Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Sú kotlebovskéextrémisticko - rasistické protislovenské udavačské zberby s podporou štátnej moci chránené gaunermi a hajzľami blokujúcimi na facebooku?

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

Vytvorenie Kotlebu bolo súčasťou vysokých spravodajských hier zločineckého, zlodejského a psychopaticko – sadistického mocenského systému na Slovensku. Počnúc Šarišskými Michaľanmi, kde samozrejme brutálne dobili viacerých účastníkov protestu, pričom Kotleba neutŕžil ani jednu ranu, aj to mohlo byť v réžii spravodajskej hry. Tak ako aj jeho vláčenie po zemi, ktoré bolo súčasťou spacifikovania a násilne ho naloženého do policajného auta. Je dostatok dôvodov k tomu, že niektoré veci zo strany Kotlebu, odporujúce zákonu, mohli byť dopredu pripravené.

Spomínam si na obdobie, kedy bola na návrh generálneho prokurátora Dobroslava Trnku rozpustená Slovenská pospolitosť, pričom ja som disponoval dôkazmi, že ako Hlavný vojenský prokurátor bol v pozícii násilníka a vydierača, pričom asi päťkrát po rozpustení Slovenskej pospolitosti som chcel robiť protestnú akciu pred GP SR a NS SR, no Kotleba to vždy zahral do autu či nejako zahovoril, aby takýto protest sa neuskutočnil. Vtedy som prvýkrát začal Kotlebu podozrievať, že je súčasťou niečoho špinavého. Alebo, keď sa chcel robiť protest, na ktorom on nemohol byť, tak od toho protestu odhováral, vraj sa tam pripravuje policajná provokácia. Spomeniem ďalšiu vec – na jednom Kotlebovom mítingu som chcel hovoriť o masovom vrahovi Otomarovi Kubalovi, veliteľovi POGH, no on ma prosil, aby som túto tému vynechal. Čo je ale paradoxné, na mítingu, ktorý organizoval Marian Magát, som o tejto téme hovoril, dokonca som mu to v predstihu oznámil –PRIČOM MAGÁTOVI TO NEPREKÁŽALO. Hoci mnohí hádžu Kotlebu a Magáta do jedného vreca, te tu jeden zásadný rozdiel – MAGÁT NIE JE NARCISNÝ DIKTÁTOR, NIE JE ZÁKERNÝ PODLIAK, DOKÁŽE DISKUTOVAŤ SO SVOJIM OPONENTOM, NA ROZDIEL OD KOTLEBU.

Dva hlavné dôvody, prečo sa Kotleba a štátna moc potrebujú

Tých dôvodov je viac, ale nie sú tak dôležité či podstatné pre štátnu moc, ako tieto dva. Pokiaľ tu bude Kotleba, nikdy tu nevznikne žiadna, skutočná národná strana – a šírenie neuveriteľných bludov o akýchsi asociálnych cigánskych parazitoch, čím podporuje nenávisť voči tomuto etniku a kryje skutočných asociálnych parazitov z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín či mafií na vrchole pyramídy. Je veľká škoda, že doposiaľ sa nenašla skupina Rómov, ktorá by pred NR SR stála s transparentmi, na ktorých by bol takýto text – Kotleba, prečo nemáš odvahu verejne ukázať na tých skutočných, NERÓMSKYCH asociálnych parazitov? Aké máš z toho výhody, že si zobral na seba úlohu zbabelého a sluhovského hovna, ktoré šíri bludy o Rómoch? Kotleba, to ti neprekáža, že žiješ aj z daní gayov a lesieb, ako aj daní, ktoré odvádzajú Rómovia? 

Tešte sa na moje odvety, špinaví kotlebovskíhajzli a Vaši, blokujúci facebookoví komplici

V stredu 25. 9. 2019 o 15.00 hodinesom bol zablokovaný na 30 dní facebookovoukotlebovskou prašivinou na 30 dní za príspevok – súhrn paródie a reality zo 17. 9. 2019, ktorý je súčasťou tohto článku, lebo vraj porušuje zásady facebooku. V ten istý deň, o 18.30 hodine mi bolo oznámené, že príspevok NEPORUŠUJE zásady facebooku, ale 30-dňové zablokovanie platí. Tak som podal trestné oznámenie na GP SR, čo je len začiatok – a kotlebovskej protislovenskej prašivine odkazujem, že sa budete mať na čo tešiť. Nielen na www.necenzurovane.net, VK či niektorých internetových periodikách.

