Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

O anonymných úchylných kreatúrach

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

V zločineckom, mafiánsko-gaunerskom a anonymno-udavačskom Slovensku, kde tzv. slovenský národ tvorí cca 70-80 % dospelej populácie, pričom z tejto krajiny urobili najsmradľavejší odpad v Európskej únii, sa to udavačskými anonymnými kreatúrami len tak hemží. Ako vyšité sa na tento odpad, majúci vo svojich kotrbách piliny a otruby, ktoré prevyšujú obsah mozgovej kôry, pasuje táto rečňovanka – Som prašivý anonymný udavačský slovenský gauner a odpad od rodu, ktorého splodil prašivý anonymný udavačský slovenský gauner a odpad, na svet ma priviedla anonymná prašivá slovenská udavačka. Hneď po mojom narodení som bol prikrytý našim rodovým erbom – udavačskou zástavou.

Táto úchylná zakomplexovaná svoloč s viacnásobnou retardáciou, hlavne psychickou, duševnou a rozumovo - mysliacou, trpiaca rôznymi komplexmi menejcennosti, asi nedokáže pochopiť, že je nanajvýš úbohé cez vlastnú anonymitu urážať nielen človeka vystupujúceho pod pravým menom, dokonca s autentickou fotografiou, ale dokonca písať stupidity na jeho nebohých rodičov. V tomto vynikajú hlavne tlupy samozvaných kreatúr z čeľade najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov a najkresťanskejších kresťanov, v skutočnosti či v realite, zbabelých občianskych núl.

Ešte koncom augusta 2017 mi jeden taký anonymný smradľavý gauner a hajzeľ z mobilu 0940/777 823 vyhrážal, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi, že sa postará o neustále moje blokovanie na facebooku, čo sa aj realizuje. Trestné oznámenie ktoré som podal, bol políciou vylustrovaný ako Peter Molcán, trvale bytom Saratovská 2982/51. Nebudem sa tu rozpisovať o všetkých jeho stupiditách, hlavne na adresu mojich nebohých rodičov, o čom je dostatok podrobností na www.necenzurovane.net. Nemusím tu zdôrazňovať, kde sa TERAZ nachádza ekonomický kriminálnik, gauner a podvodník s vratkami, právoplatne odsúdený, Ladislav Bašternák. Ktovie či  Peter Molcán nebol na ňom AJ sexuálne závislý, ale to, akú má dotyčný právomoc na faceboku, svedčí nielen o tom, akí zločineckí gauneri a hajzli riadia tento štát, ale aj to, že to neprekáža americkému facebooku na Slovensku.

Pokiaľ človek sleduje a pohybuje sa na internete a facebooku, tak tam takých anonymných gaunerov a hajzľov, ktorí nezištne milujú napríklad takú zbabelú protislovenskú nulu, ktoré sa samopasovala za najslovenskejšieho Slováka, najnárodnejšieho národniara a najkresťanskejšieho kresťana, Mariana Kotlebu, ktorého už považujú jeho fanatickí pošahanci aj za Slnko Slovenska, ktorí miesto konkrétnych argumentov či protiargumentov sa správajú v intenciách Petra Molcána.
A tak sa mi nedávno predstavila akási anonymná kotlebovská kreatúra pod značkou vestec-jozko@azet.sk, keďže som si dovolil na Mariana Kotlebu napísať pravdivé argumenty, pričom jeho príspevky mimo iného o mne tvrdili, že som mal sex s vlastným otcom a vlastnou matkou, zbabelú protislovenskú nulu Kotlebu vynachválil až do samých nebies, že to bude budúci slovenský premiér, no žiadny protiargument, ktorý by ma usvedčil, že som nenapísal pravdu. Ba dokonca mi poslal aj jednu špecialitu, ktorú asi títo kotlebovskí pošahanci jedia, ktorá je aj súčasťou tohto článku, ako jedna z príloh. Preto sa ani nečudujem, že u viacerých z týchto kotlebovských pošahancov obsah hovna prevažuje nad obsahom mozgovej kôry.

Vladimír Pavlík

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/Answeredletter.gif vladko ach ach

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/iconunread.gif

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/iconflag.gif

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/iconaddressbookadd.gif

 

Od

vestec-jozko<vestec-jozko@azet.sk> https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/iconaddressbookadd.gif

Sender

<vestec-jozko@azet.sk>

Predmet

vladko ach ach

Dátum

Mon, 20 May 2019 10:32:19 +0200

Komu

<pavlik.vladimir@zoznam.sk>

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/textheaders.gif
https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/textletter.gif

Ahoj 00000000000000000000000000000ko https://s.aimg.sk/email/azet/img/smajlies/old2/ine/18.gifhttps://s.aimg.sk/email/azet/img/smajlies/old2/rozculene/20.gif posielame ti srdečny pozdrav božtek na kakáčik :)  https://s.aimg.sk/email/azet/img/smajlies/old2/ine/1.gif


https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/Readletter.gif fotka

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/iconunread.gif

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/iconflag.gif

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/iconaddressbookadd.gif

 

 

Od

psychiater.Hronovce<psychiater.hronovce@azet.sk> https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/iconaddressbookadd.gif

Sender

<psychiater.hronovce@azet.sk>

Predmet

fotka

Dátum

Sun, 26 May 2019 19:38:47 +0200

Komu

<pavlik.vladimir@zoznam.sk>

Prílohy

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/attachedfile.gif vladkovi.jpg (B)

https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/textheaders.gif
https://zoznamstatic.sk/project/mail/Zoznam2hc/textletter.gif

Dobrý večer https://s.aimg.sk/email/azet/img/smajlies/old2/rozculene/20.gif Vladuško ak by si bol hladný posielame ti čerstvu klobásku pozri prave sme ju vykalali pre teba :) na Stráž!!!!   PRINT RSS
Hlavná stránka