Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Ako fašisticko-extrémistické a rasistické anonymné kreatúry sliediace, udávajúce a blokujúce na facebooku sa stotožňujú s udavačskými a eštebáckymi kotlebovskými kreatúrami, pri hanobení rómskeho etnika, pod dohľadom zločineckej zberby z vysokej politiky

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik


Arcizločinecké a psychopaticko-sadistické zberby z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov Slovenska, teda, sú aj v pozícii masových vrahov, chcú mať nielen slušný facebook, ale aj dobré vzťahy s eštebácko-udavačskými,zapredanými, vlastizradnými a anonymnými kreatúrami z kotlebovskejĽS-NS. Existuje dostatok dôvodov, že tento smradľavý protislovenský odpad z vysokej politiky sa s kotlebovcami vzájomne potrebujú, hoci v rámci rôznych spravodajských hier, politická moc sa tvári, ako bojuje proti fašistom, rasistom a extrémistom z ĽS-NS okolo Kotlebu.

Tieto zberby z vysokej politiky potrebujú tzv. Slováka, národovca a kresťana Kotlebu z viacerých dôvodov. Jeden z nich je aj ten, že tento zapredaný Judáš a vlastizradca spolu s ďalšími, jemu podobnými, sa ekonomické zločiny gaunerov z vysokej politiky,  cez verejné šírenie klamstiev a dezinformácii, snažia vsugerovať verejnosti, že sú to vraj akýsi asociálni cigánski paraziti, ktorí majú vyciciavať tento štát a okrádajú slušných pracujúcich ľudí. Paradoxne, fašisticko-extrémistickým a rasistickým gaunerom a hajzľom sliediacim, udávajúcim a blokujúcim na facebooku, kde toto taktiež šíria, to nielen neprekáža, presne tak, ako orgánom činným v trestnom konaní, a pokiaľ začnú konať, tak je to len formálne, systémom, naoko.

Ďalší dôvod je ten, že štátna moc kalkuluje s tým, že pokiaľ bude Kotleba v politike, bude zárukou, že tu nevznikne žiadna slušná a skutočná národne orientovaná strana, čo sa zatiaľ aj úspešne realizuje. Svojim mlčaním o zločinoch proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva,Kotleba v skutočnosti podporuje, čím verejne preukazuje svoju nenávisť a pohŕdanie k slovenskému národu, svoj narcizmus, svoje diktátorstvo, ktoré sa snaží zakryť tým, že sa samopasoval za najslovenskejšieho Slováka, najnárodnejšieho národniara a najkresťanskejšieho kresťana. 

          Je dostatok dôvodov na to tvrdiť, že akciu so šekmi, so sumou 1488, Kotleba pripravil v spolupráci so štátnou mocou, aby dal takto zločincom z vysokej politiky dôvod, že treba ešte aktívnejšie bojovať proti fašizmu, extrémizmu a rasizmu, kde sa točia vysoké peniaze pre stovky a stovky parazitov, mimovládky, tretí sektor a rôzne iniciatívy, pre tzv. boj proti fašizmu, extrémizmu a rasizmu, kde Kotleba dôsledne plní úlohu hromozvodu. Dá sa to povedať aj tak, že je vlastne hlavným investorom, aj keď peniaze nejdú z jeho vrecka.

Taktiež treba povedať, že Kotleba je v skutočnosti nomenklatúrne decko, nielen s génmi po svojom otcovi, vysoko postavenom lampasákovi, veľmi dôkladne preverenom vzhľadom k svojej funkcii, ale aj to, že rodičia Kotlebovej matky, teda jeho starý otec, bol za bývalého režimu vedúcim Tuzexu v Banskej Bystrici, ako aj to, že jeho stará mama tam bola predavačkou. Ľudia, ktorí toto obdobie zažili, tak dobre vedia, aké náročné muselo byť nielen preverovanie zo strany KSČ a ŠtB na starých rodičov Kotlebu z matkinej strany, ale aj to, že museli spĺňať isté kritéria, ktoré obaja museli mať. No a čo sa týka jeho morálky z jeho mladosti, keď bol na čele Slovenskej pospolitosti, hlavne k rôznym neštandardným vzťahom k mladým dievčatám, čo v jednom prípade neostalo bez následkov, čo koluje na internete, pričom to nie sú žiadne klamstvá, o tom sa tu rozpisovať nebudem, považujem to pod svoju úroveň.

Gauneri a hajzli sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, pričom ich kladný vzťah ku Kotlebovi to len potvrdzuje, že spoločne so zločineckými gaunermi z vysokej politiky, ako keby chceli cez Kotlebu vyvolať krvavý konflikt rómskej menšiny s majoritou, pričom by to malo slúžiť na odvrátenie pozornosti, ako zločineckí gauneri z vysokej politiky, oligarchov, finančných skupín, konkurznej mafie, politicko-ekonomických mafií na vrchole pyramídy, za posledných 28 rokov tak rozkradli Slovensko, že mu hrozí bankrot, pričom je už tak závislé na cudzine, že už definitívne stratilo nielen ekonomickú, ale aj štátotvárnu svojbytnosť.

To že gauneri a hajzli sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, samozrejme v anonymite, že za porušenie zásad facebookovej komunity či prejavy nenávisti považujú argumenty, jednoznačne dokazujúce, nielen Kotlebove klamstvá, ako aj klamstvá predstaviteľov ĽS-NS ohľadom rómskej komunity, taktiež jednoznačne dokazujú, kto sú skutoční fašisti, rasisti a extrémisti, kto je v skutočnosti nositeľom génov nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, že sedeli a sedia aj vo vládach a parlamentoch.

Predkladám ďalší dôkaz môjho dvadsiateho prvého (21) zablokovania, pričom to nebolo po prvý raz, že som bol týmito fašisticko-extrémistickými a rasistickými kreatúrami z facebooku zablokovaný len za to, že som vyvrátil klamstvá kotlebovskej protislovenskej čeľade ohľadom rómskej komunity.

ZÁVEROM

TÝMTO VYZÝVAM GP SR A MV SR, AKO AJ VEDENIE NAKA PRE BOJ PROTI EXTRÉMIZMU, ABY SA VYJADRILI, PREČO TAKÉTO NIEČO GAUNEROM A HAJZĽOM, SAMOZREJME ANONYMNÝM, NA FACEBOOKU TOLERUJÚ, PRIČOM ICH NEZÁUJEM BUDEM POVAŽOVAŤ, ŽE SÚ SÚČASŤOUTOHTO ZLOČINECKÉHO SYSTÉMU.

Vladimír Pavlík


ZABLOKOVANIE –9. 4. 2019

Po dobu 30 dní nemůžetepřidávatpříspěvky, komentáře a ani používat Messenger – ZABLOKOVANIE 6. 4. 2019 o 20. 20 hod.
Důvodem je, že už jstezveřejnili obsah, kterýmbylyporušeny zásady komunity.
Tento příspěvek je proti našim zásadám vevěciprojevů nenávisti, takže ho vidíte jen vy.

Vladimír Pavlík
17. května 2017
Poslanec Mazurek mal v Rádiu Frontinus životnú šancu nielen naplno pomenovať skutočných asociálnych parazitov, ktorí vyciciavajú nielen náš sociálny systém, ale aj štátny rozpočet. On sa ale obul do asiociálnych cigánskych parazitov, ktorých každoročné dávky predstavujú cca 0,2 % z tej sumy, ktorú tu rozkradnú tí skutoční asociálni paraziti z vlády, parlamentu, oligarchov, finančných skupín, konkurznej sudcovskej mafie, konkurznej mafie okolo arcizločinca a bývalého sudcu Zoroslava Kollára, ako aj gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, ako vyciciavajú štátny rozpočet aj cez biele kone, ktoré, teda, mnohí z nich sú zavraždení, alebo doteraz nezvestní. Takže nech prestane používať krvavé oči a zatemnený mozog a začne v parlamente VEREJNE hovoriť o týchto SKUTOČNÝCH asociálnych parazitoch, čo mu môže momentálne pri jeho situácii len prospieť.


   PRINT RSS
Hlavná stránka