Vladimír Pavlík

Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica
Orlové 25. 9. 2019

Vážení
Generálna prokuratúra SR, Štúrova 2, 812 85 Bratislava 1
VEC: Oznámenie o podpore extrémistickej a rasistickej ĽS NS podľa § 421 Tr. zákona zo strany neznámych páchateľov na facebooku

V stredu 25. 9. 2019 o 15.00 hodine mi bolo vedením facebooku oznámené, že som zablokovaný na 30 dní za príspevok zo 17. 9. 2019, ktorý sa nezhoduje zo zásadami facebooku – prikladám dotyčný príspevok.

Hoci príspevok je písaný súhrnom paródie a reality, som šokovaný, že štátna moc im veľa vecí toleruje, pričom sa potvrdzuje, že štátna moc a Kotleba sa vzájomne potrebujú. Založiť si svoju politickú kariéru na nenávisti a šírení bludov na rómsku menšinu, pričom si to osvojujú všetci priaznivci ĽS NS. Štátna moc miesto ráznych opatrení im viac menej robí reklamu, ktorá im naháňa nových priaznivcov a stavia ich do úlohy prenasledovaných chudákov. Pýtam sa, dokedy?

Vladimír Pavlík


 Vladimír Pavlík
17. září v 15:23

Z Politbyra ÚV ĽS-NS unikla táto prísne tajná interná správa, ktorú sa podarilo získať investigatívnym redaktorom Rádia Jerevan, v ktorej sa píše - Slušní pracujúci ľudia, Slovenky a Slováci, ĽS-NS sa už nemieni nečinne pozerať, ako asociálni cigánski paraziti z osád od roku 1990 nielen každoročne rozkradnú zo štátneho rozpočtu niekoľko miliárd, ktoré potom chýbajú poctivým a pracovitým Slovákom z ponovembrových vlád, parlamentov, ako aj členom ponovembrových vlád a parlamentov, finančným skupinám, oligarchom, politickým, ekonomickým a konkurzným mafiám, ktoré majú vo svojich programoch, ako práve pomocou týchto rozkradnutých miliárd zabezpečia blahobyt slušným pracujúcim ľuďom na Slovensku. Hoci členovia ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí pre blaho slušných pracujúcich ľudí tu pomohli vytvoriť finančné skupiny, oligarchov, ako aj charitatívne mafie, nemôžu plniť svoje sľuby - sebe na prežitie, zbytok pre národ. Už celých 27 rokov asociálni cigánski paraziti z osád nás o tieto miliardy okrádajú. No ani to im nestačilo. Z bánk si napožičiavali za vlády Vladimíra Mečiara 130 miliárd korún, ktoré nielenže nesplácali, ale si urobili aj kontá v zahraničí, pričom boli tak drzí, že z toho obvinili koalíciu HZDS a SNS. Vytunelovali prosperujúce podniky, pripravili ľudí o zamestnanie, pričom vinu hádžu na nás, politikov. Vieme, čo hovoríme, keďže už tretí rok poslanci ĽS-NS sedia v parlamente, a z hrôzou sledujú, ako asociálni cigánski paraziti z osád vykrádajú naše zdravotníctvo, a každoročne doháňajú k predčasnej smrti tisíce nevinných ľudí. Za tú dobu, čo sme v parlamente, na vlastnej koži zažívame, že nielen poslanci, ale ani členovia vlád, štátni tajomníci a ostatní zamestnanci sú aj dva mesiace bez platu. Preto sa členovia vlád a parlamentov, aby mohli prežiť, museli sa dohodnúť so zahraničnými bankami na pôžičkách.
Preto sme sa rozhodli, ako jediný na Slovensku, zorganizovať veľký protest pod názvom - Politici, finančné skupiny, oligarchovia, politické, ekonomické a konkurzné mafie - nedajme sa už okrádať asociálnymi cigánskymi parazitmi z osád.


   PRINT RSS
Hlavná stránka