"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Čím všetkým dokážu kotlebovci nahradiť svoju zbabelosť?

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

      V zločineckom, mafiánsko-gaunerskom a skorumpovanom Slovensku, údajne zvrchovanom a svojbytnom, ktorého základom by mali byť zbabelé, ponížené a sluhovské ovce, teda, 70-80 percent dospelej populácie, ktorá umožnila zločineckým a psychopaticko-sadistickým gaunerom z vysokej politiky nielen vyhnať vlastné deti a vnukov zo Slovenska, ale ich aj pripraviť o budúcnosť vo vlastnej krajine. Zločinecké vlády, parlamenty, legislatíva a zákony, tu za posledných 26 rokov vygenerovali toľko zločinov proti ľudskosti, s takým množstvom obetí, že počet obetí zločinov proti ľudskosti na Slovensku vo vojnovom období, už z B-kategórie, postúpil či klesol do C-kategórie. V súčasnosti na facebooku majú dominantné postavenie fašisticko-extrémistické a rasisticko-šovinistické kreatúry, sliediace, udávajúce a blokujúce všetkých tých, ktorí majú iné názory od nich samotných, stvorené lotrami typu Kisku, Fica, Danka, Pellegriniho a im podobným, dokonca patriacich do kategórie masových vrahov, majúcich z titulu svojich funkcií najvyššiu zodpovednosť za zločiny proti ľudskosti, páchané cez vykrádanie zdravotníctva. Realita ukazuje, že sa jedná o úchylné, zakomplexované a retardované kreatúry, keď cez svoju anonymitu na facebooku si riešia svoje komplexy menejcennosti.

Dokonca títo úchylní a retardovaní hajzli už považujú za porušovanie zásad na facebooku aj to, keď tam napíšete komentár, ktorý vyvracia bludy Kotlebu a jeho fanatických prisluhovačov a stúpencov, že nie tzv. asociálni cigánski paraziti vyciciavajú po ekonomickej stránke tento štát, ale že sú to práve asociálni paraziti z vysokej politiky, oligarchov, finančných skupín, konkurzných mafií na špici pyramídy, ako aj ďalších parazitov z politickej a ekonomickej sféry, pred ktorými je v poníženom predklone ich služobník Kotleba. Úchylným a retardovaným hajzľom sliediacim, udávajúcim a blokujúcim na facebooku dokonca neprekáža ani to, že slúžia masovým vrahom z vysokej politiky, ktorí každoročne cez vykrádanie zdravotníctva doženú k predčasnej smrti 8-10 tisíc nevinných občanov. Je mimoriadne smutné, že títo masoví vrahovia majú veľkú podporu u tzv. Slováka, národovca a kresťana, Mariána Kotlebu, ktorý svojim mlčaním a zbabelosťou verejne týchto vrahov pomenovať, sa stáva ich komplicom pri páchaní ich zločinov proti ľudskosti, presne tak, ako ďalších 149 kusov, ktorí s ním sedia v NR SR.

Keď úchylní a retardovaní hajzli sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, ma začali blokovať už dokonca za príspevky, v ktorých si nielen zastávam rómsku komunitu, ale aj cez konkrétne dôkazy preukazujem, že sa nezakladajú na pravde bludy Kotlebu, ktoré o tejto komunite šíri, tak to vraj porušuje zásady facebooku. Je len samozrejmé, že každý človek má právo sa brániť, pričom ja som zvolil metódu, keď som napísal doporučený list na Prezídium Policajného zboru do Bratislavy, kde je hlavná centrála NAKA a vyjadril som podozrenie, či náhodou odbor boja proti extrémizmu patriaci pod NAKA, nekryje tieto fašisticko-extrémistické a rasisticko-šovinistické kreatúry na facebooku, ktorí tieto bludy kotlebovcov verejne obhajujú.

A tak som to zverejnil na svojom facebookovom statuse, pričom po štrnástom odblokovaní na 30 dní som bol po dvoch hodinách opätovne po 15-ty raz zablokovaný na 30 dní, čo samozrejme zbabelé protislovenské zberby hrajúce sa na Slovákov a národovcov okamžite využili, vidiac, že ako zablokovaný nemôžem reagovať, nakydali na mňa kopu špiny, takže im odpoviem touto cestou. Vlaste Vyletelovej odkazujem, že ja som prakticky až do dôchodku vykonával ťažkú manuálnu prácu, napr. baňa ČSM-sever v Stonave 10 rokov, kde bolo v decembri 2018 to hromadné smrteľné banské nešťastie, Metrostav Praha, betonárske práce v Hydrostav Bratislava, Staving, Priemstav, Mochovce. Ktovie, v akej profesii pracuje či pracovala táto osoba pod krycím menom Vlasta Vyletelová? Pánovi Slavomírovi Hromadovi odkazujem, že bol som ich popredný rečník ešte v čase Slovenskej pospolitosti, ale rómska problematika nebola mojou agendou. Mojou témou boli sociálne samovraždy, ekonomické zločiny a ďalšie veci, ktoré s tým súviseli.

A čo sa týka nejakých Petra Kapustu, Jána Šimka, Janka Slovenského, Stana Figela, Miriam Mimušky Miriam, Jana Puceka, Petra Petra, Sergeja Horvatha, Mimi Mischi Sahul, Zdenka Rakovana, Viktora Ganobčíka – dá sa vôbec s Vami polemizovať či vymieňať názory, Vy ANONYMNÁ a zbabelá zberba, tlupy huhulákov, ktorí sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov? 

Čoho všetkého sú schopní pod rúškom anonymity úchylní a retardovaní gauneri a hajzli zo siskárskej čeľade, ľudáckej čeľade, ako aj čeľade inklinujúcej k masovým vrahom z POHG?

Dobre si prečítajte text od anonyma pod menom ivko, ktorý má nielen svoju výpovednú hodnotu, ale aj názorne dokazuje, že pohrobkovia masových vrahov z POHG a ľudákov, v skutočnosti táto zbabelá protislovenská svoloč, ktorá sa skrýva za Boha, za národ a za kresťanstvo, ešte nevykapala, lebo od Antikrista dostali tuhé a pevné korene.

Vladimír Pavlík


https://www.facebook.com/vladimir.pavlik.3?fref=nf&__tn__=%2Cdm-R-R&eid=ARB9s7okjng9IIDpNeI-uhsVb0ab1AT27Stn0gNL1O9-nCif9fEmTI2HZMflV3LQrvbDTClNn38sPTFW
Vladimír Pavlík
3. ledna v 12:14 · 
Týmto Vám odkazujem, fašisticko-extrémistické a šovinisticko-rasistické zločinecké zberby, ktoré verejne na facebooku podporujete Kotlebove klamstvá voči Rómom, dokonca ma blokujete za príspevky, ktoré jeho bludy vyvracajú, že v utorok 8. januára 2019 idem ohľadom tohto na NAKA, boj proti extrémizmu doplniť ďalšie veci, ako aj mi doručené oznámenie, že Sekcia kontroly a inšpekčnej služby pri Ministerstve vnútra SR, vykoná ďalšiu kontrolu, pričom ja budem robiť všetko pre to, aby boli zistení fašisticko-extrémistickí a rasistickí hajzli, ktorí Kotlebu v týchto bludoch na facebooku nielen podporujú, ale blokujú aj všetky moje príspevky, v ktorých to na facebooku vyvraciam. Taktiež z podpory fašisticko-rasistických skupín Kotlebu na facebooku verejne obviním aj Kisku, Fica, Pellegriniho, Danka....

40Ľubomír Varačka, Robert Straka a 38 dalších

 • Brano Hornak

BranoHornak som nevedel, že blokovanie je trestné

Vladimír Pavlík V mojom prípade sa jedná o trestný čin.

  • Brano Hornak

BranoHornak nepoznám podrobnosti

  • Vladimír Pavlík

Vladimír Pavlík Podrobnosti sú na www.necenzurovane.net z decembra a novembra 2018, sú tam podrobné články aj s prílohami.

  • Brano Hornak

BranoHornak Vladimír Pavlík asi ti rozumiem chlape, ale nepomožem. Mám kopec podobných svojích starostí. Drž sa

  • Vladimír Pavlík

Vladimír Pavlík Brano Hornak, ja nechcem od Teba pomoc, ale pozrel som si Tvoj profil, nechcel by si niečo napísať na www.necenzurovane.net?

Jozef Hemlezi Prečo čakať do utorka?

  • Vlasta Vyletelová

Vlasta Vyletelová Treba ho zamestnať ťažkou prácou a hneď ho prejdú také bláznovstvá!!!
Kotlebovci sú čestní a spravodliví nikomu nič zlé nerobia, ani v myšlienkach !!!

 • Jan Abram

JanAbram Koho tento tvoj výlev zaujíma, človeče.

 • Vladimír Pavlík

Vladimír Pavlík To nie sú výlevy, to je realita. A moje ľudské a občianske práva nebude porušovať žiadna protislovenská zberba, hrajúca sa na národovcov.

  • Brano Hornak

BranoHornak iba napíš v skratké čím ich kto porušuje

  • Vladimír Pavlík

Vladimír Pavlík Nájdi si 15 minút na preštudovanie na www.necenzurovane.net

  • Jan Šimko

Jan Šimko Pan Pavlík to Vy porusujete naše práva na slobodu slova. A za tú zberbu by som Vás tieš mohol udať ale ja na rozdiel od Vás niesom udavač a konfident.

 • Kamil Sa

Kamil Sa Vladimír Pavlík p. Pavlik mate pravdu o Kotlebovi a tej jeho bande, do basy s nim, populistom! Sme s Vami!

  • Martin Kalty Vanek

Martin Kalty Vanek To ako ste mysleli? Aká banda? To hovoríte o veľa občanoch a kde koho by sa to mohlo aj dotknúť, pretože nikdy nemôžete všetkých hádzať do jedného vreca!

 • Slavomír Hromada

Slavomír Hromada len aby Vas nezavreli za spolupachatelstvo ako popredného ich recnika na zhromazdeniach a kandidata volebného :)

 • Jozef Hudec

Jozef Hudec VLADIMÍR PAVLÍK PO ŠTRNÁSTOM ODBLOKOVANÍ BOL PO DVOCH HODINÁCH OD NAPÍSANIA SVOJHO PRÍSPEVKU ZABLOKOVANÝ PO 15-TY RAZ NA 30 DNÍ.

  • Brano Hornak

BranoHornak mediokracia - to je to, čo vládne svetu

  • Peter Kapusta

Peter Kapusta Po prehodnotenitohoto jeho poslednehoprispevku si zacinammysliet, ze to jeho blokovanie je len Vymyslenyhoax- ktory mu ma pomoct z neho vykreslitvirtualnehomucenika!. :)

 • Peter Kapusta

Peter Kapusta PanPavlik, za tento prispevok sa zda si zasluzitezablokovat a byt cenzurovany Vy sam. Este par takychto nezmyslov a vymazem si Vas a prestanem Vasuplnesledovat.

 • Jan Šimko

Jan Šimko PanPavlik ste smiešny. Nebolo by lepšie dať sa liečiť. Mne sa zdá ze to Vy ste extremista a ten co seje nenavisť.

  • Janko Slovenský

Janko Slovenský Jan Šimko máte pravdu, toto nie je boj za spravodlivosť. Toto je sršanie nenávisti všade, na každého, pre všetko. Je mi ho ľúto.

 • Stano Figel

Stano Figel z tej povazskejsametazkepripady ..

 • Miriam Mimuška Miriam

Miriam Mimuška Miriam Pan je tak unedenyze sa potrebuje niecimzabavat to su ti dnesnidochodcovia ,,,,

 • Jozef Ružinkovič

Jozef Ružinkovič Pán Pavlík na to vám poviem len jedno.Na stráž ! 😙😂

 • Jozef Ružinkovič

Jozef Ružinkovič Kotleba na hrad!

 • Jan Pucek

JanPucek ZBERBA SI TY PAVLIKU.A AJ NOU ZOSTANES TY PRASINA.NEURAZAJ KAZDEHO TY PRASA PREVLECENE ZA CLOVEKA DVA KRAT ROZMYSLAJ A LEN POTOM NIECO POVEDZ TY HNOJ.

 • Peter Peter

Peter Peter Čo je udavač ako môžeš s takou diagnózou žiť

 • Sergej Horvath

Sergej Horvath PanPavlikco tak vyhladatodbornupsychiatricku pomoc? kazdeho len urazate... je mi vasuprimneluto.

 • Mimi Mischa Sahul

MimiMischaSahul pozor na projekcie panVladimir, hovoritesam o sebe! nech zije Marian Kotleba a LSNS <3

 • Zdenko Rakovan

Zdenko Rakovan Jediný fašista a extremista si ty a okrem toho čurák.Na stráž.

 • Viktor Ganobčík

Viktor Ganobčík Vladimír Pavlík: ty môžeš všetkých Kotlebovcov akurát tak bozať v riť, truľo dementný.

Dušan Janiga NA TRI KRÁLE 1990- 2019 o krok dále - na ceste k ANARCHII 2019 ??? do EUROpopuku dámy a páni - LEN TAK ĎALEJ a zaseky prídu na nás ad block TANKY - ale Z NATO §§§ amen. 6119648PREDVOLANIA NAKA
Odpoveď MV SR
 
   PRINT RSS
Hlavná stránka