatku týchto dejateľov hanobia, urážajú a dehonestujú.  

 

                             Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                           Orlové 25. 9. 2017

 

Vážení:
Generálna prokuratúra SR
Štúrova 2
812 85 Bratislava 1

VEC: Oznámenie o podozrení z trestného činu Zneužívanie právomoci verejného činiteľa podľa § 326 ods. 1, písm. a), b), na neznámeho páchateľa zo Slovenskej informačnej služby.

          Dňa 27. augusta 2017 o 16.35 hodine mi zazvonila pevná linka, kde mi anonymný volajúci z tel. čísla 0940/ 777 823 panovačným hlasom začal vyčítať, že čo si to dovoľujem urážlivo písať a hovoriť o pánovi Bašternákovi, ktorý, podľa neho, je slušný a dobrý človek. Mimo iného mi pohrozil 41. odborom, ktorý si ma zoberie na paškál. Ďalej mi oznámil, že sa postará, aby som bol na facebooku zablokovaný najskôr na jeden deň, potom na sedem dní, potom na 30 dní, až nakoniec budem z facebooku vylúčený. To čo mi v predstihu oznámil, sa aj realizuje. Najskôr som bol zablokovaný na jeden deň, potom na sedem dní a v pondelok, 18. septembra 2017, na 30 dní, za dva moje príspevky, ktoré budú súčasťou tohto trestného oznámenia.

          Medzi 27. – 29. augustom som sa trikrát snažil z pevnej linky dovolať na dotyčné číslo, no vždy bolo obsadené. Dňa 31. augusta 2017 som opätovne, ale z mobilu, vytočil č. t. 0940/ 777 823. Keďže nebolo obsadené, no nikto sa nehlásil, tak som sa rozhodol, že budem nejakú tú minútu čakať, či sa mi niekto ozve. Asi po dvoch minútach sa mi ozval ženský hlas, ktorý sa mi predstavil ako Slovenská informačná služba. Takže som sa ešte raz opýtal, či som sa dovolal na Slovenskú informačnú službu, čo mi bolo potvrdené. Dotyčnej osobe som oznámil, že z tohto čísla mi bolo anonymom volané a vyhrážané.

          Aký to paradox, keď po prvom zablokovaní mi anonymná osoba na www.necenzurovane.net kde publikujem napísala, že najskôr jeden deň, potom sedem dní, potom 30 dní, až do odobratia konta. Vzhľadom k tomu, ako sa Slovenská informačná služba realizovala od svojho založenia, jednoznačne možno o nej povedať, že sa jedná o zločinecký a protislovenský štátny orgán, zapletený mimo iného do štátneho terorizmu, kde pracujú aj tlupy parazitných darmožráčov prisatých na štátnom rozpočte, v službách zločincov z vysokej politiky, mafií na vrchole pyramídy, oligarchov a finančných skupín. Paradoxne, čo sa týka zbojníka a podvodníka Bašternáka sa preukázalo, že Slovenská informačná služba vedela o jeho trestnej činnosti, no mlčala. 

          Je vrcholom cynizmu, že Slovenská informačná služba, ktorá má hájiť záujmy Slovenska a jeho občanov, čo jej vyplýva priamo zo zákona, sa správa ako ponížená Bašternákova prostitútka a slúžka, pričom má ešte toľko drzosti, že občanovi, ktorý o ňom napíše pravdu, sa ešte vyhrážajú. Smutnou realitou taktiež je, že poníženou prostitútkou a slúžkou Slovenskej informačnej služby je aj vedenie slovenského facebooku, čo len dokazuje, a realita od roku 1993 to len potvrdzuje, že Slovensko je štátom zločineckým, zlodejským, skorumpovaným a mafiánsko-gaunerským, pod vedením vlád, parlamentov, za nečinného prizerania MV SR, GP SR, MS SR a SIS.
          Z priloženého materiálu, ktorý je súčasťou tohto trestného oznámenia, na základe ktorého ma vedenie facebooku zablokovalo na 30 dní, tak, ako mi to v predstihu predpovedal špinavý anonymný gauner zo Slovenskej informačnej služby, lebo sa im zdá, že tieto moje dva príspevky nespĺňajú zásady facebookovej komunity len toľko, že vedenie facebooku sa usvedčilo, čo sa týka môjho zablokovania, že ho riadia antisemiti, extrémisti, ktorí sa stotožnili s tými, ktorí za všetkým zlom na Slovensku vidia Židov, sionistov, slobodomurárov, asociálnych cigánskych parazitov, EÚ, NATO, ako aj to, že v skutočnosti podporujú zločiny proti ľudskosti, ktoré slovenskí politici cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva páchajú na nevinných slovenských občanoch.  

          Chcem veriť, že pre políciu a prokuratúru nebude problémom zistiť, kto volal z dotyčného čísla 0940/ 777 823, že sa nedočkám odpovede, že dotyčné číslo už neexistuje.....

Vladimír Pavlík

 

 

 

 

                                                                                                      

               

Texty pre ktoré som bol na 30 dní zablokovaný a ktoré boli  slovenským administrátorom Facebooku odstránene.

18.9.2017 Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili. 
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme. 

Vladimír Pavlík 
Tak rozmýšľam, čo je väčší zločin: či popieranie obetí počtu holokaustu zo strany Magáta, alebo popieranie svojich vlastných zločinov proti ľudskosti, kde politici každoročne doženú k predčasnému ukončeniu života tisíce nevinných občanov. Keby polícia, prokuratúra a súdy si plnili svoje povinnosti, ktoré im vyplývajú zo zákona, keby slovenský parlament v ktorom sa každé štyri roky vystrieda 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, parazitných darmožráčov, guľošváľošov a prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, pritom treba povedať, ŽE TO SÚ TÍ SKUTOČNÍ ASOCIÁLNI PARAZITI, ŽIJÚCI NA ÚKOR SLUŠNÝCH PRACUJÚCICH ĽUDÍ, A NIE ŽIADNI ASOCIÁLNI CIGÁNSKI PARAZITI.
18.9.2017 Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili. 
Vladimír Pavlík
To sú ale paradoxy, keď za predvoj Slovenska a jeho občanov sa samopasovali ľudia, ktorí si trúfajú, aspoň podľa ich rečí, že oslobodia Slovensko spod otroctva Židov, sionistov, slobodomurárov, asociálnych cigánskych parazitov, EÚ, NATO, čechoslovakistov, janičiarov, slniečkarov.... Problém je akurát v tom, že nikto z nich doteraz verejne neobvinil ani jedného zločinca z vysokej politiky, národnosti slovenskej, zo zločinov proti ľudskosti, ktorí každoročne doženú napr. cez vykrádanie zdravotníctva k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov, doháňajú nevinných ľudí k sociálnym samovraždám, pričom oni svojim mlčaním sú vlastne spolupáchateľmi za tieto zločiny proti ľudskosti. Začínam mať taký dojem, že títo samozvaní Slováci a národovci majú taký pocit, že tých obetí zločinov proti ľudskosti je nejako málo, a oni by ich dokázali navýšiť s odôvodnením, že to aj tak boli nepriatelia štátnosti.


Pokračovat
Dočasně vám byla zablokována možnost přidávání příspěvků.
Toto dočasné blokování bude trvat 24 hodin. Dokud tato doba neuplyne, nebudete moct na Facebooku přidávat příspěvky.


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka