Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Zakomplexovaní kotlebovskí facebookoví udavači s IQ 60, pričom IQ policajných psov je 70, udávaním a blokovaním si nahrádzajú svoje komplexy menejcennosti

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

Zakomplexované a udávajúce kotlebovskézberby na americkom faceboku nielen že predstavujú kategóriu smradľavej žumpy, presahujúcej hranice Slovenska, ktorá nedokáže nielen diskutovať či argumentačne oponovať, keďže ich IQ 60 len dokazuje, že piliny a otruby v ich kotrbách, prevyšujú ich mozgovú kôru. Paradoxne, toto realizujú na facebooku pod dohľadom Američanov, ktorí im dali voľnú ruku na jeho ovládanie na Slovensku. Americká prašivina veľmi rýchlo pochopila, že kotlebovská prašivina môže byť ich poníženým sionistickým nástrojom na všetko negatívne, podlé a zákerne, nedovoliace či obmedzujúce slobodné myslenie, či slobodné vyjadrenie názorov.

Koho vlastne nahradila ponovembrová udávajúca ANONYMNÁ kotlebovská prašivina na americkom facebooku na Slovensku?

          Moja odpoveď je jednoznačná. Nahradili prednovembrové udavačské kreatúry, evidované a slúžiace ŠtB, KSČ či v 50. rokoch minulého storočia a v rámci normalizácie, udávania a špehovania, zo strany domových dôverníkov. Aký to paradox, keď pred novembrom 1989 bola to práve Amerika, ktorá bola nádejou slobody pred ruskou totalitou, pričom dnes je to práve opačne. Je to ruský VK, kde sa zatiaľ udavačskej a blokujúcej kotlebovskej prašivine nepodarilo dostať, a pevne verím, že títo sionistickí sluhovia hrajúci sa na Slovákov a národovcov sa tam nikdy nedostanú.

          Na slobodu názorov majú zvláštne kritéria. Všimnime si, ako oni samotní hanobia, urážajú a dezinformujú, napríklad o Kiskovi a Čaputovej, dokonca sa za týmto účelom zhlukujú do rôznych spoločenstiev a skupín. Zaujímavé či paradoxné, toto im neprekáža, teda, neporušuje to, podľa nich, zásady facebooku. Ale pokiaľ, pričom to mám potvrdené od troch adminov, sa napíše niečo na Kotlebu, čo sa nezhoduje s myslením tejto udávajúcej prašiviny, s IQ 60, čo je menej, ako má dvojročný policajný pes, hneď žiadajú zablokovanie autora príspevku. 

          V rámci spravodajských hier medzi štátnou mocou a kotlebovskou udávajúcou prašivinou, ktorej súčasťou je šírenie bludov, ako sú blokovaní a likvidovaní, má jedinú úlohu – umožniť im farizejsky vyplakávať a tvrdiť, ako sú prenasledovaní, vraj za pravdu a ľudia to poctivo žerú. Realita nám ukazuje, že štátna moc má s nimi veľké plány na tú najšpinavšiu robotu, čo napríklad dokazuje, podľa môjho názoru, úmyselne spackaný návrh generálneho prokurátora na rozpustenie ĽS NS, či stotožnenie sa súdu s ich poslancom Mizíkom, ako aj blud, že Mazurek bol z parlamentu vylúčený za názor.

          Položme si otázku, aké genetické prepojenie či rodinné gény majú v sebe? Akí boli ich prastarí rodičia, starí rodičia či samotní rodičia? Koľké ich prastaré matky mohli robiť prostitútky a udavačky pre gestapákov a nacistov? Koľkí z ich predchodcov boli súčasťou nacistických zločinov a masových vrahov z POHG či arizátorov? Koľkí z ich predkov majú krvavé paprče z obdobia 50. rokov minulého  storočia, či obdobia normalizácie?

Zablokovanie za príspevok starý 6 rokov

          Dňa 12. 11. 2019 ma smradľavý a udávajúci kotlebovský odpad na facebooku opätovne zablokoval na 30 dní, čo je už 29x po sebe. Táto úchylná, retardovaná prašivina, keďže v ich kotrbách obsah pilín a otrúb prevyšuje ich mozgovú kôru, došla k záveru, že toto čo som napísal pred šiestimi rokmi porušuje zásady facebooku, keď Američania ako majitelia umožnili kotlebovskej úchylnej a retardovanej prašivine, aby tam mali rozhodujúce slovo.

          Pán Dobrovodský, ja len nechápem, že tá žoldácka protislovenská prašivina skrývajúca sa za nejaký humanizmus, si doteraz túto rómsku asociálnu verbež nezobrala na prevýchovu. Neviem čo je na tom pravdy, že Monika Flašíková-Beňová si má k sebe zobrať na prevýchovu 10 Vašich susedov a prvé čo im povie, že keď si obývačku či kuchyňu pomýlia so záchodom, ona to rada po nich poupratuje.

          Na záver kotlebovskej udávajúcej a blokujúcej facebookovej prašivine odkazujem, ŽE JA NEMÁM NIČ SPOLOČNÉ S TÝM, ŽE JEHO MANŽELKA HO VYMENILA ZA EGYPTSKÉHO KRESŤANA.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS
Hlavná stránka