"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Je Peter Molčan z Levíc, č. t. 0940/777 823, Bašternákov riťolez, alebo ešte niečo navyše?

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

          Z tohto čísla mi dňa 27. 8. 2017 o 16.35 hodine zavolal anonymný mužský hlas, pôsobiaci arogantným, sebavedomým a panovačným dojmom, že čo si to dovoľujem sa škaredo vyjadrovať na facebooku na dobrého človeka, pána Bašternáka. Mimo iného mi nezabudol pripomenúť, že sa o mňa zaujíma 42. odbor Slovenskej informačnej služby, ako aj to, že za to draho zaplatím. V predstihu mi oznámil, že najskôr budem na facebooku zablokovaný na jeden deň, potom na sedem dní, potom na 30 dní, a následne budem definitívne zablokovaný. Pričom v ten deň, keď mi tento súhrn smradľavej krysy, tchora a potkana volal, dovtedy som nebol nikdy zablokovaný. Dával mi najavo, že ľudia ktorí riadia facebook, sú akože s ním jedna ruka, čo sa aj následne začalo realizovať. Najskôr som bol zablokovaný na jeden deň, potom na sedem dní, potom na 30 dní, potom znovu opätovne na 30 dní, a potom tretí krát opäť na 30 dní. No ani to nebolo všetko. Toto retardované hovädo mi to začalo pripomínať a vulgárne ma urážať nielen v diskusii na www.necenzurovane.net, kde publikujem, ale aj pod falošným menom Igor Hortvath, na ruskom facebooku VK, kde táto smradľavá kreatúra ukradla podobizeň Igora Horvatha z Levíc, otca dvoch malých dievčat, ktorý sa angažuje v Sme rodina.

          Táto odroda ľudského odpadu si myslela, že ostane navždy anonymná, že v mene tejto anonymity sa bude správať ako ľudský odpad, hanbiac sa za férovú výmenu názorov pod svojim vlastným menom. Omyl, veľký omyl, PETER MOLČAN z Levíc, špinavý a smradľavý súhrn tchora, krysy a potkana, číslo telefónu 0940/777 823. Teraz ti budem ja ničiť život, hanobiť, tupiť a urážať ťa, aby ťa poznalo čo najviac ľudí na Slovensku. Aby slušní ľudia v Leviciach si pred tebou odpľúvali. A zároveň sa budem pýtať retardovaných hoviad a kráv, riadiacich slovenský facebook, ako je to možné, že niekoho idete blokovať len preto, že napíše pravdu o zlodejskej a podvodníckej kreatúre menom Ladislav Bašternák? Taktiež sa budem pýtať vedenia Slovenskej informačnej služby, aké závery chcú vyvodiť z toho, že ženský hlas, ktorý buď patril žene či družke, alebo priateľke tejto kreatúry, sa predstavila ako Slovenská informačná služba. Toľko na úvod. Súčasťou tohto článku ja aj jedna príloha.

Vladimír Pavlík

Trestná činnosť oligarchov, ako aj kritika Kotlebu sú chránené politickým systémom?

          Pokiaľ by ma zablokovali kvôli tomu, že píšem klamstvá, z ktorých by som bol usvedčený, tak by mi nerobilo problém sa dotyčnému či dotyčným ospravedlniť, s tým, že budem si dávať väčší pozor a dôkladnejšie preverovať veci. Škoda len, keďže vedenie facebooku, ako aj tie komunity čo tam fungujú, sú rozumovo vyspelí a nedokázali mi napísať, kde, v dotyčnom príspevku, ktorý som zverejnil, som nenapísal pravdu.

Vladimír Pavlík           

Odebralijsme obsah, kterýjstezveřejnili.
Odebralijsmenásledujícípříspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:
https://scontent.fbts5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-1/p48x48/16425739_1193200967399685_105729964431057882_n.jpg?oh=7fd7e99276f381feabecdd7385fffc48&oe=5A5DFDD2
Vladimír Pavlík
Tak Ladislav Bašternák sa priznal trestnému činu krátenia dane vo výške 2 milióny eur. Dokonca to aj oľutoval... Tak sa pýtam, či by mohlo toto arogantné arcizlodejské hovädo takéto niečo spáchať bez pomoci gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, Fico, Kaliňák a spol., vedenia MV SR a GP SR? A čo Vy, ponížené hoviadka slovenské, Vám to neprekáža, že to išlo z Vašich daní? Ešte že tu máme plechové huby, ktoré sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, ktorí to dokážu prekryť cez asociálnych cigánskych parazitov. Už by som sa ani nečudoval, keby Bašternák urobil mimoriadnu tlačovku, kde by oznámil, že k dotyčnému kráteniu dane ho donútili asociálni cigánski paraziti s nožom na jeho krku, a preto sa rozhodol podporiť dnešnú Kotlebovu spanilú jazdu proti asociálnym cigánskym parazitom.
Pokračovat

  • Dočasně vám bylazablokovánamožnostpřidávánípříspěvků.
  • Toto dočasné blokování bude trvat 24 hodin. Dokud tato doba neuplyne, nebudete moct na Facebooku přidávatpříspěvky.
  • Upozorňujeme, že lidemopakovaněpublikujícímvěci, kterénejsou na Facebooku povoleny, mohoubýt účty trvale zakázány.

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka