Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Ako americká prašivina, ktorej patrí facebook na Slovensku, urobila udavačov na svoj prospech

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

Americká totalitná diktatúra s obľubou sa samopasovala na poučovanie celého sveta, ako by mala vyzerať sloboda, demokracia a ľudské práva. Často krát sa ale stáva, že pokiaľ sa podľa toho riadia jej samotní občania, tak odpoveďou je mimoriadna policajná brutalita. Ani sa nečudujem, že na Slovensku sa im mimoriadne darí, hlavne čo sa týka facebooku, keďže tzv. slovenský národ, ktorý tvorí cca 70 – 80 % dospelej populácie, priamo túži, keďže to má vo svojich génoch, patriť do čeľade udavačov. Nedávna história nám dokumentuje, že tu bolo, a nie tak dávno obdobie, keď systém priamo vyžadoval cez svoju zločinnú ideológiu, aby deti udávali svojich rodičov, rodičia svoje dospelé a dospievajúce deti, učitelia žiakov, žiaci učiteľov... Keď si to premietneme do dnešnej doby, tzv. slovenskému národu vôbec neprekáža vykrádanie zdravotníctva, kvôli čomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných občanov, ale dokonca nenávidia práve takých, čo otvorene na to poukazujú.

Sú tu ďalšie názorné príklady, keď udavačskej a blokujúcej prašivine z čeľade tzv. Slovákov a národovcov na facebooku, dokonca porušovanie zásad facebooku považujú aj tento článok z roku 2012, pod ktorým nie je nikto podpísaný, a ako som zistil, už ani neexistuje, alebo dokonca, aj môj príspevok na ruskom VK, ktorý nikdy nebol na facebooku uverejnený, slúži ako dôvod na zablokovanie.

Vladimír Pavlík

Ľudia v ohrození


19. apríl 2012 

O účastí cigánov na brutálnej smrti L. Totha Slovenské média zbabelo mlčia
Slovenské média sa už dostali vo svojej servilnosti a priposratosti pred direktívami EÚ o zatajovaní stupňujúcej sa cigánskej kriminality už tak ďaleko, že nedokážu pravdivo informovať o brutálnej smrti L. Tótha, ktorého dobili k smrti okrem vyhadzovača aj dvaja cigáni vo vyprovokovanom konflikte miestnym vyhadzovačom. Paradoxne sa slovenský, zatiaľ majoritný občan, musí dozvedieť pravdu z Českej republiky, ako dokazuje uvedený článok. Žiaľ zo slovenských médií sa dozvedáme len strohé konštatovanie, o nejasnom pozadí tejto tragédie, ktorej príčiny slovenská vyšetruje. Slovenská verzia sa od tej českej diametrálne líši. Česť vašej statočnej práci slovenské platené mediálne prostitútky, ktoré podržia každému kto im za to zaplatí!


Slovenská verzia - http://sport.pravda.sk/reprezentant-v-kickboxe-ladislav-toth-zomrel-po-bitke-na-diskoteke-1f5-/sk_rsport.asp?c=A120409_200423_sk_rsport_p50


http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/172499/organizator-diskoteky-kickboxera-jsme-krisili-vodou-pak-zmizel.html
Organizátor diskotéky: Kickboxerajsmekřísili vodou, pakzmizel
Organizátor diskotéky promluvil o smrti kickboxera
Organizátor diskotéky promluvil o smrti kickboxera
Foto: Foto Nový Čas

13. dubna 2012 | 20:59

 

 

Chovali sejakošílení, viděli, že je kickboxer Ladislav Tóth (†33) opilý a chtělivyužít šance ho přemoci. Tak popisuje vražedný útok tří bezcitných bitkařů, organizátor diskotéky, na které k vraždě došlo.


Související články
http://www.narodnybl.6f.sk/kriminalita/smrtboxera_image002.jpgVrazi slovenského kickboxera: Dva sesmáli, jeden litoval 
Vražda kickboxera: To jsouzbabělci, kteří ho ubili, tvrdí policie 
Smrtreprezentačníhokickboxera (†33): Promluvilapolicie i bratr ubitého! 
Šokujícífotomrtvéhokickboxera (†33): Vrazitělo hodili do příkopu 
Kickboxera (†33) umlátili na diskotéce: Poslední fotopřed smrtí 
Gabriel Drozda (40) tvrdí, že na sportovce, kterémuvšichniříkali Doky, nejvíc útočil nejstarší z obviněných Ján Č. Zbitého kickboxerapakorganizátořipolévali vodou a utírali od krve, ten pak ale záhadnězmizel.
Podle Drozda probíhala zábava bez problémů až do čtvrté hodiny ranní. "Nikdose do nikoho nenavážel. Jen nejstaršízetříbitkařů Jano. Nebyl to můjspolupořadatel, ale řadový účastník diskotéky. Možná si na vyhazovače jenom hrál," tvrdí organizátor. Ján neustále Ladislava provokoval, ten byl ale v klidu.
"Laco se mu prostěnazamlouval a s ostatními ho zkopali jen proto, že si chtělibouchnout do kickboxera," řekl Drozda serveru Čas.sk.
"Ten útok byl doslova brutální. Předčasnějsem ukončil diskotéku a bránil jsem ho. Ležel na zemi, okolo tlupa lidí. Útočníkůmjsem vynadal, ale potom ho vytáhliven a znovu ho zbili. Volali jsme i policisty, ale ti přijeli až v šest ráno," vzpomíná Drozda.
"Po ténakládačcejsme ho polévali vodou. Umyli jsme ho od krve, a kdyžseprobral a začal komunikovat, šeljsemukliditaparaturu. Pak už jsem ho neviděl. Několik z nás ho hledalo celou neděli, ale našli jsme ho až v pondělímrtvého u cesty," řekl.
Fotogalerie 
předchozí 
Elemír B. (23), Patrik F. (27) a Ján Č. (29) zbili podle policie kickboxera Dokyho.
další 
Elemír B. (23), Patrik F. (27) a Ján Č. (29) zbili podlepoliciekickboxeraDokyho.


This post goesagainstourCommunityStandards
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=7b1ea32e5eea14824e6a264506f56fe8&oe=5D90965F
Vladimír Pavlík
O účastí cigánov na brutálnej smrti L. Totha Slovenské mádia zbabelo mlčia http://www.narodnybl.6f.sk/kriminalita/smrtboxera.html
Přijmout rozhodnutí
Váš příspěveknikdojiný nevidí. Nebudete moctpožádat o kontrolu.
https://www.facebook.com/images/assets_DO_NOT_HARDCODE/facebook_icons/checkmark-circle_outline_20_fig-black.png

Požádat o kontrolu
Na tento příspěveksepodívámeještě jednou
https://www.facebook.com/images/assets_DO_NOT_HARDCODE/facebook_icons/flag_outline_20_fig-black.pngThis post goesagainstourCommunityStandards
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=7b1ea32e5eea14824e6a264506f56fe8&oe=5D90965F
Vladimír Pavlík
Chcem touto cestou poďakovať adminom a správcom VK, na ktorom som už dva týždne, za promtnú ochranu mojej osoby od špinavej ANONYMNEJ siskárskej prašiviny a profesionálnych dezinformátorských prašivín, ktoré sa na VK prihlásili, aby o mne mohli šíriť bludy a dezinformácie, no na rozdiel od vedenia slovenského facebooku boli na VK okamžite zablokovaní. Vedeniu slovenského facebooku chcem pripomenúť, že nie je to tak dávno, čo tieto špiny na facebooku fiktívnymi fotografiami a písanými bludmi o mne šírili, že som pedofil, ktorý zneužíva malé deti a podobné svinstvá, ofotili jednu stranu rodinného domu kde bývam, kde cez fotografiu vytvorili situáciu, ako na rodinnom dome horí okno, aj izba, ktorej okno je jej súčasťou, opĺzlo a perverzne sa vyjadrovali o mojej nebohej matke, ako aj ďalšie fotografie s textom, že po Slovensku sa pohybuje nebezpečný pedofil, kde bola moja forografia - A VEDENIU SLOVENSKÉHO FACEBOOKU TO NEPREKÁŽALO, dokonca trikrát po sebe som bol zablokovaný, posledné, tretie odblokovanie skončilo dnes o 12.30 hod. Jedna z tých úchylných špinavých kreatúr, ktorá ma začala na VK špiniť, sa prihlásila pod menom - IGOR HORVATH, narodený 9. júna 1982 - a nielen podľa jeho profilu, ale aj profilu jeho predchodcu, sa jednalo o tie isté či o tú istú osobu, ktorá pred nejakým časom verejne na stránkach faceboku šírila či šírili o mne to, o čom píšem v úvode. Samozrejme že mená sú falošné, ako aj ich profily.


