"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Kto stojí za retardovaným siskárskym gaunerom pod krycím menom Igor Horvath, ktorý riadi administrátorské zberby slovenského facebooku pri neustálom blokovaní mojej osoby?

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

            Ako začala a pokračuje kauza môjho neustáleho blokovania na slovenskom facebooku riadená siskárskym gaunerom vystupujúcim pod krycím menom Igor Horváth, používajúci telefónne číslo – 0940/777 823, je podrobne opisovaná na mojej facebookovj stránke, ako aj na www.necenzurovane.net, kde publikujem. Už pred časom sa pod falošným profilom prihlásil na VK, ktorý je registrovaný v Rusku, kam som prešil aj ja, kde som našiel záruku, že tu nebudú cenzurované a blokované moje veci, a opätovne aj tam mi začal vyhrážať. Ale mal smolu, adminmi na VK bol okamžite zablokovaný.

          Lenže náš siskárky retard sa nevzdáva, a opätovne sa zaregistroval na VK, kde mi zanechal nové odkazy, ktoré sú súčasťou tohto krátkeho článku. No a tie ďalšie jednovetové odkazy, na ktoré nereagujem, ho vytáčajú priam do peniacej besnoty, takže končím touto otázkou pre vedenie SIS: - je to pravda, že v tomto štátnom orgáne funguje v utajení špeciálne oddelenie zložené z duševne narušených a retardovaných kreatúr, ktoré slúžia na tie najšpinavšie účely?

Vladimír Pavlík
https://www.youtube.com/watch?v=zSfTJJA3bOc&feature=youtu.be
Vladimír Pavlík hovorí o praktikách SIS voči občanom a o sociálnych samovraždách
Igor Hortvath

Igor
Igor 17:05

  • no co je ty debil štrbavy :D uz sa pracuje na tvojom zablokovani aj tu
  • pojdes dole
  • ty šušlavy samotar...hlavne chorucky....ja ti dam ty odpad...takto utocit na Laciho B
  • tam tvoj debil kamos bednar...hlasy pojdu na bok,.... my mame paky vsade...este aby vyhral taky kreten....to sa nestane
  • zablokujes ma ? ano ??? ale ja to naozaj viem urobit :D nie len urobit klik :D ty debilko :D

 

Igor
Igor 17:31 
   PRINT RSS
Hlavná stránka