"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Slobodu slova na facebooku nepopierajú ani Američania, ani sionisti, ani židoboľševici, ani slobodomurári – ale psychopaticko-úchylné, zakomplexované kreatúry národnosti slovenskej, spoločne s arcizločineckými vyvrheľmi z vysokej politiky, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik


Tak tlupy arcizločineckých a psychopaticko-sadistických vyvrheľov a masových vrahov z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva majú každoročne na svedomí predčasnú smrť tisícov nevinných občanov, majúci miesto mozgu v hlave hovná a piliny, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, prišli k záveru, že na Slovensku nemáme slušný facebook. A tak si zobrali na pomoc, cez novovytvorených a anonymných cenzorov, zakomplexovaných a retardovano-úchylných jedincov, ktorí omylom prírody dostali ľudskú podobu, aby SPOLOČNE urobili facebook nielen slušným a demokratickým diskusným fórom, ale aby blokovali každého za napísané slovo, ktoré sa nezhoduje myslením týchto gaunerov, hajzľov a zakomplexovaných kreatúr. Miesto toho, SPOLOČNE, urobili z facebooku zločinecký, fašizoidný, rasistický a extrémistický spolok, likvidujúci a popierajúci slobodu slova a ľudské práva, ktorý, mimo iného, podporuje fašizoidné, rasistické a extrémistické bludy kotlebovcov, namierené proti Rómom.

Dokonca cynizmus či úchylka, alebo zakomplexovanosť týchto smradľavých gaunerov a hajzľov ide až do takých výčinov, že napríklad jeden z nich, ktorý sa otvorene hlási k podpore ekonomického gaunera a zločinca, podvodníka s vratkami, ktorý sa stotožnil s usvedčením polície a prokuratúry, Ladislav Bašternák, tak tento gauner a hajzeľ najskôr ako anonym, mi 27. 8. 2017 z mobilu 0940/777 823 verejne vyhrážal, že draho zaplatím za to, že som si dovolil na facebooku škaredo napísať o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi, pričom mi tento gauner a hajzeľ s predstihom predpovedal, že budem na facebooku neustále blokovaný, čo sa do dnešnej doby aj realizuje.

Vyšetrovateľ polície po mojom trestnom oznámení tohto anonyma stotožnil ako Petra Molcána, bytom Saratovská 2982/51 Levice. Neskôr, cez ďalšie trestné oznámenia vyšetrovatelia polície zistili, že tento gauner a hajzeľ bol autorom najstupidnejších anonymných urážok a hanobenia mojich nebohých rodičov, čo bolo publikované aj na www.necenzurovane.net. Mňa nezaujíma, a je mi to jedno, pokiaľ ty, špinavý gauner a hajzeľ cumleš Bašternákovho vtáka, či olizuješ jeho análny otvor, tak sympatie k tomuto zločineckému ekonomickému gaunerovi Bašternákovi môžeš prejaviť aj inými spôsobmi, pri vynechaní mojej osoby.

Tak sa pýtam arcizločineckých gaunerov, ktorí z titulu svojich funkcií pri riadení štátu vedome páchajú nielen ekonomické zločiny, ale aj zločiny proti ľudskosti – TO ČO MÁ ZNAMENAŤ? Dokonca títo gauneri a hajzli, ktorí ma už 19-ty raz po sebe zablokovali na facebooku, dokonca aj za to, keď som dôkazovo doložil, že nie, podľa kotlebovcov, asociálni cigánski paraziti sú najväčšou ekonomickou hrozbou pre Slovensko, tak títo skurvení gauneri a hajzli mi napísali, ŽE TO JE PROTI PRINCÍPOM FACEBOOKU, ČO IM POSLÚŽILO NA ĎALŠIE MOJE ZABLOKOVANIE na 30 dní. Tak sa Vás pýtam, Vy špinaví gauneri a hajzli, ktorí riadite tento zločinecký, skorumpovaný a mafiánsko-gaunerský štát, hráte sa na bojovníkov proti fašizmu, aj toto je s Vašou podporou?

Ako poslednú ukážkumôjho po sebe 19-ho zablokovania na 30 dní poslúžil týmto gaunerom a hajzľom tento môj starší príspevok na facebooku, ktorý jednoznačne dokazuje, ŽE GAUNERI A HAJZLI KTORÍ MA BLOKUJÚ NA FACEBOOKU, SÚ SÚČASŤOU ZLOČINECKEJ SKUPINY, ZLOŽENEJ S GAUNEROV A VYVRHEĽOV NA ŠPICI ŠTÁTU.

Vladimír Pavlík

ZABLOKOVANIE – 5. 3. 2019

This post goesagainstourCommunityStandards

Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů.

Vynikajúci blog, ešte predtým ako ho budem zdielať na svojej facebookovej nástenke aj s patričným komentárom, napíšem nasledovné - V Nočných dialógoch SRo 23. 4. 2004 vtedajší minister zdravotníctva priznal, ŽE U NÁS ZOMIERAJÚ ĽUDIA, KTORÝCH BY BOLO MOŽNÉ ZACHRÁNIŤ, NO NA PRÍSTROJE A VYBAVENIE CHÝBAJÚ PENIAZE. To isté potvrdil aj vtedajší minister hospodárstva Pavol Rusko v relácii TV JOJ Sedmička začiatkom januára 2005, kde bol jeho partner poslanec za HZDS Tibor Mikuš. Popri trestnom oznámení som sa VEREJNE opýtal MV SR a GP SR, prečo musia zomierať nevinní ľudia? A dal som im aj odpoveď - "Lebo na prístroje nie sú peniaze, lebo sa rozkradli, aj neplnením si povinností GP SR a MV SR, ktoré im vyplývajú zo zákona." Do absolútneho vrcholu ale VYKRÁDANIE zdravotníctva dostali gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, tolerovanej premiérom Ficom a vedením MV SR a GP SR, v zastúpení Kaliňáka a Čižnára, keď vykrádaním zdravotníctva majú každoročne na svedomí minimálne 5-7 tisíc predčasných úmrtí nevinných ľudí. Tieto zločiny proti ľudskosti páchajú vedome a cieľavedome, ako organizované zločinecké skupiny, hoci vedia, aké to má následky. Lenže sadisti, psychopati a masoví vrahovia ktorí tvorili a tvoria koalície, tak im to je úplne ľahostajné, keďže väčšina z nich má fašistické, nacistické, gardistické, eštebácke a neoboľševické gény. A tieto zločiny proti ľudskosti sa snažia prekryť akýmsi bojom proti extrémizmu, pričom im neprekáža najrozšírenejší extrémistický blud, že za všetko ekonomické zlo môžu asociálni cigánski paraziti.   PRINT RSS
Hlavná stránka