"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Úchylní anonymní hajzli sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, vytvorili svetový rekord – po 16-tom zablokovaní po sebe na 30 dní, bol som odblokovaný necelé dve minúty a opätovne po 17-ty raz zablokovaný na 30 dní

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

      Tento článok je predohrou k budúcemu článku pod názvom –V mene ľudácko-gardistickej, boľševicko - eštebáckej zberby, spojenej s masovými vrahmi z vysokej politiky, ktorí každoročne cez vykrádanie zdravotníctva doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov.

Najskôr jedna otázka gaunerom, lotrom a masovým vrahom z vysokej politiky, ktorí každoročne cez vykrádanie zdravotníctva, majúc kvôli tomu na svedomí predčasnú smrť tisícov nevinných slovenských občanov, majúcim ešte tú drzosť, že si osobili právo kázať o tolerancii a slušnosti na facebooku – Z akého dôvodu držíte ochrannú ruku nad úchylným hajzľom, ktorý mi verejne 27. 8. 2017 z mobilu 0940/777 823 anonymne vyhrážal, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi, spojené s ďalšími vyhrážkami, že oni majú takú moc, že na facebooku budem neustále blokovaný.

Pritom v tom čase bolo už mesiac známe, že Ladislav Bašternák je špičkový ekonomický zločinec a gauner ako aj špičkový podvodník s vratkami. Po mojom prvom trestnom oznámení polícia vylustrovala tohto anonymného hajzľa ako PETRA MOLCÁNA, trvalým bydliskom Saratovská 2982/51 Levice. Ďalej sa zistilo, že pod rôznymi nickami, ako napr. „ivko“ hrubo, tým najstupidnejším spôsobom, aký som doposiaľ nikde na facebooku a internete nenašiel, hanobil mojich mŕtvych rodičov, PRIČOM TU BOLA NEUVERITEĽNÁ PODOBA S ANTIOBČANSKÝM TRIBUNÁLOM SPRED ŠTYROCH ROKOV, PRIČOM MÁM DOSŤ INDÍCII SI MYSLIEŤ, ŽE ZA TÝM VTEDY STÁL MARTIN DAŇO. Moje podozrenie je spojené aj s tým, že jeho stupidné a urážajúce videá doteraz sú súčasťou facebooku. A len tak mimochodom, včera 2. 2.  2019 môjho priateľa zablokovali na 3 dni – viete prečo? ZA ŠTYRI ROKY STARÚ FOTOGRAFIU, KTORÚ ALE NEMAL NA SVOJEJ NÁSTENKE, PRIČOM OSOBA NA NEJ SA  NÁPADNE PODOBALA NA JEDNÉHO Z KANDIDÁTOV NA PREZIDENTA.Potom je tu niekoľko mimoriadne závažných otázok a konštatovaní. Akí lotri, arcizločinecké, arcizlodejské, psychopaticko-sadistické kreatúry a masoví vrahovia riadia tento štát, keď tento hajzeľ verejne obhajuje gaunera Bašternáka, pričom sa realizujú všetky jeho vyhrážky voči mojej osobe? Po šestnástom odblokovaní na 30 dní v sobotu 2. 2. 2019 som bol opätovne,po necelých dvoch minútach, zablokovaný po sedemnásty raz na 30 dní. Pýtam sa Vás, Vy špinaví lotri, ktorí riadite tento štát, to aj vyvrátenie fašistických, extrémistických, rasistických a xenofóbnych bludov Kotlebu a jeho ľudí, ohľadom rómskeho etnika, o ktorom vedome šíria klamstvá o ich asociálnom parazitovaní, pričom keď toto vyvrátim na základe konkrétnych faktov, hajzli na facebooku typu Petra Molcána a spol., to považujú za niečo, čo je v rozpore s princípmi slušnosti a tolerancie na facebooku – a dokonca aj za toto ma blokujú? VY ŠPINAVÍ LOTRI, KTORÍ RIADITE TENTO ŠTÁT, NIE STE NÁHODOU SÚČASŤOU ORGANIZOVANEJ ZLOČINECKEJ SKUPINY, KTORÁ TU MÁ CEZ KOTLEBU VYVOLAŤ KRVAVÉ NEPOKOJE A STRETY S RÓMSKYMI SPOLUOBČANMI?

          Vám to neprekáža, Vy špinaví lotrii, ktorí riadite tento štát, že o Petrovi Molcánovi som dostal tri informácie od občanov z Levíc, z čoho sa dá usúdiť, že tento hajzeľ je v Leviciach dobre známy, že patrí pod albánsku mafiu kukuliovcov, že jazdí na luxusnom Ferrari, že by mal údajne vlastniť nejakú nehnuteľnosť v Chorvátsku. Existuje aj podozrenie, že patrí k SIS-ke, k čomu môžem pridať svoju vlastnú skúsenosť, za prítomnosti svedka, že keď som volal na číslo 0940/777 823 tri dni po anonymnom telefonáte, ale z iného čísla, na ktoré mi bolo vyhrážané, tak sa mi po vyše dvoch minútach, keďže bol signál, ozval ženský hlas, „Slovenská informačná služba“, na čo ja som reagoval protiotázkou, „To je Slovenská informačná služba“?

Súčasťou článku je aj príloha, stará dva roky, kvôli ktorej som bol po 17-ty raz zablokovaný.

Vladimír Pavlík


Vladimír Pavlík
30. ledna 2017
V nedeľu 29. 1. 2017 Fico na TA3 povedal, citujem: "ZAKROČÍME PROTI ĽUĎOM, KTORÍ VYCICIAVAJÚ TENTO ŠTÁT", čo sa stretlo s ostrými protestami samotných členov Ficovej vlády, parlamentu, oligarchov, finančných skupín, konkurzných mafií, ktorých sa to mimoriadne dotklo. Podľa Rádia Jerevan, dnes, 30. 1. 2017 o 8.00 hod. všetci spoločne vyzvali vedenie Pezinskej psychiatrie o okamžité odchytenie Roberta Fica, a jeho preliečenie elektrošokovou terapiou. Ďalej požadujú, aby po preliečení urobil tlačovku s Kotlebom, kde by vydali spoločné vyhlásenie, že najviac vyciciavajú tento štát asociálni cigánski paraziti.
Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity týkajícíse nenávistných slovníchprojevů, a proto ho nemůževidět nikdo jiný.
Požádat o kontroluDodatok:

Dokedy budú slovenskí udavači a zapredanci cenzúrou a udávaním przniť demokraciu?

Každá doba má svojich zradcov a kolaborantov. V čase III. ríše kolaborovali a udávali Gestapu každého kto počúval vysielanie Londýna alebo Moskvy, po vojne už prisluhovali komunistom a udávali pre zmenu ŠtB každého kto počúval Hlas Ameriky alebo Rádio Slobodná Európa.
Po prevrate v novembri 89 sa začali hrať na demokratov a na čas si dali pokoj.
Majú to však v génoch a tak sa opäť uplatnili v komunisticko-eštébackom-korportívno-fašisticom kapitalizme. V mene ochrany údajnej demokracie a slobody začali udávať a cenzurovať každého kto si dovolil otvoriť ústa. Najnovšie sa zamerali na internet a tzv. sociálne siete-špeciálne americký Facebook, čím sa im podarilo dokonale zdiskreditovať USA a ich produkt a vyrobiť z niekdajšej bašty slobody z čias Studenej vojny novú "Ríšu zla", ktorá vystriedala bývalý ZSSR.
Je iróniou, že s cenzúrou prestali Rusi na ich VK. Zdá sa, že sa časy menia a z demokratov sa stali antidemokrati a naopak.
Nevážení slovenskí kolaboranti, česť Vašej práci, Orwell by sa potešil ako sa naplnila jeho vízia o totalitnej kontrole zločineckým systémom, ktorí sa bojí vlastných občanov.
Blokovanie bývalého signatára Charty 77 a účastníka sviečkovej demonštrácie v roku 1988 je už len výsmechom tejto paródie na demokraciu a karikatúry právneho štátu. Prečo mu rovno nezrušíte natrvalo účet na Fuck-booku ale prevádzate už druhý rok túto trápnu komédiu s blokovaním na 30 dní? To čo sa nepodarilo nacistom a komunistom ste dokázali zavedením retroaktivity v cenzúre. Kedy začneme blokovať užívateľov Facebooku za výroky ich rodičov spred 50 rokov a čo budete robiť po smrti Vladimíra Pavlíka, budete ho blokovať aj in memoriam? Ja už najvyší čas rušiť kontá na Fuck-booku a prejsť na VK alebo Twitter!

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka