Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Tak dvaja admini mi vysvetlili, ako kotlebovské udávajúce anonymné hnidy s eštebáckymi metódami likvidujú na facebooku svojich oponentov, voči ktorým nemajú protiargumenty, čo je aj môj prípad

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik          Utorňajšia fraška 9. apríla 2019 na Najvyššom súde SR ohľadom návrhu na rozpustenie ĽS NS zo strany generálneho prokurátora Čižnára niesla všetky znaky zbabranej spravodajskej hry na zaslepenie občanov Slovenska. Úplne jednoznačne treba povedať, že štátna moc a Kotleba sa vzájomne potrebujú. Pričom existuje niekoľko relevantných argumentov. Za také tri najhlavnejšie považujem, že pokiaľ tento sluha sionizmu a masových vrahov z vysokej politiky, ktorí každoročne cez vykrádanie zdravotníctva doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska, čo možno klasifikovať aj ako mimoriadne závažné a odporné zločiny proti ľudskosti, kde sú priamo zodpovední premiér, predseda parlamentu, minister vnútra, generálny prokurátor. No a aká je reakcia tohto samozvaného Slováka, národovca a kresťana, ktorý, aspoň podľa tých bludov ktorými ohlupuje svoje ovečky, ako keby dával najavo, že práve on je tým najslovenskejším Slovákom, najnárodnejším národniarom a najkresťanskejším kresťanom? Pričom jeho mlčanie, ktoré sa dá považovať aj ako súhlas z jeho strany, ho radí do kategórie zbabelého úbožiaka, nenávidiaceho a pohŕdajúceho vlastným národom.

          To že zločinecká štátna moc kalkuluje s tým, že cez Kotlebu bude rozložená každá vznikajúca národná strana, ktorá by bola skutočne národná, sociálna a slovenská, to zatiaľ nehrozí, myslím vznik takej strany. Potom je tu aj tretí, taktiež mimoriadne závažný argument, ktorý svedčí nielen o tom, že Kotleba je zbabelý kolaborantský úbožiak, kde svojimi bludmi o asociálnych cigánskych parazitoch, ktorí vyciciavajú tento štát, parazitujú na ňom, čo si osvojila pomerne veľká časť občanov majority, pričom cez tieto bludy, dezinformácie a klamstvá zakrýva skutočných asociálnych parazitov z vlád, parlamentov, finančných skupín, oligarchov, konkurzných mafií, ale aj podporuje a podnecuje nenávisť voči rómskej komunite.

Kotleba má v týchto bludoch podporu fašisticko-extrémistických a rasistických gaunerov sliediacich, udávajúcich a blokujúcich na facebooku, ktorých podporujú gauneri z vysokej politiky

          Bolo zaujímavé sledovať to divadlo v ich podaní pred Najvyšším súdom SR a Generálnou prokuratúrou SR. Ako sa im krivdí, ako sa im ubližuje, ako je tu ohrozená sloboda slova, demokracia, ako aj všetko čo k tomu patrí, samozrejme, len a len voči ním. Ale ako to isté oni praktizujú či realizujú voči druhým, teda ich oponentom, keďže nemajú relevantné protiargumenty, o tom ani slovo. Je nielen paradoxom, ale aj absolútnym výsmechom, keď arcizločineckí a arcizlodejskí gauneri, pričom mnohí z nich patria do kategórie masových vrahov, zrazu im niečo osvietilo v ich v psychopaticko-sadistických kotrbách, ako keby miesto mozgu tam mali hovná a piliny, zrazu začnú bojovať o slušný facebook, pričom do hlavnej úlohy dosadia zakomplexovaných, úchylných a retardovaných gaunerov a hajzľov, dokonca trpiacich pocitom menejcennosti, sliediacich, udávajúcich a blokujúcich na facebooku, pričom tieto kreatúry verejne podporujú kotlebovské bludy ohľadom akýchsi asociálnych rómskych parazitov, pričom, pokiaľ to človek konkrétnymi argumentmi spochybní, tak tieto fašisticko-extrémistické kreatúry tvrdia, že boli porušené zásady facebookovej komunity, pričom Vás zablokujú na ďalších 30 dní.

Mojim čitateľom či už na www.necenzurovane.net, facebooku či ruskom VK je známe, ako došlo k môjmu neustálemu blokovaniu na facebooku už po dvadsiaty prvý raz po sebe. Začalo to telefonickým vyhrážaním z mobilu 0940/777 823,z augusta 2017, skurveného anonymného gaunera a hajzľa, lebo som vraj škaredo napísal na dobrého človeka Lacka Bašternáka. Trestným oznámením, ktoré som podal, polícia zistila, že tento anonymný gauner a hajzeľ sa volá Peter Molcán, Saratovská 2982/51, Levice. Tu si tiež možno položiť otázku, akí gauneri a hajzli v skutočnosti riadia tento štát, keď gauneri a hajzli typu Petra Molcána, nielen že sa verejne hlásia k ekonomickému zločincovi a podvodníkovi s vratkami Bašternákovi, toho času už vo výkone trestu, ale aj realizujú Vaše blokovania na facebooku, ktoré Vám v predstihu vo forme vyhrážok adresovali. Neskôr som bol dokonca zablokovaný niekoľko krát po sebe na 30 dní, keď som vyvracal bludy kotlebovcov o asociálnych cigánskych parazitoch.

          Týmto chcem verejne poďakovať dvom adminom, ktorí mi nezávisle na sebe vysvetlili, akým systémom som teraz blokovaný anonymnými eštebáckymi kotlebovskými zberbami, kde samotný Kotleba prikazuje, aby stovky a stovky týchto oviec udávali tých, ktorých im označí. Aby som bol ale objektívny, tak takéto smradľavé eštebácke kreatúry pôsobia prakticky v každej parlamentnej či neparlamentnej strane, ako aj v rôznych zoskupeniach na facebooku. Taktiež som bol informovaný, že existuje aj niekoľko málo svetlých výnimiek medzi adminmi, ktorí nerešpektujú týchto udavačov ohľadom blokovania im nepohodlných ľudí, pričom väčšina takýchto udavačov patrí ku kotlebovcom.

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS
Hlavná stránka