Vladimír Pavlík
31. července 2016
Včera si tzv. Slováci a tzv. národovci prišli na svoje. Predložili plné vrece dôkazov, ako buzeranti, pedofili, úchyláci likvidujú na Slovensku tradičnú rodinu, samozrejme ich dôkazy boli cez bludy, paranoju, vlastnú zbabelosť a zakomplexovanosť ukázať prstom na tých skutočných likvidátorov tradičnej slovenskej rodiny. Kotleba už pobláznil kopu Slovákov, že nebyť asociálnych cigánskych parazitov, tak slušní pracujúci ľudia by mali na Slovensku druhé Švajčiarsko. Ani sa nečudujem zločincom z vysokej politiky, mafií na vrchole pyramídy, oligarchom, finančným skupinám, mimovládkam, ľudsko-právnym organizáciam, tretiemu sektoru, že si ho nevedia vynachváliť, veď odviesť pozornosť za ich miliardové rozkrádačky, vzťahuje sa na politikov, konkurzné mafie, oligarchov, finančné skupiny a im podobných prisatým na štátnom rozpočte - a obviňovať z toho asociálnych cigánskych parazitov svedčí aj o rozumovej a inteligenčnej stránke tých, ktorí tomu uverili. Obviňovať homosexuálov, geyov, lesby, že likvidujú tradičnú slovenskú rodinu, pričom neukážu prstom na tých skutočných arcizločincov z vysokej politiky, ktorí už 24 rokov cez ekonomiku likvidujú tradičnú slovenskú rodinu - dokonca to dotiahli až tak ďaleko, že v roku 2060 bude na jedného dôchodcu pracovať jeden človek. Som zvedavý, na koho budú vtedy, v roku 2060 ukazovať prstom dnešní kotlebovci vo veku 15-25 rokov, hľadať vinníkov, lebo u väčšiny z nich je šanca, že roku 2060 sa dožijú, no nezaručujem im, že sa dožijú aj dôchodku.
caution-traingle
Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity týkajícíse nenávistných slovníchprojevů, a proto ho nemůževidětnikdojiný.
Požádat o kontroluOK

 Vladimír Pavlík
21. června v 14:21
Prečo Národná banka Slovenska a Ministerstvo financií stoja na čele ekonomického zločinu? Tu je vysvetlenie, ktoré doposiaľ verejne nepovedal ani jeden kus zo 150-tich kusov zbabelej protislovenskej čeľade, sediacej v slovenskom parlamente, prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe. Je krutou realitou, že každoročne sa zo štátneho rozpočtu rozkradne cca 2-3 miliardy eur. Tieto miliardy nerozkradli ani asociálni cigánski paraziti, ani dôchodcovia, ani ťažko zdravotne postihnutí..... Rozkradli ich, či ich umožnili rozkradnúť zločineckí vyvrheli národnosti slovenskej z ponovembrových vlád a parlamentov, oligarchovia, finančné skupiny, politické a ekonomické mafie. Keďže tie miliardy chýbajú v štátnom rozpočte, zločineckí vyvrheli, ktorí riadia štát, ich nahrádzajú pôžičkami zo zahraničia. To znamená, že tie rozkradnuté miliardy a požičané miliardy, MAJÚ TÚ ISTÚ HODNOTU - ROVNAKÚ HODNOTU. Že sme takto stratili postupne ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť, to zločineckých vyvrheľov z vysokej politiky, národnosti slovenskej - NEZAUJÍMA. Práve na toto aspoň 20 rokov mala upozorňovať Národná banka Slovenska a ministerstvo financií. Dokonca vyše 20 rokov mlčí aj 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, 150 kusov hoviad a kráv, 150 kusov prevetrávajúcich si pohlavné orgány v zločineckom štátnom orgáne - SLOVENSKÝ PARLAMENT. Ako ináč - v mene Boha, v mene národa a v mene ich vlastných vreciek.
caution-traingle
Požádalijste o kontrolu, takže tento příspěvekněkdo znovu prověří. Dokudprobíhá kontrola, nikdojiný daný příspěvek neuvidí.


   PRINT RSS
Hlavná stránka