"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Môj záverečný účet gaunerovi Petrovi Molcánovi, Saratovská 2983/51, číslo mobilu 0940/777 823

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

      Dňa 27. 8. 2017 v čase o 16:35 hodine mi na pevnú linku zavolala mne dovtedy neznáma osoba, ktorá mi panovačným a arogantným hlasom oznamovala, že draho zaplatím za to, že som na facebooku škaredo napísal o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi. Tu musím na pravú mieru uviesť, že článok som len prebral, ako aj to, že už v tom čase, asi mesiac dozadu, Bašternákovi bol Prvým senátom Ústavného súdu SR zamietnuté právo na účinnú ľútosť. Anonym mi vyhrážal, že si nielen na facebooku neškrtnem, ale že si ma zoberie na starosť 41 Odbor SIS. Súbežne s týmto jeho ďalší komplic sa mi začal na internete vyhrážať, že najskôr budem na facebooku zablokovaný na jeden deň, potom na tri dni, potom na sedem dní a potom neustále na 30 dní, čo sa aj začalo realizovať a doteraz sa realizuje. Možno si položiť otázku, akí lotri, akí gauneri riadia tento štát, keď svojim spôsobom umožnili, aby takýto gauneri a hajzli likvidovali človeka na facebooku len preto, že si dovolil zdielať na facebooku článok o špinavom gaunerovi, ekonomickom zločincovi a kriminálnikovi, podvodníkovi s vratkami, Ladislavovi Bašternákovi?

Keďže osoba, ktorá bola v tom čase u mňa na návšteve si nielen všetko vypočula, po skončení hovoru sme sa pozreli, z akého čísla mi bolo volané. Objavilo sa nám číslo 0940/777 823, tak sme sa snažili na toto číslo dovolať, no nikto nedvíhal. Tak sme sa dohodli, keďže tu bolo podozrenie z mojej strany, že tento anonym patrí k niektorému štátnemu orgánu, že na toto číslo sa bude volať za tri dni, no nie z pevnej linky, ale z môjho mobilu, čo sme aj na tretí deň realizovali. Po vytočení dotyčného čísla bolo počuť signál, že nie je obsadené, no do dvoch minút to nikto nezdvihol, tak sme čakali ďalej. Asi za ďalšiu minútu sa ozval ženský hlas, „Slovenská informačná služba“, pričom ja som v prítomnosti svedka zopakoval vo forme otázky, „To je Slovenská informačná služba“? Po potvrdení že áno, som začal hovoriť, „odkážte tomu skurvenému hajzľovi, ktorý mi z tohto čísla vyhrážal...“, bol telefón položený. Zaujímavá bola jedna vec, že keď mi ten anonym volal, počul som hlasy, teda, že mi bolo volané z miestnosti, kde sa zdržovali aj iní ľudia, čo sa zopakovalo aj vtedy, keď som na dotyčné číslo volal mobilom a po troch minútach sa ohlásila Slovenská informačná služba.

Potreboval som zistiť meno, adresu, teda majiteľa, ktorému patrilo číslo mobilu

Medzi najlepší spôsob ako dotyčné veci sa dajú zistiť a sú úradne potvrdené, je podanie trestného oznámenia, pričom ja som ich podal dohromady tri, čo aj postupne vysvetlím. Treba taktiež povedať, že veľmi záleží aj na vyšetrovateľovi polície, pričom ja som mal šťastie na všetkých troch vyšetrovateľov z OR PZ z kriminálneho odboru v Považskej Bystrici, kde bola ich snaha nielen s profesionálnou mierou sa s tým vysporiadať, ale aj podrobne uviesť vyjadrenia toho, voči ktorému bolo trestné oznámenie podané.

Takže zákonite moje prvé trestné oznámenie smerovalo na neznámeho páchateľa zo Slovenskej informačnej služby za zneužitie právomoci vo veci podozrenia z prečinu Zneužívania právomoci verejného činiteľa podľa § 326 ods. 1 písm. a) Trestného zákona. Aj keď bolo odmietnuté, dozvedel som sa meno majiteľa dotyčného čísla mobilu a adresu jeho trvalého bydliska. No mimoriadne dôležité bolo pre mňa jeho vyjadrenie z jeho výsluchu pred vyšetrovateľom. Nestačil som sa diviť, spolu so svedkom, ktorý bol v tom čase u mňa na návšteve, keď mi dotyčný volal. Odcitujem z uznesenia:

Z uvedeného dôvodu bol vypočutý Peter Molcán, z ktorého výsluchu bolo zistené, že tento volal p. Vladimírovi Pavlíkovi, ktorého dovtedy nepoznal a to z dôvodu, že našiel inzerát na internete, nakoľko chcel v tom čase kúpiť súčiastku do auta a to konkrétne EGR ventil. Potom ako zavolal na telefónne číslo majiteľa Vladimíra Pavlíka mal ho tento urážať že je siskár, pričom on nikdy nerobil v Slovenskej informačnej službe. K tvrdeniam oznamovateľ Vladimíra Pavlíka uviedol, že tomuto sa nijako nevyhrážal, nehrozil mu žiadnym 41 odborom, ktorý si mal Vladimíra Pavlíka zobrať na paškál. Taktiež uviedol, že nepozná nikoho v spoločnosti Facebook, facebook neužíva už 2 roky. Telefónne číslo 0940/777 823 užíva iba on sám a preto s Vladimírom Pavlíkom nemohla volať žiadna žena.

Zo správy Sociálnej poisťovne bolo zistené, že Peter Molcán nie je v súčasnosti evidovaný ako osoba povinne poistená v sociálnej poisťovni, teda ide o nezamestnanú osobu.... nie je možné žiadnym spôsobom overiť pravdivosť tvrdení oznamovateľa p. Vladimíra Pavlíka a vyvrátiť tak tvrdenia Petra Molcána.

Proti tomuto uzneseniu som podal sťažnosť, no nie preto, že by som nebol spokojný s uznesením vyšetrovateľa, ale preto, keďže som vedel, že tu sa bude musieť vyjadriť samotný Peter Molcán, aké nové klamstvá použije. Nemýlil som sa. Popri klamstvách ktoré uviedol už pred prvým vyšetrovateľom polície, uviedol aj toto: - Následne si na základe telefónneho čísla p. Pavlíka cez internet zistil, že veľa ľudí o tomto pánovi písalo, že asi má zdravotné problémy.

V ďalšom trestnom oznámení ktoré som podal, som sa z výpovede Petra Molcána dozvedel ďalšiu závažnú vec, a to, že som na internetovej stránke bazos.sk uverejnil inzerát, kde som ponúkal ventily na naftové autá, konkrétne Renault, pričom ja nie som majiteľom auta. Ten inzerát sa mu pozdával, tak naň telefonicky zareagoval. A to bola jeho chyba. V telefóne sa mu osoba vôbec nepredstavila, pritom sa jednalo o muža, ktorý ho mal hneď urážať, povedal mu, že je SISKÁR. Celkovo sa ku nemu správal hrubo. K predaju sa vôbec nedostali, on položil telefón a na celú vec zabudol. Poprel aj to, že v telefonickom rozhovore s Pavlíkom obhajoval nejakého pána Bašternáka. On je obyčajný chalan z Levíc, ktorý sa stará o svoje deti, pričom má vážne chorého chlapca. On len zareagoval na inzerát, o ktorom si teraz myslí, že bol falošný. O Pavlíkovi vie, že má nejakú internetovú stránku www.necenzurovane.net, na ktorej uverejňuje rôzne články vulgárneho charakteru voči vrcholovým predstaviteľom a politikom tohto štátu a v neposlednej rade aj o ňom, že je Kaliňákov kamarát, DOKONCA ŽE JE ZAPLETENÝ DO VRAŽDY NOVINÁRA JÁNA KUCIAKA.

Tento vyšetrovateľ tu odhalil ďalšie závažné veci, ku ktorým ale chýbalo konkrétne vyjadrenie z jeho strany, preto som podal v poradí tretie trestné oznámenie na Petra Molcána, pričom uznesenie vyšetrovateľa zverejňujem v plnom znení – A DOBRE ČÍTAJTE TEXT UZNESENIA NA STRANE ČÍSLO 3, KDE JE PETER MOLCÁN USVEDČENÝ NIELEN Z KLAMSTVA, ALE AJ AKO AUTOR VŠETKÝCH TÝCH STUPIDÍT. 

Dňa 3. 5. 2018 Peter Molcán založil emailovú adresu martaztesca@azet.sk, cez ktorú pod nickom „ivko“ mi 10. 6. 2018 poslal tento text – Vladuško preco mazes prispevky? hanbis sa ze si homosexual? ano? to nie je hanba....  Takže ty skurvený hajzeľ Peter Molcan, ty si nielen autor tej najodpornejšej stupidity na mojich nebohých rodičov, ale dokonca si aj tým skurveným hajzľom, pod nickom Igor Hortvath, ktorý písomnou formou potvrdil presne to, čím sa mi v anonymnom telefonáte vyhrážala neznáma osoba, v skutočnosti sa jednalo o Petra Molcana.VÁŽENÍ OBČANIA MESTA LEVÍC

Aký máte pocit, že vo Vašom meste žije takýto skurvený hajzeľ a súhrn smradľavého tchora, potkana a krysy pod, menom Peter Molcán? Vy, ktorí ste jeho susedia, alebo ho poznáte, pľujte na neho, keď ho stretnete. Vám neprekáža, že zasmraďuje Levice? Ktorí ho poznáte, píšte na adresu – necenzurovane@yandex.com  Nie je náhodou úchylný či retardovaný?

Vladimír Pavlík

Uznesenie OR PZ Považská bystrica z 28. 12. 2018

Aké retardované, úchylné a anonymné kreatúry majú pomáhať lotrom z vysokej politiky zaisťovať čistotu a slušnosť na facebooku?

          Je vrcholom cynizmu, keď najsmradľavejší odpad gaunerov z kategórie nielen politicko-ekonomických zločincov, ale aj masových vrahov z vysokej politiky, ktorí cez drastické vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti 8-10 tisíc nevinných občanov Slovenska, sa samopasovali do úlohy, že cez nejaké úchylné a anonymné kreatúry nimi určené, budú dbať o to, že na facebooku sa bude diskutovať slušne, odborne a bez urážok. Lenže tieto úchylné, zakomplexované a retardované hovädá a kravy, si v skutočnosti na faceboku cez sliedenie, udávanie a blokovanie riešia svoje komplexy menejcennosti, ktoré boli buď v detstve ponižované svojim okolím, ako aj zo strany svojich rodičov, no čo mohlo byť aj horšie, niektorí mohli byť aj sexuálne zneužívaní, čo sa muselo zákonite prejaviť aj v ich dospelom veku. Sliedením, udávaním a blokovaním na facebooku sa aspoň čiastočne naplnila ich túžba, aká veľká je ich moc, pod rúškom anonymity.

          Ako vidieť, niektoré takéto úchylné kreatúry musia byť mimoriadne závislé na špičkových ekonomických gauneroch, zločincoch a podvodníkoch s vratkami, ktovie či cez citové hľadisko, alebo sexuálnu orientáciu, alebo cez nejaké iné komplexy. Do takejto čeľade patrí aj istý Igor Molcán, trvalým bydliskom Saratovská ulica 2982/51 Levice, číslo mobilu 0940/777 823, ktorý nielen verejne gaunera a podvodníka s vratkami Bašternáka obhajuje, považuje ho za dobrého a slušného človeka, verejne sa vyhráža blokovaním na facebooku, dokonca aj za to, keď sa o Bašternákovi preberie nejaký kritický článok, čo sa aj realizuje. A tak sa pýtam Kisku, Fica, Pellegriniho, Danka a im podobných, to takáto úchylná, zakomplexovaná a retardovaná kreatúra má byť zárukou toho, o čom Vy v súvislosti s facebookom hlásate a realizujete?

Vladimír Pavlík

          


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka