Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Trochu objektivity by nezaškodilo, neslušné zberby, ktoré sa samopasovali Za slušné Slovensko      

            Ako keby ich jedna spoločná protislovenská mater mala. Tak ako sa najsmradľavejší, najzbabelejší a kolaborantský prednovembrový odpad po Novembri 1989 samopasoval za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov a najkresťanskejších kresťanov, tak sa akýsi spolok pobehajov z akejsi pochybnej čeľade, niekedy pred dvomi rokmi, premenoval Za slušné Slovensko. 

Ja tu nemienim moralizovať Jankovskú a Kočnera, nemienim im robiť obhajcu, ale dôrazne sa dištancujem od toho, aby všetko zlo na Slovensku sa tu spájalo s menovanou a menovaným. A zároveň aj dôrazne protestujem proti tomu, aby cez tieto dve osoby sa tu prezentovalo, že dovtedy tu žiadna mafia neexistovala. Keď som pred štyrmi rokmi uverejnil niekoľko častí dokumentov pod nadpisom – Štátna tajomníčka Jankovská a mafia ako jedna rodina – v ktorej kravskej riti ste boli schovaní, Matovič, Galko, Sulík, Kiska, a Vám podobná zbabelá politická svoloč, kde ste boli investigatívne média, nehovoriac o dnešnej prezidentskej tlčhube Čaputovej?

Vraj komunikácia Jankovskej a Kočnera ničí dôveru podľa spolku Za slušné Slovensko. Takže skúsme porozmýšľať, akú výpovednú hodnotu má toto ich konštatovanie? Najskôr si položme takú zahrievaciu otázku: Koľko takých či podobných komunikácii tu bolo od roku 1990 až po dnešnú dobu, lenže sa to nedostalo na verejnosť? Špecialisti zo štátnych orgánov, ktorí sa týmto zaoberali, pokiaľ by prehovorili, tak by sme čumeli v nemom úžase. Ale, keď sa to tak zoberie, pokiaľ si zrátame, koľko takýchto ekonomických a politických zločinov, ako aj zločinov proti ľudskosti sa tu do dnešnej doby realizovalo a realizuje, chce mi niekto tvrdiť, že tu neexistovala a neexistuje telefonická komunikácia?

Podľa mojich informácii, ktoré mi potvrdili nezávisle na sebe štyri osoby, ktoré Jankovskú poznali, mala prezývku MAMBA. Nebudem tu teraz rozoberať, čo toto slovo znamená, ako aj to, či táto prezývka pochádza z kruhov podsvetia, mafie, alebo samotnej justície, kde dotyčné osoby z tejto profesie Jankovskú poznali. Radšej sa oprime o reálny fakt, že sudcovská profesia patrí medzi najzločineckejšie na Slovensku, pričom, práve táto profesia hneď po Novembri 1989 vygenerovala vznik konkurznej sudcovskej mafie, patriacej medzi najzločineckejší štátny orgán na Slovensku. A môžem sa tu znovu pýtať, prečo boli a sú z tohto arcizločineckého štátneho orgánu pochcaní a posraní všetci doterajší prezidenti, premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori, riaditelia SIS...? Prečo mlčia samotní sudcovia, keďže ich mlčanie považujem za spolupáchateľstvo. Pýtam sa, naliehavo sa pýtam, ako môžu takýto gauneri a hajzli reprezentovať spravodlivosť, keď ich, V MENE REPUBLIKY, je v drvivej väčšine ako konečné rozhodnutie?

Zastávam názor, že pokiaľ už ohľadom samotnej Jankovskej to prišlo až do takéhoto štádia, polícia a prokuratúra by mali venovať pozornosť jej švagrovi, Róbertovi Jankovskému, podpredsedovi Okresného súdu v Považskej Bystrici. Lebo ako toto sudcovské hovädo a gauner dokáže zneužívať svoju funkciu, pričom mám dostatok dôvodov na to, že pri tejto zločineckej, protiprávnej, protizákonnej a protiústavnej činnosti, využíval a zneužíval svoju švagrinú, jej politické a profesijné postavenie, Moniku Jankovskú.

Vraj Smer je hlavným vinníkom

Nestačím sa diviť, keď tento spolok nedorobených žltochvostov zo Slušného Slovenska, ako aj väčšina politikov a médií obviňuje Smer-SD, pričom žiadajú, aby z tejto kauzy vyvodil dôsledky. Tak ja sa pýtam: kto stvoril Kočnera a Jankovskú? No Smer-SD to zaručene nebol. Počas celého obdobia vládnutia zo strany Smeru, ten, obrazne povedané, KOČNERA A JANKOVSKÚ PREBRAL AKO HOTOVÉ PRODUKTY, ktoré dovtedy politickej moci neprekážali. A keď už sa tu operuje pojmom mafia, tak sa pýtajme, aký zločineckí gauneri a hajzli, a na akých funkciách umožnili nielen mafii vzniknúť, aby sa neskôr, POLITICKÉ STRANY STALI JEJ ESEROČKAMI? Chce mi niekto tvrdiť, že mafia vznikla po Novembri 1989 tak, že Jano povedal Jožovi, „my budeme mafia?“

Jankovskú a Kočnera považujem za mimoriadne zlých ľudí. Ale až natoľko nie som taký jednostranný, aby som tvrdil, že oni sú JEDINOU príčinou zla na Slovensku, SPOLOČNE so Smerom. Ľudia nemajú ani šajnu, čo sa tu rozohralo, a o čo sa tu v skutočnosti hrá. Ale naznačím to aspoň touto jednou vetou, obrazne povedané – DVOJNÁSOBNÍ VRAHOVIA PRIŠLI K ZÁVERU, ŽE BUDÚ NIELEN KÁZAŤ O MORÁLKE TROJNÁSOBNÝM VRAHOM, ALE ŽE BUDÚ POKRAČOVAŤ V TOM, ČO ONI ZAČALI.

Vladimír Pavlík

Za slušné Slovensko: Komunikácia Kočnera a Jankovskej ničí dôveru


Komunikácia Jankovskej a Kočnera je podľa iniciatívy problém samotnej strany Smer.
24. aug 2019 o 20:51 SITA
Štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti  Monika Jankovská.
Štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská.(Zdroj: TASR)

BRATISLAVA. Komunikácia Mariana K. a Moniky Jankovskej ničí podľa iniciatívy Za slušné Slovensko dôveru v spravodlivosť na Slovensku. Štátnej tajomníčke vo štvrtok podvečer zadržali policajti mobilný telefón v súvislosti s možnou komunikáciou s Marianom K. pomocou aplikácie Threema.
Jankovská v piatok odcestovala na plánovanú dovolenku a zatiaľ nereagovala na otázky agentúry SITA, či odíde zo svojho postu.
Ako píšu predstavitelia iniciatívy na svojom Facebooku, verejnosť nemôže tolerovať, že štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská je podozrivá z kolaborácie s mafiou. „V posledných mesiacoch sa odkrylo už príliš veľa špiny o ľuďoch v štátnych orgánoch, ktorí roky zneužívali svoje postavenie v prospech seba alebo Mariana K. Ďalej sa tomu nemôžeme len pokojne prizerať,“ tvrdí iniciatíva.
Pravidelná komunikácia Kočnera a Moniky Jankovskej musí byť preto podľa nich riadne prešetrená, ale už jej samotná existencia poškodzuje dôveru v slovenskú justíciu, v ktorej je mnoho čestných a poctivých sudcov. „Podozrenie je tak závažné, že Jankovská by mala odísť hneď.
Žiadame ministra spravodlivosti a stranu Smer-SD na čele s premiérom Petrom Pellegrinim, aby si prestali zahrabávať hlavu do piesku, akoby sa ich táto kauza netýkala a aby vyvodili voči Jankovskej politickú zodpovednosť,“ požaduje Za slušné Slovensko.
Problém Smeru
Komunikácia Jankovskej s Marianom Kočnerom totiž nie je podľa iniciatívy problémom jednej štátnej tajomníčky, ale je to problém samotnej strany Smer-SD, ktorá zrejme nemá talent na obsadzovanie vysokých postov dôveryhodnými osobami.
„Monika Jankovská bola považovaná za blízku osobu Roberta Kaliňáka, na ministerstvo spravodlivosti dosadená práve ako nominantka strany Smer-SD. Za Štefana Harabina bola predsedníčka súdu v Trenčíne, kde je podozrivá z podieľania sa na mafiánskom biznise Čongrádyovcov,“ dodávajú predstavitelia iniciatívy.
Okrem Jankovskej vzali policajti mobilné telefóny aj viacerým sudcom či prokurátorom. Denník N priniesol informáciu, že ide konkrétne o Bystríka Paloviča, Zuzanu Maruniakovú, Miriam Repákovú aj krajskú sudkyňu Andreu Haitovú, ktorá je Jankovskej sestra.

 
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka