"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Retardované siskárske hovädo s krycím menom IGOR HORVATH, narodený 7. 3. 1971, číslo telefónu z ktorého sa mi vyhrážal – 0940/ 777 823, riadi retardované kreatúry, ktoré riadia slovenský facebook

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

             Zločinecké retardované a úchylné kreatúry, ktoré zo Slovenskej informačnej služby urobili zločinecký a štátno-teroristický orgán, počas vlády zločinca, zlodeja a zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu Vladimíra Mečiara, sú aj dnes naďalej verní svojej tradícii. Dokonca sa otvorene hlásia aj k takým arcizlodejským a podvodníckym kreatúram ako je Bašternák, v ktorého komplexe Bonaparte si užíva svoj luxus aj najvyššie postavený biely kôň po politickej línii v rámci EÚ, v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, na funkcii premiéra, Robert Fico.

          V predchádzajúcom článku som napísal, že dňa 27. 8. 2017 o 16.35 hodine mi toto retardované siskárske hovädo vyhrážalo a s predstihom oznamovalo, ako budem na facebooku postupne blokovaný, až po definitívne vymazanie, keďže som si dovolil, podľa neho, škaredo písať o dobrom a slušnom človeku, pánovi Bašternákovi. Práve o tom arcizlodejskom a podvodníckom gaunerovi, ktorý sa nielen k podvodom s vratkami DPH priznal, prejavil účinnú ľútosť, lenže PRVÝ SENÁT ÚSTAVNÉHO SÚDU V ZLOŽENÍ: - PETER BRŇÁK, MILAN ĽALÍK A MARIANNA MOCHNÁČOVÁ ROZHODOL V AUGUSTE 2017 V DAŇOVEJ KAUZE BAŠTERNÁKA TAK, ŽE PRI PODVODOCH S VRATKAMI DPH SA ÚČINNÁ ĽÚTOSŤ NEDÁ UPLATNIŤ!!! Taktiež bolo prezentované, že tieto jeho podvody s vratkami DPH boli zakrývané a kryté samotným zločineckým a štátnoteroristickým štátnym orgánom, Slovenskou informačnou službou. Napriek tomu, že toto retardované a úchylné siskárske hovädo o tom vedelo, v spolupráci s retardovanými a úchylnými kreatúrami riadiacimi slovenský facebok, ma neustále blokujú, pričom v pondelok 27. 11. 2017 o 19.00 hodine som bol opätovne, po tretíkrát zablokovaný na 30 dní, pričom druhé odblokovanie mi skončilo v sobotu 25. 11. 2017. Ako dôvod mi bolo oznámené, že za príspevok, ktorého text tu zasielam.

          Čo je ale mimoriadne zaujímavé, moje trestné oznámenie na toto retardované a úchylné siskárske hovädo, podané na GP SR, odtiaľ odstúpené na KP v Bratislave, odtiaľ odstúpené na OP Bratislava I, odtiaľ odstúpené na OP v Považskej Bystrici, odtiaľ odstúpené vyšetrovateľovi OR PZ Odboru kriminálnej polície v Považskej Bystrici, sa chcem opýtať Generálnej prokuratúry SR, Krajskej prokuratúry v Bratislave, ako aj Okresnej prokuratúry v Bratislave I – TO STE AŽ TAK POCHCANÍ A POSRANÍ Z TEJTO RETARDOVANEJ A ÚCHYLNEJ SISKÁRSKEJ KREATÚRY, ŽE NEDOKÁŽETE ZISTIŤ PRAVÉ MENO TOHO, KTORÝ MI VYHRÁŽAL Z MOBILU 0940/ 777 823? ALEBO ZLODEJ A PODVODNÍK BAŠTERNÁK VÁS ÚKOLUJE?

Vladimír Pavlík


Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme.

Vladimír Pavlík
Keď som pred niekoľkými mesiacmi súhlasil, aby logo strany NAJ bolo na mojej fotografii, tak ohlasy boli zväčša negatívne. Ani nie tak na moju osobu, ale hlavne ohľadom NAJ a jej zakladateľa Viktora Béreša. Oligarchovia a finančné skupiny, podľa kritikov, boli vraj zakladateľmi tejto strany, finančne ju podporujú, ktorá vraj mala a má odobrať hlasy hlavne tým stranám, ktoré sa samopasovali, že len oni, a nikto iní, sú tými najslovenskejšími Slovákmi a najnárodnejšími národniarmi, a len im záleží na blahobyte slovenského národa. Ubehlo niekoľko mesiacov, ktoré ukázali skutočnú realitu. Zatiaľ čo v slovenskom parlamente sedelo a sedí cca 98 % kusov zbabelej a kolaborantskej protislovenskej čeľade, keď tieto zberby urobili zo slovenského parlamentu zločinecký, protislovenský a kolaborantský štátny orgán, ktorý svojim mlčaním a zbabelosťou podporil tie najzvrhlejšie zločiny proti ľudskosti, páchané na slovenskom národe, cez sociálne samovraždy a drastické vykrádanie zdravotníctva, kde možno povedať, že sa postavili na stranu zločincov, sadistov, psychopatov a vrahov, ktorí tieto zločiny proti ľudskosti na nevinných občanoch páchajú, sa vlastne stali spolupáchateľmi. Súčasná realita dokazuje, že strana NAJ, vrátane jej predsedu, sú na Slovensku jediným politickým subjektom od novembra 1989, ktorý má odvahu otvárať tie najzvrhlejšie ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti, vrátane VEREJNÉHO POMENOVANIA KONKRÉTNYCH VINNÍKOV, A TRESTNOPRÁVNYCH OZNÁMENÍ PRIAMO NA GENERÁLNU PROKURATÚRU SR. Konečne sa našla strana, ktorá sa nebojí otvárať aj tie témy od Ferka Bednára či odo mňa, z ktorých bol pochcaný a posraný tzv. Slovák, národovec, kresťan a kolaborant štátnej moci, oligarchov, finančných skupín, Marian Kotleba, keď sme tam niekoľko rokov pôsobili, ktorý v skutočnosti tieto ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti prekrýva bludmi o asociálnych cigánskych parazitoch.
 
   PRINT RSS
Hlavná stránka