Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Z galérie udávajúcej kotlebovskej prašiviny – MARIA HASPRUNOVA

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik


Nielen vo svojom zbožňovaní Vodcu, ako aj jeho jedinej pravde, fanatickí zadubenci Mariana Kotlebu každú kritiku či iný názor, ktorý sa nezhoduje s jeho bludmi, považujú za zákerné útoky nielen na stranu, ale aj celé Slovensko. A podľa toho sa aj správajú. Nielenže niekoľkonásobne prekonali v tomto hnoji a špine aj tých najväčších fanatikov Vladimíra Mečiara, ich tlačené a nimi vydávané médiá v špinavostiach, bludoch a dezinformáciách niekoľkonásobne prekonávajú v tom období tlačené médiá, slúžiace Vladimírovi Mečiarovi, ako napríklad denník Slovenská republika. Obnovili tu udávanie do nebývalých rozmerov, hlavne čo sa týka ich udávania a nahlasovania na facebook, za akékoľvek odlišné názory, ktoré nezodpovedajú ich bludom a predstavám, aké tu nebolo ani v 50. rokoch minulého storočia či v období normalizácie. „Spravodlivo“ sa vedia rozhnevať len nad všeobecnými vecami, zväčša negatívnymi, ktoré sú tu známe už niekoľko rokov, no konkrétne osoby ktoré za ekonomické a politické zločiny nesú najväčšiu zodpovednosť, AKO AJ ZA ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI, NEMENUJÚ.Dokážu napríklad tvrdo, aj cez bludy a dezinformácie, cez zbabelú plechovú hubu svojho Vodcu, bojovať za život aj tých nenarodených, ale že cez vykrádanie zdravotníctva tu KAŽDOROČNE PREDČASNE ZOMRIE NIEKOĽKO TISÍC NEVINNÝCH OBČANOV, TAM SA KOTLEBA AJ SO SVOJOU POSLANECKOU ČELIADKOU, POSTAVÍ NA STRANU MASOVÝCH VRAHOV, ČO DOKAZUJE AJ ICH MLČANIE O TÝCHTO ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI.

Ich špecialitou voči mojej osobe je, keď cez rasisticko-extrémistické zberby, sliediace, udávajúce a blokujúce na facebooku tam majú svojich komplicov, zákerne na Vás útočia, vediac, že ako zablokovaný facebookom sa nemôžete brániť. Šíria o mne bludy, ako ma Kotleba vyhodil kvôli nejakým peniazom, ako som ho vydieral, že som tam bol nasadený aby som škodil..... Týmto úbožiakom dávam do pozornosti – necenzurovane.net/12/ukoncenie.html, čo nepoprel ani samotný Kotleba.
A tak sa pred pár dňami stalo, že na VK sa na pár hodín zaregistrovala akási MARIA HASPRUNOVA, z čeľade udávajúcich kotlebovských riťolezov a prašivín, ktorej sa neľúbilo, čo som o jej milovanom Vodcovi napísal. Miesto vyvrátenia konkrétnymi argumentmi ma počastovala spŕškou tých najstupidnejších urážok, vrátane mojich nebohých rodičov, že som notorický alkoholik, hoci som abstinent a nefajčiar, pričom vo svojej zúrivosti priznala, že preto si na VK na pár hodín založila profil, lebo som zablokovaný na facebooku a naďalej budem – prikladám oba jej príspevky. Je len samozrejmé, že voči tejto smradľavej, udávajúcej kotlebovskej zberbe sa budem riadiť podľa hesla – AKO SA DO HORY VOLÁ, TAK SA BUDE Z HORY OZÝVAŤ.

Vladimír Pavlík


 

Maria Hasprunova odpovedala:
preco som zalozila? aby som ti mohla napisat pravdu ked si uzblokovany ty debil :D :D preto :D nech aj tu ludia vedia co si zac ty pajacinternetovy. ALKOHOLIK!!!!!


Maria Hasprunova
 оставилакомментарий:
aj budesblokovany ty hajzel   PRINT RSS
Hlavná stránka