Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Facebook na Slovensku pod dohľadom gaunerov, hajzľov, blokujúcich udavačov národnosti slovenskej, podporujúcich ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti, v protiklade s ruským VK, oáze slobody a rešpektovania názorov, kde smradľavé udavačské slovenské zberby nemôžu škodiť

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik


Amerika sa nám už niekoľko desaťročí samopasovala nielen do úlohy najväčšieho svetového žandára, trestajúceho vojenskými inváziami, ale aj do úlohy najväčšieho svetového demokrata a hlásateľa slobody. Niekedy mi to pripadá, že musia trpieť syndrómom piateho štádia Mečiarovej paranoje, že pokiaľ niekde dopadnú americké bomby, tam všetko nielen rozkvitne, ale tam existuje aj ľudský blahobyt, láska a porozumenie. Paradoxne ale, všade tam, kde doporučujú ten ich typ demokracie, slobody, ľudských práv, pokiaľ sa toho dožadujú ich občania, tak to má vážne trhliny.

Svoj blahobyt si už pred niekoľkými storočiami vybudovali nielen na drancovaní nerastného bohatstva cudzích štátov, ale aj drastického vykorisťovania ich obyvateľov, ako lacnej pracovnej sily, pre ich enormné zisky a nenažranosť. Keďže v posledných rokoch dolár dostali na úroveň toaletného papiera, v Afrike a Ázii vydrancovali drvivú väčšinu nerastného bohatstva, už nejakú dobu upierajú svoje jastrabie oči na Rusko, krajinu s mimoriadnym nerastným bohatstvom, možno najväčšom na svete.
Máme ešte v živej pamäti, aspoň tí, ktorí nepodliehajú bludom, že Rusko bolo a je, div nie, svetovým zločincom, ktorý by mal zodpovedať za všetko zlo na tejto planéte. Operuje sa érou Lenina, Stalina, gulagmi, úmyselne vyvolanými hladomormi.... Lenže, čo sa týka toho obdobia, nejako sa nehovorí o tom, že po víťaznej VOSR krajinu riadilo cca 85 % príslušníkov patriacich k americkému židoboľševizmu, ktorí tu tieto zločiny proti ľudskosti pripravovali a realizovali. Boli to oni, ktorí tu mimo iného zaviedli taký systém udávania, kde rodičia udávali svoje dospievajúce či dospelé deti, alebo deti udávali rodičov, učitelia žiakov, žiaci učiteľov. TEDA, NEBOLI TO ŽIADNI 0BČANIA RUSKA.

Udavačské a blokujúce zberby tzv. Slovákov a národovcov ovládli facebook

Povedzme si na rovinu, že všetky tie negatíva, ktoré sa tu začali postupne realizovať v prvých piatich – desiatich rokoch po novembri 1989, boli odštartované zbabelými prednovembrovými nulami, ktorí zrazu po novembri 1989, aspoň nejako zakryť tú svoju prednovembrovú zbabelosť, sa začali samopasovať za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov. Dovtedy žili v družstevných bytoch, šetrili na škodovku či žiguli, chodievali na dovolenku k Balatonu alebo do Bulharska, mali zrazu nepredstaviteľné majetky, pokiaľ boli v tej správnej strane – dvoch protislovenských škodcov, Mečiara a Slotu. Táto svoloč a odpad vtedajšieho slovenského národa v drancovaní majetku, dovtedy patriacieho slovenskému národu, ktorí tu vybudovali predchádzajúce generácie, drasticky a vulgárne porušili mravné a morálne hodnoty, ako aj základné hodnoty civilizačných noriem. Keď ich vymenila pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta, tak už pokračovali v kultivovanejšej podobe provízií či auditov.

A potom prišla éra facebooku, kde sa cez anonymitu či rôzne falošné profily mohlo realizovať množstvo zakomplexovaných jedincov, ktorí nič iné neuznávali, len tie svoje zvrátené a primitívne názory, pričom terčom ich útokov a urážok sa stali hlavne ľudia, vystupujúci pod pravým menom a autentickou fotografiou. V súčasnosti slovenský facebok ovládajú práve takéto udávajúce a anonymne blokujúce zberby, tzv. Slováci a národovci, ktorí otvorene podporujú nielen bludy Kotlebu a jeho príveskov o nejakých asociálnych cigánskych parazitoch, ktorí, podľa nich, sú najväčšou ekonomickou a sociálnou hrozbou pre Slovensko. Gauneri a hajzli, ktorí verejne obhajujú ekonomických gaunerov, kriminálnikov a zločincov, typu Bašternáka, sú v pozícii, že nielen blokujú ľudí ktorí napíšu pravdu o Bašternákovi, ale dokonca títo gauneri a hajzli považujú za porušenie noriem facebooku, keď niekto predloží dôkazy, že tí skutoční asociálni paraziti sedia vo vládach, parlamentoch, finančných skupinách a medzi oligarchami. Dokonca to už prišlo do takej situácie, že gauneri a hajzli sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, dokonca za porušenie zásad facebooku považujú, keď o vykrádačoch zdravotníctva, patriacich do kategórie masových vrahov, MAJÚCICH KAŽDOROČNE NA SVEDOMÍ TISÍCE PREDČASNE ZOMRELÝCH SLOVÁKOV, napíšem príspevok, ktorý tu uverejňujem, ŽE SA JEDNÁ O NENÁVISTNÝ PÍSOMNÝ PREJAV, čo je príčinou ďalšieho, 24x po sebe idúceho, zablokovania na 30 dní.

          Zaujímavé ale je, že podobné príspevky na ruskom VK nikto nelikviduje, neblokuje, lebo jeho vedenie by nikdy nedovolilo, aby takéto úchylné a zakomplexované zberby, hrajúce sa na Slovákov a národovcov, sa tam mohli ukájať a riešiť svoje komplexy menejcennosti.Na slovenskom facebooku si to môžu dovoliť. Dokedy?

Vladimír Pavlík


 

AKTIVITA
https://www.facebook.com/images/support_inbox/icons/actoricon_facebook.png
Informace o vašemkomentáři
Včera
Tento příspěvek vidíte jenom vy.
Když si vyžádáte kontrolu, pověřímeněkoho, aby se na příspěvek znovu podíval.

Títo skurvenímečiarovski a smeráckihajzli takto zbohatli na vykrádaní zdravotníctva, ktorých možno nazvať aj masovými vrahmi. To nie sú žiadni asociálni cigánski paraziti, lenže tam protestovať Kotleba a jemu podobní tzv. Slováci a národovci nejdú, lebo Kotleba je už súčasťou tohto zločineckého systému.

Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity týkajícíse nenávistných slovníchprojevů
UZAVŘENO


 


   PRINT RSS
Hlavná stránka